Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-4

  • 43 731
  • 206
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Здравейте! Отидох за пръв път на солариум, но по корема ми излязоха бели малки петна. Пия противозачатъчни хапчета възможно ли е да е от тях?

Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 181
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ако пиеш противозачатъчни въобще не ходи..Аз също пих и за щастие се усетих на време колко гадно нещо е солариума. Първо излизат пигментни петна, било то бели или кафяви, на мен за щастие ми излези само едно петно на носа кафяво и то изчезна с времето, но най гадно беше като ми стана мазна себорея на участък от скалпа от топлината, което е ужасно, но се оправя с лосион лекарство предписано от лекар...Извод не ходете на солариуми! Сумати пари похарчих там за нищо...

# 182
  • Мнения: 1 113
През колко дни се ходи като за начало?
Искам с едни белези да се преборя, казаха ми, че ще ми помогне слънце/ солариум. Тъй като в момента живея на място, където не грее слънце често, се ориентирам към второто. Мисля да направя 12- 15 сеянса пък да видим.

# 183
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Зависи каква ти е кожата, ако си много бяла 12-15 отивания са малко...Лично аз не виждам файда от солариума, много е вреден и ми образува мазна себорея на главата от която няма отърване, въпреки че бях с кърпа...И все пак първите няколко пъти трябва да е по 5 минути аз ходих 3 пъти в седмицата. Първите два по пет минути, а третият път по 10.. И после вече пак по 3 пъти по 10 минути, сумати пари и нищо...Това се постига на плажа за 2 часа..

# 184
  • Мнения: 0
Здравейте!  Simple Smile Тъй като съм с доста бяла кожа по принцип и адски трудно почернявам, започнах още от май месец да посещавам редовно солариум. През ден - два по 8-10 минути, после около 5-6 пъти ходих и на моментален ,който се води малко по - силен от нормалния ,като използвах соларна козметика Rolling Eyes Средата на юни месец спрях да ходя ,защото вече имаше коренна разлика и реших ,че слънцето ще ми бъде достатъчно. Но бях на плаж два дни, като се мажех само с олио за почерняване и корема и гърба ми изгоряха... Сега се беля ужасно и цялата съм на петна като хиена  Cry Реших, че ще пробвам с автобронзант да залича петната, но не се получи  Sad

Моля ви,  дайте ми съвет как да си изравня тена... Да започна ли да ходя отново на солариум?

# 185
  • Мнения: 138
Момичета , здравейте. Искам да ми дадете съвет относно ходенето на солариум.
С много бяла кожа съм , направо прозрачна. Реших да ходя малко на солариум. Ходих 2 пъти по 5 мин. И 2та пъти кожата ми леко изгоря (позачерви се) , но пък за 2 пъти не мога да повярвам каква разлика има. Имам и уртикария (избиват ми големи червени петна по тялото в някой случай) след 2те процедури солариум не ми е избивала уртикарията. Като цяло се чувствам добре , НООО момичета - много негативи чета за тези солариуми - увеличавали страшно много риска от рак на кожата най-вече , както и други подобни.
Има ли тук момичета , които ползват от доста години солариуми , за да изкажат мнение как е кожата им след толкова много часове (общо) прекарани в солариума?
Дали наистина е толкова вреден , ами 2-3 процедури по 3-4мин седмично , дали са толкова вредни ?

# 186
  • Мнения: 191
Искам да попитам, имам две изпъкнали бенки по рождение - по принцип не са ми правили проблеми, не съм ходила на лекар, и всяко лято съм се пекла на слънце без да ги покривам дори и без слънцезащитен фактор, но сега ще ходя няколко пъти на солариум и искам да попитам дали мога да залепя парченце лекопласт върху тях за всеки случай или не трябва да има нищо върху кожата?

# 187
  • Мнения: 48
Аз мисля, че може да залепиш. По-добър вариант от нищо  Peace

# 188
  • Мнения: 191
Ходя в един солариум няколко пъти вече, пише, че има 52 лампи по 200 W. Това добре ли е, зле ли е?
Също каква марка лосиони преди солариум бихте ми препоръчали? Там има на Art of sun - хубави ли са? Или някоя друга марка, която да потърся?

# 189
  • Мнения: 0
Здравейте, от доста време се каня да отида на солариум, но ще ми е за първи път. Прочетох темичката и пишеше, че ако имам бенки не мога да отида. Но много искам да имам някакъв тен, понеже съм бяла. Също така имам и операция на крака . Момичета моля ви посъветвайте ме какво да правя и за колко минути да отида. Благодаря ви предварително !  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 190
  • Мнения: 55
Здравейте! И аз съм от тези, които оби4ат солариума и хубавия тен, имам доста опит с разли4ни солариуми и ре6их да се присъединя и да дам мнение Simple Smile

Цвети, зависи какви са бенките, ако са големи и изпъкнали по-добре ги покрии с не6то, примерно лейкопласт. От колко време е операцията? Може6 да запо4не6 примерно с 3 посе6тения по 5 минути и после да увели4и6 времето  Peace

# 191
  • Мнения: 55
Ходя в един солариум няколко пъти вече, пише, че има 52 лампи по 200 W. Това добре ли е, зле ли е?
Също каква марка лосиони преди солариум бихте ми препоръчали? Там има на Art of sun - хубави ли са? Или някоя друга марка, която да потърся?

Това зна4и, 4е солариума е силен. За тази марка не съм 4увала отзиви, аз ли4но ползвам на Солео и съм доволна  Peace

# 192
  • Мнения: 1 124
И аз бях голям ценител на солариумите, не забравяйте задължително да ползвате специалната козметика!Освен за хубав тен преди десетина години солариума много ми помогна да се справя с една доста упорита кашлица.

# 193
  • Мнения: 55
На мен също ми влияе много добре, стига да не прекалявам разбира се, всяка пролет ходя. Сега отново запо4нах и с 3 посещения имам малко тен ве4е Simple Smile)

# 194
  • Мнения: 798
Здравейте,
Търся солариум в центъра - грубо между Дондуков и Графа. Belize на ъгъла на Графа и Денкоглу е затворен и се интересувам има ли алтернатива в района. Този на Патриарха след Попа по посока НДК ми е малко далеч за обедната почивка.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт