Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-4

  • 43 755
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 598
ето едно предложение

# 166
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
През лятото ходих на солариум и направих хубав тен. Сега искам пак. По колко минути за начало бихте ми препоръчали?

# 167
  • София
  • Мнения: 5 538
През лятото ходих на солариум и направих хубав тен. Сега искам пак. По колко минути за начало бихте ми препоръчали?
Пет първите няколко пъти,после постепенно може да увеличиш.Аз така съм се пекла,когато ходих.

# 168
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
През лятото ходих на солариум и направих хубав тен. Сега искам пак. По колко минути за начало бихте ми препоръчали?
Пет първите няколко пъти,после постепенно може да увеличиш.Аз така съм се пекла,когато ходих.
Мерси!

# 169
  • Варна
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен Simple Smile Почнах поредната доза зимен солариум, но за разлика от друг път искам да използвам хубава козметика.. Четох доста из нета и искам да ви попитам за Soleo Step 3 i 4 ползвали ли сте ги? И ако да някакви впечатления? Другият ми въпрос е тези ампулки за лице добри ли са? И ако да на коя марка са най- добри? В моят солариум предлагат един шаренки за 1 -2лв някъде но не помня марката дали си заслужава  newsm78

# 170
  • Мнения: 598
Аз съм ползвала ампули за лице, не помня точно коя марка, но хубави бяха. Е, не очаквай нещо Уау, но поне лицето почернява заедно с тялото. При мен това трудно се получава, заради постоянното почистване и изжулване на лицето и за това наблягам повече на него и на краката от колената надолу  Peace

# 171
  • Мнения: 2 414
Аз съм многод довлона от и

# 172
  • Варна
  • Мнения: 49
Тези първите които са Chocolate са добри така ли?

# 173
  • България <3
  • Мнения: 327
мога ли да ходя на солариум и да не се мажа с нищо? приципно знам, че трябва преди това с някакъв лосион да се намажеш за солариум и после с някакъв обикновен хидратиращ, но в интернет пише, че нищо не трябва да се маже, иначе може да получиш алергична реакция... също мога ли да ползвам ускорителя за тен на Евелин?

# 174
  • Мнения: 598
Можеш да правиш каквото си искаш по принцип  Peace
Мазането преди солариум няма предпазващ ефект от изгаряне. Кремовете са бронзиращи или хидратиращи
Мазането след солариум е отново за хидратация на кожата или за "заключване" на тена

# 175
  • България <3
  • Мнения: 327
ами също четох, че преди ходене на солариум не трябва да съм се мазала с лосиони и т.н. - това значи ама никакви лосиони, или както примерно вечерта съм се изкъпала и намазала и на другия ден мога да отида или пак трябва да се изкъпя?

# 176
  • Мнения: 598
Ами по принцип е хубаво да не си се омазвала непосредствено преди солариума, за предишната вечер няма проблем.
Имай предвид обаче, че е хубаво поне 2 часа след солариума да не се къпеш. Аз гледам като имам възможност да се изкъпя преди солариума

# 177
  • Мнения: 0
Аз ползвам само обикновен солариум, който знам, че се поддържа и се сменят често лампите. Това е много важно. Имам комплект с алое вера - специален за преди и след солариум. Кожата ми става невероятна и въобще солариума ми съдейства за изчистване на пъпки по лицето от една хормонална борба.

# 178
  • Мнения: 266
Като студентка си харчех и последните пари за соларим, много се харесвах с тен, а хич не обичам да ходя на плаж.То не бяха карти за намаления, мазила...
После половинката ми прочете една статия колко е вреден. Наговори ми 100 глупости за рак, как бялата кожа била аристократична, че мъжете изобщо не ги интересувало някоя дали е с тен или не (потвърдено от доста познати), колко е вредно облъчването, че и пари струва...
В началото на темата пише, че не се препоръчва за хора с бенки, че кой няма  newsm78

Вече не ходя и свикнах да се гледам бяла като сирене, но пак се кефя на мацки с тен  Peace

# 179
  • Мнения: 598
Аз съм на мнение, че солариума, както много други неща, действа зле, когато се прекалява с него. В умерени дози се съмнявам да окаже някакви необратими последици.
Аз наскоро си взех една карта, отдавна не бях ходила на солариум. Мисля да посещавам, докато придобия съвсем лек тен. След това само от време на време, по веднъж на седмица или две

Общи условия

Активация на акаунт