Априлки 2012, тук се съберете и радостта си споделете!

  • 35 680
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17
Добре дошли на априлските майчета 2012. Пожлавам ви спокоина и лека бременност, пазете се и се радвайте на неповторимите емоции, които ви предстоят да изживеете. Благословени сте да извървите пътя до най-прекрасната среща, тази с плода на любовта ви   bouquet

# 31
  • Мнения: 7
Леко бременнене на бъдещите мами   bouquet
и аз като всички останали с носталгия се сещам за моите 9 месеца  Hug за прекрасните моменти и емоции..двете чертички, първите ритничета  Hug радвайте се и се наслаждавайте на бремеността си- предстоят ви толкова много нови трепети и преживявания.

Желая ви от все сърце и вие да гушкате живи и здрави, засмяни и пухкави априлчетата  newsm07

# 32
  • Мнения: 115
Искам и аз да пожелая на бъдещите Априлки 2012 да споделят само радостни моменти!Желая на всички,които искат да видят 2-те чертички-мечтата им да се сбъдне!
Очакват ви прекрасни емоции и много приятели.

За мен Април месец трябваше да бъде най-прекрасния месец...Очаквах го с такава трепет и радост...А всъщност се превърна в най-черния месец от живота ми...

А аз искам да кажа,че се чувствах прекрасно,когато бях в темата за април 2011.Никъде не мога да се почувствам по същия начин.Всички много ми липсват!Събрахме се все прекрасни хора,изживяхме и радостни и не толкова радостни мигове заедно,подкрепяхме се и станахме близки една с друга!Месеците минават неусетно,когато имаш с кого да споделиш това което ти тежи,това което те радва или това което те притеснява...Аз лично срещнах невероятни хора,които не бих могла да забравя по никакъв повод...Хора,които ме подкрепиха,когато имах нужда от тях.Хора,които не ме забравиха,които бяха до мен,макар и да не се познаваме лично.Благодря! HugМного,много,много ми липсвате!Бих дала всичко,за да върна времето назад и да променя случилото се,но за жалост не мога Cry.
Разплакахте ме и мен с прекрасния стих на Събинчето Heart Eyesи с невероятния текст на Дими на първа страница!Спомените ме връхлитат и ме връщат през месеците,в които бяхме заедно,особено сега като изчетох тези 3 страници,изписани от вас....Наистина ми се иска нещата да стоят по различен начин,но...Целувам ви всички,обичам ви много и мнооого ми липсвате!Да нацелувате сладките бузанчовци от мен! Hug

Успех на всички бъдещи Априлки 2012 и нека да има само записващи се момичета!Пожелавам на всички да имат прекрасна бременност,без никакви проблеми и всички бебчета да дочакат до април месец!А най-важното:Всички да бъдат много,много здрави и да се развиват нормално! Praynig Hug

# 33
  • Мнения: 3
Добре дошли на Априлки 2012 и от мен! Мили момичета пожелавам ви да имате най-леката бременност и най-прекрасните и здрави бебчета на финала. Ние от Априлки 2011 ще сме винаги тук за вас.  Чакаме първата априлка 2012 да се запише вече, мила blagovesna искрено ти желая това да си ти.

П.С. Мони ти винаги ще бъдеш една от нас, обичаме те много и те прегръщаме силно  Hug

Още веднъж добре дошли АПРИЛКИ 2012  welcome

# 34
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мони, мила, не се сдържах на твоя пост, а аз рядко плача. Ти ще си винаги една от нас и винаги много ще те обичаме! И ще следим отблизо развитието на новата ти радост! Прегръщам те силно!  Hug  Two Hearts

# 35
  • Мнения: 14
Добре дошли на априлки 2012г. и от мен........Момичета желая ви най голямата радост на света-прекрасни и здрави бебчета и леко бременеене......Искам само да ви кажа,че сега не мога да си представя моите 9 месеца,без подкрепата на всички други априлки със които споделяхме радости и тревоги......Не познавам лично нито една от тях,но искам да им кажа,че много ги обичам и се радвам че бях и продължавам да бъда част от тях......Желая и на вас да създадете толкова добри приятелства и да споделяте,надявам се само щастливи мигове..от сърце ви го желая.........

sweet_monii ,желая ти да сбъднеш мечтата си.....Мнго ни липсваш....... Kissing Heart

# 36
  • Мнения: 3
Добре дошли на бъдещите мами на априлчета!
Момичетата преди мен са казали толкова хубави неща, затова само ще пожелая Бог да закриля вас и новия живот, който ще расте във вас!
А за вече станалите мами хиляди  Hug Hug Hug Hug Hug. Благодаря, че ви има!

# 37
  • Мнения: 4
Добре дошли на бъдещите мамчета и от мен!
Всички ние ви желаем само хубави и прекрасни моменти,да гушкате април своите мъничета и да ви се напълнят сърцата като нашите.Бъдете задружни като нас и си помагайте със съвети ,защото е много ценно да обменяш опит и да имаш сродни души!
Мони,а на теб ти пращам най-топлата прегръдка  и винаги си добре дошла при нас!

# 38
  • Мнения: 0
Добре дошли и от мен на Априлки 2012.Пожелавам ви лека бременност и да станете едно семейство тук,както ние станахме,а да имате дете е най-прекрасното нещо на света.Да бъдеш МАЙКА, значи да обичаш,

за помощ винаги да си готов!

При БОГА и при ДЯВОЛА да тичаш -

да жертваш своя цял един живот.Майката -за бебето тя е важна, както дишането. Тя е неговият живот, целият му свят. Да бъдеш майка е призвание и дарба. Нещо повече, в цялата история на човечеството майчинството е белязано със святост.

Мони,мила разплака ме и ние те обичаме много и ще се радваме да ни пишеш,когато можеш.Целувки Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 152
Здравейте, мили бъдещи АПРИЛСКИ мами  Hug
Пожелавам Ви да създадете същата прекрасна, че и повече дори, атмосфера в тази тема, да бъдете една до друга, както ние си бяхме и продължаваме да бъдем опора и в трудните и в радостните моменти.
Бъдете много горди с коремчетата си и лека по лека усещайте зараждащия се у вас живот с наслада!
Знайте, че Ви очаква най - голямата радост, но и най - голямата отговорност!
Леко и безпроблемно бременеене и най - сладките Априлчета 2012 г.

Мони, мила, на теб ти желая никога повече да не усещаш тази болка, която мина през главата ти, а напред да те очакват най - прекрасните детски усмивки.
Лека и спокойна вечер!

# 40
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте мили мами Априлки 2011! Докато ви четях ми се напълниха очите! Толкова сте мили.
  bouquet
Записвам се в темата,сякаш  като първата от Априлки 2012 Embarassed Надявам се това да ми е на късмет и всичко да е наред!  Praynig
Имах късмета да видя двете чертички дори по-рано от деня на М. Още не съм ходила на лекар, тъй като е рано, но по всички калкулатори, които намерих термина ми излиза на 02.04.2012  Simple Smile
Надявам се скоро темата да се напълни  с  EFP и да се съберем много бъдещи мами, с които да изкараме заедно едни прекрасни 9 месеца!  bouquet

# 41
  • Мнения: 99
Ехаа първата априлка 2012 тихичко честито много прекрасни 9 месеца.   bouquet И аз разбрах доста преди датата на М 

# 42
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Брук Дейвис, честито, ти имаш честа да си първата Априлка 2012!  Hug Убедена съм, че ще е на късмет. А ние ще ти правим компания и ще те съветваме както можем, докато се престраши и някоя друга бъдеща мама да се похвали.  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 974
Благодаря, много сте мили!  Аз знам от няколко дни(4), но досега ме беше страх и само на половинката бях казала. И всеки ден си правех нов тест да не вземат да изчезнат EFP  Laughing
Но втората от ден на ден става по-наситена, което ми дава надежда, че всичко е наред.
Получи  се така, че днес казахме на баща ми, който има рожден ден- вместо подарък. А след малко отиваме на гости на свекърва ми, която също е родена днес. И на нея това ще е подаръка:)
Още веднъж благодаря за топлото посрещане, момичета  bouquet

# 44
  • Мнения: 115
Брук Дейвис,тихичко честито и от мен!Пожелавам ти една много лека бременност,без никакви проблеми и само хубави новини да споделяш тук с Априлките 2012!   bouquet

Момичета,пък на вас ви благодаря още веднъж за всичко!И аз ви обичам много и много ми липсвате! Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт