Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 726
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 974
Hadji, честити  EFP !!!
И аз много се зарадвах, като видях, че термините ни съвпадат!  Пожелавам ти( както и на всички момичета в темата) лека бременност и най- сладките и здрави  бебета през април 2012!

# 76
  • София
  • Мнения: 742
Blood и Hadji, честити бременности. Стискам палци и ви пожелавам прекрасни девет месеца и най-красивите бебоци накрая!!!  Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 8
Брук Дейвис и ЕлБиЕн, благодаря за посрещането във форума Simple Smile
Може ли някой да ми дадете линк към някой калкулатор за термини .. виждам, че всички сте много по-информирани от мен ... а сега нямам възможност да се ровя и да пробвам ...
мс .. и поздрави на всички тук! (btw днес съм по-опитимистична от снощи Simple Smile

# 78
  • Мнения: 11
Здравейте!Днес сутринта не се сдържах и преди да отида на работа си направих тест.Беше положителен! PartyМного се зарадвах,надявам се всичко да бъде наред и радостта ми да не е напразна! PraynigМоля се само да мине утрешния ден без да ми дойде МЦ.Термина ми би трябвало да е за 05.04.12. Wink
s_kov,честито и добре дошла и от мен!   bouquet Ето тук има калкулатор.http://www.bg-mamma.com/index.php?action=calculator
Злати,Маги,хайде и на вас стискам палци и вие да се похвалите с 2 чертички! Praynig
blood,Hadji,честито и на вас!Лека бременност и дано всичко да е наред и взаимно да си споделяме тук в следващите девет месеца! Praynig

# 79
  • София
  • Мнения: 974
Хейли, ЧЕСТИТО!!!  smile3525
s_kov,  заповядай още един калкулатор: http://www.azibebe.com/index.php/novini/novini/kalkulator-za-bre … /menu-id-157.html

# 80
  • София
  • Мнения: 742
Хейли, честито, вече си официално в очакване на априлче през 2012, както и ние заедно с теб!!!  Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 8
Брук и Хейли, мерси за калкулаторите ... аз май няма да съм за този форум, а за март ... но все пак ще съм сигурна в началото на август ... радвам се за всички тук .. още мъничко ще се зарадвам и за мене си (само да ми се смъкне TSH-то)
искам всички да прегърна !
 лека вечер !

хорааа, вече е сутрин и прокървих . нещо кафяво и малко явно през нощта ... ще ходя на доктор, но се страхувам много ... в къщи ми казаха да не се тревожа, но аз от половин час чета из нета ... помолете се за мен.

Последна редакция: чт, 28 юли 2011, 06:34 от s_kov

# 82
  • Мнения: 2
Ехоо, добро утро   bouquet Благодаря Ви за подкрепата момичета, аз все още изчаквам търпеливо и се надявам  Simple Smile Честито на бъдещите мамчета.
s_kov сигурно си мн притеснена, но смятам, че няма място за напрежение и всичко ще бъде наред   love001 изпращам ти един линк в който можеш да видиш бременноста по месеци
http://www.mamaibebe.com/?id=22
Успешен ден, момичета Simple Smile)))

# 83
  • Мнения: 21
Леле, Хейли, много се радвам за тебе, тъкмо като идвах на работа си мислех че днес е 28-ми, заради тебе, и сега като прочетох новината - ми даде едно страхотно начало на деня, много положително.

Аз пък сутринта си мерих БТ, с живачен термометър, беше 37.10. Ще видим какво ще стане до края на седмицата и при мене. Хейли, ако съм бременна, ти ще си ми на късмет, да знаеш...

И целувки на всички за готината подкрепа Wink .

# 84
  • София
  • Мнения: 974
s_kov,  от сърце ти пожелавам всичко да е наред! Praynig

# 85
  • Мнения: 10
ЕлБиЕн,Брук Дейвис - благодаря Ви момичета за топлите думи!
s_kov - с вяра и по вода може да се ходи, така че  Praynig
Хейли  -  стискам палци!

Момичета, аз явно давам на късо - от всичко ми се реве - не е нормално!!! Thinking

На всички Ви пожелавам прохладен и приятен ден!

# 86
  • Мнения: 43
s_kov, добре дошла  Hug! Стискам ти палци всичко да е наред  Praynig! От опит знам, че на този етап от бременността само кръвен тест направен през два дни може да даде точен резултат.

Добре дошли, blood, Hadji, Хейли ! Тихичко честито на всички ви  Hug!!!

Hadji, съвсем нормално е да изпадаш в такива настроения, резултат на промяна в хормоните. Родилките страдат от следродилна депресия, аз "страдах" от "бременна депресия" по същите причини Simple Smile.

# 87
  • Мнения: 8
мерси за подкрепата, наистина ми помогна ... страхът ми попремина, имам си снимка на "сака" - все още не се вижда зародиш, но бременността е запазена, явно е много ранна ...
само тук разказвам за това ... ще спра да ходя на работа, защото много ме напряга, но и там няма да кажа. изписаха ми хапчета и спокойствие. Стискам палци на всички .. Хаджи, благодаря и на теб и да ти кажа - аз от две седмици рева за всичко, дори на реклами и песни... явно е от хормоните - нормално е!
Чао за сега - след две седмици надявам се дапиша отново с хубави новини - тогава щесе вижда зародишът.

# 88
  • Мнения: 21
Сутринта ходих до аптеката, но не си взех тест за бременност. Решила съм да изчакам днес, събота и неделя... ако не ми дойде цикъла (който обикновенно е точен) - значи съм бременна и в понеделник ще си направя тест...

# 89
  • София
  • Мнения: 974
Злати7, завиждам ти за търпението! Бих искала и аз да мога да съм така търпелива.

Момичета, аз пак да питам нещо. Нормално ли е да нямам никакви симптоми? Ама абсолютно никакви, освен леко напрегнати гърди и от време на време , но само вечер леки болки в корема? Започва да ме гони параноя Confused Според вас ако тези дни отида на лекар ще се види ли нещо?
Бях решила да чакам до 14.08, когато по някакъв калкулатор излезе, че трябва да се чуе и сърчице ако всичко е наред Praynig. Но не мисля , че ще издържа до тогава.
Вие какво мислите ?

Общи условия

Активация на акаунт