Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 699
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
Записвам се и аз плахо тук Simple Smile.На 28.07 би трябвало да ми дойде МЦ,но аз предчувствам,че този път бебчето се е получило.Надявам се,че като мине тази дата,ще мога и аз да се похваля с 2 чертички. Praynig
Имам силно главоболие и леко повишена температура,както беше и с първата бременност...Надявам се,че причината за това наистина е бебче!
Правим опити за бебе от 1 година,та силно се надявам този път нещата да са се получили!

Априлки 2011,мнооого сте мили!Такова хубаво посрещане сте направили на нас-бъдещите Априлки(надявам се и аз в това число),че направо нямам думи!

# 61
  • Мнения: 21
Успех Хейли. На мене би трябвало да ми дойде на 30/31.07. И на мене това ще ми е втора бременност.

# 62
  • София
  • Мнения: 974
Хейли, Злати 7 ,
стискам палци и ви пожелавам този месец да е вашият и след няколко дни да се похвалите!

# 63
  • Мнения: 15
Хейли, Злати, добре дошли, стискаме палци да се похвалите с две сигурни чертички Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 742
Хейли, добре дошла и силно стиснати палчета от мен. Имаш си прекрасна принцеса Изабел, дано през април я зарадваш с братче или сестриче!!!

# 65
  • Мнения: 77
Хейли, Злати- стискам палци за положителни новини  Hug
Ехо, старите априлки, май си търсим поводи пак да се правим на бременни  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2
 newsm03 Здравейте, всички настоящи и бъдещи мамчета  Simple Smile Дано темичката се напални с много здрави и розови бебочета  Simple Smile Несмея и аз да се запиша, но за кадем  Wink, стискайте палци да се включа във Вашата групичка. С многобройните бебоци покрай нас и ние се стараем, ама да видим докъде ще я докараме   Blush

# 67
  • Мнения: 43
 Злати, Хейли, Маги, хайде очакваме ви с нетърпение да се похвалите с  EFP ! Стискам ви палци fingerscrossed smile3521 ! Успех, милички  love001  !!!

# 68
  • София
  • Мнения: 742
Меги, стискаме ти палци!!!  Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 8
За първи път пиша, току що се регистрирах ... имам две чертички, радостта ми е голяма, но и страха, защото е много рано (едва навлизам в трета седмица), а и имам хашимото .. не съм казала на почти никой, но е потвърдено от доктор и  кръвни тестове ... стискайте ми силно палци ...

мисля, че тук ще ми хареса ...

пак ще се върна да ви прочета всичките (като ми изсъхнат очите от сълзите) ...

засега толкова .. стискайте ми палци!

# 70
  • София
  • Мнения: 742
s_kov, добре дошла!!! Стискам ти палци и много много се радвам за теб!!!  Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 46
Здравейте и аз да се запиша в темичката вчера видях така чаканите две EFP Hug
По всички калколатори ми излиза като термин 5.04.2012 Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 юли 2011, 08:37 от blood

# 72
  • Мнения: 46
Записвам се и аз плахо тук Simple Smile.На 28.07 би трябвало да ми дойде МЦ,но аз предчувствам,че този път бебчето се е получило.Надявам се,че като мине тази дата,ще мога и аз да се похваля с 2 чертички. Praynig
Имам силно главоболие и леко повишена температура,както беше и с първата бременност...Надявам се,че причината за това наистина е бебче!
Правим опити за бебе от 1 година,та силно се надявам този път нещата да са се получили!

Априлки 2011,мнооого сте мили!Такова хубаво посрещане сте направили на нас-бъдещите Априлки(надявам се и аз в това число),че направо нямам думи!

Хейли и аз съм така се чувствам като първата ми бременност с главоболие съм от 3-4 дена и с леко повишена температура стискам ти палци да не ти дойде М и да с похвалиш с 2 чертички  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 974
s_kov , blood, добре дошли и честито! newsm51 smile3525

# 74
  • Мнения: 10
Здравейте на всички,
Отне ми малко време за да се реша да пиша, но като ви прочетох  - колебанията изчезнаха!
С половин уста да споделя /май ме гони суеверие/  newsm78 - че снощи се появиха девет чертички и още не мога да повярвам, въпреки че е планирано!!!
Много се зарадвах, като видях че термина на Брук Дейвис съвпада с моя - 02.04.2012 Hug
На всички, разбрали добрата новина  - лека бременност, а за другите стискам палци!
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт