Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 678
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Брук, честити две чертички и добре дошла! Лека и прекрасна бременност ти желая   bouquet

Мони  Hug

# 46
  • Мнения: 77
Брук Дейвис- честито! Честито в аванс и на всички останали, които ще прочетат тези страници след като станат част от семейството на Априлки 2012!
Като прочетох написаното до тук се развълнувах много. Сякаш всичко ми мина като на филм пред очите. Страхотно е, че го има този форум. Тук лично аз намерих отговор на всичките си въпроси и верни дружки, които не се цупеха, когато моята бременност беше най- важната тема в живота ми Hug.
Доколкото си спомням ние бяхме рекордьори с най- много записани мами- пожелавам на Априлки 2012 да подобрят този рекорд Simple Smile
Мони, Благовесна- често си мисля за вас. Радвам се, че Мони вече чака своите две слънчица, пожелавам същото и на Благовесна!
На новите Априлки пожелавам- лек път в следващите 9 месеца!Каквото и да ви се случи, колкото и тежко да ви бъде- знайте че си струва! Вярвайте ми, че вече не помня нищо от трудните моменти, знам само, че в кошчето до мен има нещо, което обожавам и без което не мога! Ако знаех колко е хубаво да си майка със сигурност щях да родя по-рано!

# 47
  • Мнения: 43
 Брук Дейвис, тихичко честито   bouquet ! Желая ти лека бременност и след година да изпиташ и нашето щастие  Heart Eyes Hug ! Дано след включването ти се заредят и следващите
щастливи момичета  Peace!

 Мони, с теб сме  Heart Eyes!

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 19:52 от Gigi_vn

# 48
  • Мнения: 0
Здравей, първо априлско мамче 2012 в нашата - ваша темичка.  Hug

 Пожелавам ти да изживееш най-хубавите си моменти, да посрещнеш още много бъдещи мамчета и да имаш здраво бебче.

Обичайте се и се подкрепяйте в името на вашите слънчица  Heart Eyes !

Успешен път към сбъдването на най-съкровената мечта пожелавам на всички   bouquet !

# 49
  • София
  • Мнения: 742
Брук, честита бременност. Пожелаваме ти прекрасни девет месеца и един (или поне един) страхотен бебок през април 2012!!! Нали знаеш първите са много специални и ние ще следим с радост за добри вести от теб!!!  Hug Hug Hug

Скъпа Мони, на теб се падна ужасно тежък жребий. Ние всички много много обикнахме теб, цялото ти семейство и малкия Борис. Никога не можем да ви забравим или да спрем да милеем за вас. Стискаме палци и чакаме януарските юначета!!!  Hug Hug Hug Надникнах в темата ви и там има 5 двойки близнаци, това е страхотно!!! По стечение на обстоятелствата познавам и други мами там, с които отдавна сме заедно в темата 'Искам бебе', едната от тях чака също близнаци - две момиченца!!! Още веднъж:  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 2
Ихаааа! Добре дошла на Брук!!! smile3525 Тихичко честито за  EFP и лека бременност!
Айде и останалите мами да се записват, че ще им изпишем темата, докато се престрашат!!! newsm53
Аз сега се опитвам да се сетя кога се записах в темата....май и аз вкарах някакво суеверие, та май чаках до 4-та седмица.......
Та вие бъдещи мами, които четете тази тема...моля ви (призив) не следвайте моят пример!  smile3503 Идвайте при нас, защото както казва Мечо Пух " Колкото повече, толкова повече"Simple Smile
Много прегръдки!

# 51
  • София
  • Мнения: 974
Отново хиляди благодарности на всички ! smile3525
Момичета, може ли да ви задам два въпроса, които за момента ме вълнуват?
Първият ми въпрос е: По гестограмата( Гедеон Рихтер) излиза, че днес трябва да съм вече в 5 г.с и дори да се вижда плодно сакче. А аз мислех, че е много рано. Да не би да я разчитам грешно? Shocked
Втори въпрос до болка банален, но така и не успях да намеря категоричен отговор: Става дума за боядисването на косата( в моя случай изсветляване). Вредно или не в първия триместър?

# 52
  • Мнения: 115
Брук,моят термин също беше за 02.04...по това време съм била в 4 г.с. Peace
А за косата-аз лично не смятам,че е проблем. Peace

# 53
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не мисля, че изрусяването вреди. Лично аз първите 4 месеца не можах да се боядисам, защото ми прилошаваше от миризмата на боята, но след това до края съм се изрусявала всеки месец и с нищо не е навредило на бебо.

# 54
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Прекрасна тема...Мен лично ме разплака, защото всички спомени отпреди година нахлуха с пълна сила...Няма такова щастие-бременността ми беше много желана, истински чакана, мина прекрасно и досега си спомням с умиление двете чертички, първото пърхане в корема, първото ритниче, хълцанията Heart Eyes Сега имам най-прекрасното дете, то е смисълът на живота ни...
Мили бъдещи априлки, желая ви лека и безпроблемна бременност и прекрасен финал накрая...Няма по-голямо щастие от това да дариш живот, да видиш плода на любовта, да гушнеш малко сладко вързопче...

Мони, липсваш ни Hug
Брук Дейвис, честито, мила Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 974
sweet_monii, и аз така мислех, но защо  по гестограмата излиза друго не се знае. Предполагам, че като отида на лекар съвсем ще се изяснят нещата. Благодаря ти!   
Rois, на мен още не ми става лошо, дори не бих казала, че имам каквито и да било признаци на бременност, така че, щом със sweet_monii смятате, че не е проблем, тези дни ще се боядисам.
Лина*, благодаря!

# 56
  • Мнения: 10
Eхааа, че хубавоооо! Добре дошла на първата Априлка 2012!  welcome Брук, много прегръдки и лека бременност!  newsm51 (май с този розов букет предричам момиче без да искам  Party)
За боядисването - препоръчва се да е с безамонячна боя или да се правят кичури (така боята не стига до скалпа). Аз лично като разбрах, че съм бременна смених русото с кестеняво, за да не се занимавам, въпреки че не ми е ставало лошо и не съм повръщала нито веднъж.

# 57
  • Мнения: 21
Здравейте на всички, много позитивна тема и се разписвам в нея за... кадем... пък дано се похваля и аз след седмица... като бъдеща априлска мама Wink .

# 58
  • София
  • Мнения: 742
Злати, стискаме ти силно палци!!!

# 59
  • Мнения: 2
Злати, стиснати палчета и от мен!
Айде и до седмица  smile3508 EFP

Общи условия

Активация на акаунт