От коя паста за зъбки сте доволни

  • 1 853
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 148
Мога да кажа от коя паста не съм доволна - Colgate с една усмихата котка отпред. Твърде люта за вкуса на 3-годишния ползвател. Съдържанието на повечето е зловещо и се въртим все около Ненедент.
В какъв смисъл зловещо?

# 16
  • Мнения: 3 634
Мога да кажа от коя паста не съм доволна - Colgate с една усмихата котка отпред. Твърде люта за вкуса на 3-годишния ползвател. Съдържанието на повечето е зловещо и се въртим все около Ненедент.
В какъв смисъл зловещо?

Поне 2 вида парабени и други отрови, които с информиран избор могат да се избегнат.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 229
е баш парабен няма в колгейта, а това вече е истинска рядкост.

# 18
  • Мнения: 3 634
е баш парабен няма в колгейта, а това вече е истинска рядкост.

Но във Вадемекум има, пред мен е пастата. Има и в разни други по-малко популярни марки, които масово се продават. Ако правилно си спомням в детската Астера също.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 229
аа да, аз само спец за колгейта...ама точно нея персонално да я посочиш като  зле...при положение, че за разлика от повечето няма парабени поне....

иначе самият вкус...там вече е на други възприятия въпрос Wink

# 20
  • Мнения: 3 634
аа да, аз само спец за колгейта...ама точно нея персонално да я посочиш като  зле...при положение, че за разлика от повечето няма парабени поне....

Не си ме разбрала правилно. За Колгейт коментирах вкуса, който никъде не е посочен на опаковката, за да направя по-точен избор. За голяма част от децата вкуса има значение и за това си казах мнението, че не съм довлна. Не съм я категоризирала като "лоша паста".

# 21
  • София
  • Мнения: 44 229
да, схванах след уточненията, но самото започване "Мога да кажа от коя паста не съм доволна - Colgate с една усмихата котка отпред"...все едно е най-ужасната Wink и наистина вкуса е мота-мо с аквафреша, а авторката не споменава проблем точно с това.

# 22
  • Мнения: 3 634
Ти купувала ли си детския Аквафреш? Аз имам спомен, че го върнах на рафта. Може да е било заради по-висока препоръчителна възраст или кофти съдържание, но ясно помня че се отказах от него.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 229
купувала съм първият т.е. не джуниър , който е за над 6 г, а този за млечните, да има парабени, преди да открия колгейта съм взимала от него, както и от елгидиума, но предимно аквафреша. Така или иначе аз предпочитам пасти с флуор, а те повечето са си с парабени.

# 24
  • Мнения: 1 277
напоследък сме на пастата на Билка, но е за след 2 г.:
http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&products_id=4229

# 25
  • Мнения: 15 379
Ненедент ползвам, четка Елгидиум.

Билка са също с парабен. Бочко нямат.

# 26
  • Мнения: 2 926
Ненедент без флуор.

# 27
  • Мнения: 25
 Аквафреш от 0 до 6 години за малката и от 6 до...не помня за голямата!

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Купувала съм единствено Ненедент, доволна съм и с малкия пак нея ще ползвам Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 148
Билка са също с парабен. Бочко нямат.
И аз това щях да напиша за Бочко. Поне като чета съдържанието не виждам да са включени парабени newsm78 Флуор също няма.

Общи условия

Активация на акаунт