отзиви за "Гъливер травел"

  • 34 746
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
На тази агенция трябва да й се отнеме разрешителното. Толкова измамени хора( включително и аз) и нищо.

# 91
  • София
  • Мнения: 126
Бавно и на части, но на нас ни ги върнаха. Провали ни се почивка през септември. Последната част от сумата получих през Януари. В КЗП не сме подавали жалба. От предишни случки знаем, че те никаква работа не вършат. Препоръчват завеждане на дело. Дано и за вас одисеята да завърши успешно.

# 92
  • София
  • Мнения: 691
Добре че я има тази тема.   bouquet За малко да резервирам екскурзия за родителите ми като изненада. Голяма изненада щеше да е....

# 93
  • Мнения: 4 936
 Mr. GreenДо кога ще ги търпят тези измислени фирми! Няма ли министерство на Туризма = след един - два такига гафа да им вземат лицензите и да ги натирват! Каква държава! Каква оправия - в друга Истинска държава от ЕС щяха да са натика в к..г..з!

# 94
  • Мнения: 2
Имам много добри впечатления от "Гъливер травел". Бях си купила екскурзия до Виена преди две години, но буквално три дена преди заминаването се наложи да бъда приета в болница. Момичето от "Гъливер травел" бе много мило и предложи да променим датата. За съжаление не знаех кога ще съм по-добре и им отговорих, че няма да мога да променя датата. И те предложиха да ми върнат половината от внесената сума! Като се има предвид, че по договор не бяха длъжни да го правят, въпреки всичко ми платиха всичко в първия ден в който пожелах. Тази година пак ще пробвам. Дано този път имам късмет с екскурзията, но определено вече имам доверие на туроператора. Simple Smile Peace

# 95
  • Мнения: 115
Много съм учудена от негативните коментари. Пътувала съм 3 пъти с Гъливер травел до различни дестинации и съм нямала никакви проблеми, дори сравнено с други агенции, с които съм била, е в пъти по-добре. Щях да пътувам отново с тях на Великден, но за съжаление екскурзията пропадна, защото не се събраха достатъчно хора. Доста бях разочарована, но ми се обадиха доста по-рано, предложиха ми други вече потвърдени алтернативи и при отказ от моя страна ми върнаха парите без каквито и да е проблеми.

# 96
  • София
  • Мнения: 4 178
Много съм учудена от негативните коментари. Пътувала съм 3 пъти с Гъливер травел до различни дестинации и съм нямала никакви проблеми, дори сравнено с други агенции, с които съм била, е в пъти по-добре. Щях да пътувам отново с тях на Великден, но за съжаление екскурзията пропадна, защото не се събраха достатъчно хора. Доста бях разочарована, но ми се обадиха доста по-рано, предложиха ми други вече потвърдени алтернативи и при отказ от моя страна ми върнаха парите без каквито и да е проблеми.

И аз. В края на май пак ще ходим с тях на Йонийските острови.

# 97
# 98
  • Мнения: 1
В момента пред фирма Гъливер Травъл има телевизии и народ! Деца в чужбина не могат да се върнат, поради липса на гориво. Някой да знае нещо? Да се изтеглят ли резервации?

# 99
  • Мнения: 2 600
В момента пред фирма Гъливер Травъл има телевизии и народ! Деца в чужбина не могат да се върнат, поради липса на гориво. Някой да знае нещо? Да се изтеглят ли резервации?

Aбе, при толкова изписани теми (и аз съм писала), вие още се чудите ooooh!   
И не става дума, че на някого не му е харесала хотелската стая, да речем. Мисля, че писах, че пътувахме комбинирано с тяхна група, за която не се събрали достатъчно хора. За тях Гъливер не бяха превели пари дори. И хората пътуваха по съвсем друг маршрут и ги караха да си плащат всичко. Това очеизвадно им  редовен номер на Гъливер - взети пари от хората, но неплатено на хотели, контрагенти и т.н. и пътниците си висят в нищото и си плащат пак.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 802
В момента пред фирма Гъливер Травъл има телевизии и народ! Деца в чужбина не могат да се върнат, поради липса на гориво. Някой да знае нещо? Да се изтеглят ли резервации?

Аз на твое място с тази фирма никъде не бих тръгнала. нямам думи за това безобразие, което става. Въобще не знам тези хора какви нерви имат. За съвест ясно, че нямат. Недоумявам как може да пратиш някой някъде като знаеш, че не си платил? ooooh!

# 101
  • Мнения: 13 590
В момента пред фирма Гъливер Травъл има телевизии и народ! Деца в чужбина не могат да се върнат, поради липса на гориво. Някой да знае нещо? Да се изтеглят ли резервации?


Ти си преценяваш какво да правиш. Аз не бих отишла с тях никъде.

# 102
  • София
  • Мнения: 337
Потресена съм! Нямам думи!

# 103
  • Мнения: 49
Ще споделя едно мнение относно актуалния в момента по всички медии случай с туристическа агенция Гъливер. Че не са подходили коректно спрямо клиентите си - за това няма спор. Явно не са платили на контрагентите си за последната резервация, вероятно са им дължали суми и за предишни. Няма да коментирам това.
Лзбопитно ми е обаче как медиите подбират кой случай с некоректен туроператор да отразят. Защото очевидно не отразяват всички такива. Например аз въобще не си спомням да беше отразен в медиите случая с туристическа агенция Аравайлс. Как събирали пари от клиентите и 2 дни преди 1 май обявили фалит. А явно на 1 май са били планирани да стартират доста екскурзии, съответно вероятно говорим за доста повече от 30 провалени почивки (както с Гъливер).
Дали при Арайвалс не става въпрос за пране на пари на влиятелни личности?! Пирамида?! А Гъливер вероятно са чисто и просто една от многото закъсали финансово фирми. Или пък може би покрай 1-ви май журналистите са били заети със събиране на багаж за предстоящата си почивка и не им се занимавало да отразяват случай с поредния некоректен туроператор и сега наваксват с Гъливер.
Оставам специалистите в сферата на туризма да разсъждават над поставения от мен въпрос, ако разбира се желаят.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 802
Тази фирма Аравайлс не съм я чувала. Някой от пострадалите свързал ли се е с медия с искане да се отрази случая?

Общи условия

Активация на акаунт