Лято вече наближава - НОЕМВРИйското коремче проличава

  • 24 772
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Бубчето много благодаря за новата темичка Hug
И аз утре съм на доктор, дано всичко е наред Praynig
Стискам палци за всички на които са им нужни Peace

# 31
  • Мнения: 2 719
Някой знае ли как е на български Cystic Fibrois ? .. Хели? ти понеже си в тази сфера Simple Smile


ох ох ох дано да ми е момиченце ..

Муковисцидоза. Тежко генетично заболяване. Ако ти трябва повече инфо свиркай.

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 23:04 от Хеликаза

# 32
  • Мнения: 50
стискам и аз палци!!... то и аз съм утре и в други ден на видеозон и паниката леко ме обзема

# 33
  • Мнения: 322
Хайде и аз в новата темичка!
Бубче   bouquet Hug
purplethorn и аз съм цялата в пъпки, направо не мога да се понасям! Ужас!

Да ви се оплача днес не ми беше ден! Като ме удари на рев още от сутринта, та още не мога да се спра! Всичко ме дразни, всеки ми е виновен за нещо, а на мъжо му идва незнам къде да се скрие от мен! Горкичкия!

# 34
  • Мнения: 50
Някой знае ли как е на български Cystic Fibrois ? .. Хели? ти понеже си в тази сфера Simple Smile
Муковисцидоза. Тежко генетично заболяване. Ако ти трябва повече инфо свиркай.

ох ох ох дано да ми е момиченце ..


мерси мила!  Hug

Доктора ми се обади ей сега че искал да направи тест и на мъжо защото аз съм носите на един от мутиралите CF генове , но аз това го знаех защото и на мъжът ми и на мен ни направиха пълни генетични профили преди инсеминацията и знам че той не е носител ама пак ме е шубе .... (исках да обясня на майка ми как е на БГ)

# 35
  • Мнения: 14
Лелее 3 стр. сте изписали  , много сте бързи  Hug Хайде и аз да се разпиша в новата тема   Peace
И да ви кажа и на мен ми се гади, и си повръщам 1-2 пъти в седмицата все още .... не минава бе  Thinking Thinking Thinking
 

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 22:43 от Mishlence_2

# 36
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Запис, че с тоя темп на писане ще ви изтърва, а ужасно ми се спи за да пиша! Целувки на тумбачетата!

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 973
Хайде и аз тук Simple Smile.

Благодарности на Бубчето за труда да оформя и пуска темичките ни   bouquet!

При мен го има същото с подуването на корема вечер особено, а и нещо ми се наруши редовния ритъм на изхождане сутрин ... и това много ме изнервя.

Вчера и аз се сдобих с 2бр. ленени панталони с широк колан от ластична материя на талията, както някой в предната тема беше писал, модата е с нас. В редовия магазин панталоните са на по-нормални цени, отколкото в специализираните за бременни, а материалите и труда вероятно са горе-долу еднакви ...

Стискам палци на всички, които са на прегледи утре и очаквам да се похвалите с чудесни новини!

Приятна вечер и спокойна нощ от мен!

# 38
  • Мнения: 398
Да се разпиша и аз в новата темичка.
Бубче,ние май сме с две момченца,ама нека към края на месеца като ни види пак доктора,тогава да ги отбележим.След серклажа,доктора гледа мъниците дали са добре след упойката и каза,че май са две момченца,но нека да потвърдят
Лека вечер на всички и стискам палци на тези,които утре са на преглед

# 39
  • Мнения: 26
Да се запиша и аз в темичката много сладко заглавие Simple Smile Аз от няколко дена от време на време я усещам бебка ама рядко днес даже май не съм, но нали не е за притеснение.За сега съм общо +1 кг само, но това не ме радва кой знае колко защото аз преди бременноста напълнях достатъчно много.Лека вечер от мен Simple Smile

# 40
  • Мнения: 21
Бубе,благодарско за темичката. Hug Hug Hug
Гаденето на мен почти ми отмина,много рядко да отида сутрин,за да Sick.Няма нищо общо с втори и трети месец,и затова не го и споменавам.
Кожата на лицето ми изведнъж се изчисти,във третия месец имах няколко пъпки,доста болезнени,но като се замисля в момента когато спрях с повръщането и кожата ми се оправи,даже е по-хубава.Не знам каква е истината за пола,понеже майка ми също е имала хубава кожа,но е родила момиче Grinning
За кг. съм +3 но с моите размери съм като бикоборец,а и когато забременях имах някое,друго чуждо килограмче.Макар,че съм качила най-много в гърдите и корема,не се чувствам много готина. Embarassed

# 41
  • Австрия
  • Мнения: 2 313
Лелее 3 стр. сте изписали  , много сте бързи  Hug Хайде и аз да се разпиша в новата тема   Peace

И аз, и аз  Laughing

Не го знаех това поверие за пъпките  newsm78 В третия месец ме налазиха едни мънички - в долната част на лицето  и няколко по гърдите, но отминаха в началото на четвъртия.. Хич не ми и трябват! Всъщност.. килограмите омаловажават всичките ми външни недостатъци: скоро няма да се различавам от гимнастическата си топка.. е, вероятно само по цвета  ooooh! Ама.. Rolling Eyes Важно е друго  Wink А него все още не усещам със сигурност, съпружето твърди друго - усещал го като трептене/пърхане под пръстите си.. Вероятно в края на тази или през следващата (20-та) - както предрече гинеколожката.

Лек и усмихнат ден ви желая   Nature Sun With Face

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 08:58 от Rejna

# 42
  • Мнения: 2
Бубе,благодарско за темичката. Hug Hug Hug
Гаденето на мен почти ми отмина,много рядко да отида сутрин,за да Sick.Няма нищо общо с втори и трети месец,и затова не го и споменавам.
Кожата на лицето ми изведнъж се изчисти,във третия месец имах няколко пъпки,доста болезнени,но като се замисля в момента когато спрях с повръщането и кожата ми се оправи,даже е по-хубава.Не знам каква е истината за пола,понеже майка ми също е имала хубава кожа,но е родила момиче Grinning
За кг. съм +3 но с моите размери съм като бикоборец,а и когато забременях имах някое,друго чуждо килограмче.Макар,че съм качила най-много в гърдите и корема,не се чувствам много готина. Embarassed

Добро утро, момичета!

Аз на това поверие му вярвах, но вече- не, след като доки даже видя и срамните устни сме на 99% че ще е момиче, кожата ми е по-хубава от всякога, въпреки че спрях да ползвам кремчето против пъпки, което използвах до началото на бременноста- сега си взех слънцезащитен- 50 фактор за лицето на Биодерма и мицеларен разтвор за чувствителна кожа, пак на Биодерма, много съм доволна и нямам пъпки никъде. Говорих с майка ми, тя също ми каза че по време на брем. си с мен, а година по-късно и с брат ми и сестра ми е имала чудесна кожа и е била изключително разхубавена. А от 2-3 дни насам всеки който ме види само ме хвали колко съм се разхубавила Stuck Out Tongue , дано да не се опъпча накрая......
Целувки и приятен ден!

# 43
  • Мнения: 10
Добро утро,мами!
Преди да забременея имах мн хубава кожа-никога през живота си не бях имала пъпки,особено пък по лицето,в пуберитета всички ми завиждаха за това,но сега...не са много,но ми прави впечатление че имам-по тялото не,но по лицето все има 2-3 нахалници,които да ме дразнят.И аз искам да си имаме момиченце  Simple Smile
На мен вторите изследвания кръв и урина ми ги пуснаха вчера,т.е в 5ти месец.Моя док каза че трябвало да е 2я триместър,но не спомена точно кой месец се правят.На мен ми ги пусна сега,понеже му казах,че от другия месец няма да съм при него(нали се местим).
Желая усмихнат и спокоен ден на всички,изпълнен с много ритничета   bouquet а аз започвам с ученето  Sad

# 44
  • Мнения: 758
Привет на всички и честита ни темичка!
Аз вчера бях командировка и покрай служебните ангажименти с баткото се разходихме до Силистра. Отрази ни се чудесно.
Относно коремчето, аз от една седмица насам го усещам поспихнал моя корем. Пак се надува ама по-рядко вечер. Иначе и аз май усетих бебока преди 2 дена и усещането беше страхотно забравено старо чувство, че нещо в теб расте. А Гого умира да ми гушка коремчето - Мамо, аз гушкам бебето Simple Smile така вика.
Бубче, добави, ако обичаш, на първа страница че съм от Русе. А други има ли? или ще си раждам сама в Ноември Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт