Отговори
# 90
  • Мнения: 1 708
От мой личен опит искам да кажа,че тези моменти настъпват от липсата на комуникация,грижите в ежедневието,еднообразието.Когато обаче се седне и се говори дълго и продължително нещата си идват на мястото.Точно в този момент разбираш дали искаш да продължиш напред с този човек или искате да тръгнете в различни посоки.Много често се случва така,че си мислим че вече не обичаме този човек,а всъщност ние толкова сме угрижени и изморени, че бъркаме психическата умора с липсата на обич.
За мен лично раздялата не е решение на проблема. Peace

# 91
  • Мнения: 158
Винаги съм мислела, че при временна раздяла партньорите се отчуждават, привикват с мисълта за бъдеще без другия и то започва да изглежда по-приятно от преговаряне на стари драми
Peace точно така е.
Не съм привърженик на временните раздели и не съм се сблъсквала с това,ако мъжа ми предложи това,да знае,че сме до тук StopСтигне ли се до раздяла,понятието "за малко" ми звучи тъпо,след раздяла неминуемо започва охлаждане в отношенията,тръпката към другия намалява...започваш да се вълнуваш от други неща...и  това е края.

# 92
  • Мнения: 3 634
Да ви кажа ли какво стана в сериала?

След като се разделиха временно и се разведоха окончателно (по нейно желание) в рамките на 8 месеца, тя реши накрая, че го обича и децата имат нужда от него. Той също иска да се съберат и ще има happy end измъчен в два сезона. Такъв край е леко странен тъй като нищо в отношенията, бита или живота им не се промени.

# 93
  • Мнения: 755
Да ви кажа ли какво стана в сериала?

След като се разделиха временно и се разведоха окончателно (по нейно желание) в рамките на 8 месеца, тя реши накрая, че го обича и децата имат нужда от него. Той също иска да се съберат и ще има happy end измъчен в два сезона. Такъв край е леко странен тъй като нищо в отношенията, бита или живота им не се промени.
 

E, разтушили са се поне... създали са си емоции и адреналин. Хора разни , разнообразни. Grinning

# 94
  • София
  • Мнения: 12 146
Да ви кажа ли какво стана в сериала?

След като се разделиха временно и се разведоха окончателно (по нейно желание) в рамките на 8 месеца, тя реши накрая, че го обича и децата имат нужда от него. Той също иска да се съберат и ще има happy end измъчен в два сезона. Такъв край е леко странен тъй като нищо в отношенията, бита или живота им не се промени.
Хубаво, че са разбрали какво искат и са имали смелостта да го поискат. Можеше някой да се запъне и да не признава, че е сбъркал. Поздрави!  bouquet

# 95
  • Мнения: 3 634
E, разтушили са се поне... създали са си емоции и адреналин. Хора разни , разнообразни. Grinning

Сигурно има и такива, които се разделят по тази причина.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 751
Няма да чета кой какво е писал. Сигурна съм, че повечето от вас нямат опит(слава Богу), а са отговорили хипотетично.
Аз имам опит. Разведена съм. Разведохме се и живяхме към 6 месеца отделно.
Проблемите ни бяха закопали под земята, в пумия и нерешим кръговрат.
Не съм имала намерение изобщо пак да се събираме, но то стана отсамосебе си.
Резултатът: бяхме много отрезвени след раздялата, всеки си беше извадил изводите, беше се "окопитил", сега сме по-склонни на компримиси и отношенията са ни доста по-добри, бих казала съвсем нормални за едно семейство.
Така че ЗА МЕН, отговорът ми е ДА  Peace

Но на никого не пожелавам да се стига дотам. Това е КРАЙНА мярка, и тя носи със себе си доста негативи  Peace

# 97
  • Мнения: 506
kalli и в крайна сметка мъжът ти се върна отново при вас?

# 98
  • Мнения: 2 751
kalli и в крайна сметка мъжът ти се върна отново при вас?
В общи линии и най-грубо казано да. Не се "върна", защото не е бягал. Взехме решение и се събрахме. Нещо такова...но това са подробности  Peace

# 99
  • Мнения: 2 015
С две ръце- ДА.Изпитано лично, но хора всякакви, та може при други да не действа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт