Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-4

  • 43 756
  • 206
  •   2
Отговори
# 150
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ще ми отговори някои имам мехур на крака от ухапване ще има ли опасност ако го закрия с лепенка и отида на солариум?

# 151
  • Мнения: 5
Ей тази тема ме вълнува сериозно тези дни! Твърдо съм решила да се изпека, но нямам никакъв опит. Така че ще прочета усърдно всички коментари! Дано са ми полезни newsm78

# 152
  • Мнения: 0
Момичета ходя на солариум от 5 г (разбира се си правя почивки и ползвам соларна козметика) поддържам среден тен ,но днес за пръв път получих някакъв странен обрив на деколтето и много ме сърби странното е ,че е само на едно място
от солариума ли е или от нещо друго (п.с на снимката съм излезнала по бяла от колкото съм реално) http://i253.photobucket.com/albums/hh60/lepidopteria/IMAG0660.jpg (получих го 15.мин след сесията)
Щом от толкова време ходиш не би трябвало да е от солариума,да не е от някой нов лосион или крем,от някоя дреха  newsm78
Да не си хапнала нещо преди солариум newsm78, колежката ми от едни кюфтенца получи такъв обрив.Аз такова нещо не съм имала, а съм с чувствителна кожа.

АЗ ХОДЯ ЗА ПРЪВ ПЪТ НА СОЛАРИУМ ДНЕСКА ОБАЧЕ КАТО ЗА ВТОРИ ПЪТ СЕ ПУСНАХ НА 8 МИНУТИ И СЕГА МЕ СЪРБИ ДОСТА КОЖАТА ...СТРАННО

# 153
  • Мнения: 43
Момичета, моля да ми препоръчате добър солариум с нови и силни лампи в София, квартал Манастирски ливади или някъде в кварталите около него. Благодаря.  Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 1 121
Момичета, моля да ми препоръчате добър солариум с нови и силни лампи в София, квартал Манастирски ливади или някъде в кварталите около него. Благодаря.  Hug
С риск да ти е малко далече - S Class на ул. Димитър Хаджикоцев 19 в Лозенец. Редовно сменят лампи, а имат и един сравнително нов (на 3-4 месеца може би) вертикален соларуим.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 594
Lepi, това е алергична реакция Sad Аз развих същата и най-големият кошмар е, че сега се активира и от слънцето като се разхождам малко по-дълго без силна защита. При мен се появява освен по деколтето и по шията и сърби ужасно  Confused

# 156
  • Мнения: 43
Момичета, моля да ми препоръчате добър солариум с нови и силни лампи в София, квартал Манастирски ливади или някъде в кварталите около него. Благодаря.  Hug
С риск да ти е малко далече - S Class на ул. Димитър Хаджикоцев 19 в Лозенец. Редовно сменят лампи, а имат и един сравнително нов (на 3-4 месеца може би) вертикален соларуим.

Супер, много ти благодаря! А можеш ли да ми кажеш горе долу какви са цените?

# 157
  • София
  • Мнения: 986
Lepi, това е алергична реакция Sad Аз развих същата и най-големият кошмар е, че сега се активира и от слънцето като се разхождам малко по-дълго без силна защита. При мен се появява освен по деколтето и по шията и сърби ужасно  Confused
при мен отмина отдавна (беше за седмица само)  и нямам вече проблем нито със слънцето нито със солариума  Wink
идеята ми в момента е да си направя една хубава почивка до месец март и дано устискам , че хич не  се харесвам бяла

# 158
  • София
  • Мнения: 1 594
Дано не ти се появява повече  Praynig
Моето се проявви за пръв път преди две години и от тогава ме мъчи редовно  Confused Аз и затова ходя бяла като мъртвец целогодишно...

# 159
  • София
  • Мнения: 1 121
Момичета, моля да ми препоръчате добър солариум с нови и силни лампи в София, квартал Манастирски ливади или някъде в кварталите около него. Благодаря.  Hug
С риск да ти е малко далече - S Class на ул. Димитър Хаджикоцев 19 в Лозенец. Редовно сменят лампи, а имат и един сравнително нов (на 3-4 месеца може би) вертикален соларуим.

Супер, много ти благодаря! А можеш ли да ми кажеш горе долу какви са цените?
Картите са 30 лв. за вертикалните (два са) и 40 лв. хоризонтален (и ако искаш може и вертикалния да ползваш). Но лятото ходя веднъж месечно, дано не са се променили нещата и да те подведа.

# 160
  • Мнения: 17
Цитат
Момичета, моля да ми препоръчате добър солариум с нови и силни лампи в София, квартал Манастирски ливади или някъде в кварталите около него. Благодаря. 

На бул."България" срещу Джъмбо има много добро студио,солариумите са на MEGA SUN чисто нови(вертикален и хоризонтален)   Wink

# 161
  • София
  • Мнения: 6 481
Препоръчайте ми хубав солариум( със силни лампи) в района на Дървеница, Мусагеница, Младост 1 и 2,  че от единия край на София се преместих в другия и нищо не ми е познато Laughing

# 162
  • Мнения: 459
Посещатавате ли солариум ,ако приемате противозачатъчни?
В началото на темата прочетох ,че не бива да се ходи при прием на противозачатъчни.Какво може да се случи?

# 163
  • Мнения: 0
Посещатавате ли солариум ,ако приемате противозачатъчни?
В началото на темата прочетох ,че не бива да се ходи при прием на противозачатъчни.Какво може да се случи?

Обсъждано е десетки пъти в темата! ...
Аз лично от години приемам ОК. Не съм имала проблеми.

# 164
  • Мнения: 0
Да побутна темата  Mr. Green
Препоръчайте, моля, добър солариум в Западен парк и околностите  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт