Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 115

  • 34 377
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535



Картинки...но е клип с настроение Grinning Hug

# 721
  • Мнения: 2 116
Е, с този поглед на тази снимка...ме закова... Peace Heart Eyes мога и да преживея това, че няма да има епизод... newsm03

# 722
  • Мнения: 4 535


За всички, които обичат Джансел...да ви е сладко! Hug Heart Eyes

# 723
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 724
  • Мнения: 1 056
Ако е вярна информацията, пусната от Ваня, излиза, че първо са снимали сватбата и след това къна вечерта на Хасрет.

# 725
  • Мнения: 2 116
Ето и Онур ви казва...здравейте!



В малък формат...да не се набива много на очи... hahaha Joy Шегичка Hug


# 726
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 727
  • Мнения: 2 116
  spam2
Надин, как е възможно нашето момче-М.Б. да не е в списъка? ooooh!
Честито...изравнихме   newsm44
Станала съм фен на М.Ю.  Peace

# 728
  • Мнения: 84
Себил,закъснях за чая но утре непреминно ще си пийна,е,разбира се ако отново ни го предложиш.
Знам,че си фен на МЮ но от кои фенове,Себил? Надявам се,че си обективна и не можеш да отречеш,че Барселона играе по-красив футбол,задържат по-дълго време топката и са много точни и прецизни в подаванията си,намират се по-лесно играчите.Вярно, много тичат футболистите на МЮ но това не е достатъчно.В дадени моменти се суетят,като че ли търсят къде е топката и се въртят като"обрани евреи"
Докато пиша поста аз гледам и мача .Успях да видя и двата гола. Ако МЮ спечели този финал при тази игра на Барселона,напълно ще се съглася с теб,че МЮ е голям отбор.

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ако е вярна информацията, пусната от Ваня, излиза, че първо са снимали сватбата и след това къна вечерта на Хасрет.

Това е пък от дизито.
Bugün gönülçelen setindeydim..set oldugunu son anda ögrendim gibi birşey oldu
Tubayı çok kısa görme imkanı buldum
Çekimler çok yogundu birçok oyuncu ordaydı
Konuşamadım malesef çok kalabalıktı zaten..
Hasretin kına gecesi çekimleri vardı..Tuba muhteşem görünüyordu
Çok ama çok güzeldii..Saçları kıyafeti çok yakışmıştı
Tubanın gelmesini beklerken Hülya Duyarla(Kadriye)ile sohbet ettik biraz..
Tubadan konuşunca buda bir tutku buralara geliyorsunuz saatlerce sevdiginiz birini bekliyorsunuz dedi..
Sonra biz onu görmek çok güzel vs.dedigimizde ben hergün öpüyorum ıssırıyorum Tubayı dedi.






# 730
  • Мнения: 2 116
ТаняHug приемате ли нови фенове във футболната група на запленените?

# 731
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
От няколко часа водя не много успешна битка с форума за да пусна поредната тема.

Все някой сайт ми прави напук и не става така, както съм го замислила.  ooooh!

Моля всички за извинение, че новата тема има "бели петна", но се надявам  Praynig, че сайтовете, които днес стачкуват скоро ще се оправят и нещата ще си дойдат на мястото!  Hug
Пропуснах и чая и новините! ooooh! Сега прочетох новината, че няма да имаме епизод!  Crossing Arms Каква ли е причината?  Thinking


Последна редакция: сб, 28 май 2011, 22:41 от rina-rina

# 732
# 733
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 734
  • Мнения: 4 535



Марги, добре дошла в отбора, като начало те съветвам да гледаш футболистите в краката... а не в главите Joy Joy Joy Мача е страхотия, ако съм жива след него, ще пиша две думи Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт