Разлика в годинките...

  • 6 908
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Големия го водех на градина миналата зима или с количката или с кенгуруто, докато се събираше в него, че рано му омаля. Mr. Green Само когато времето е било изключително лошо (силен дъжд, сняг и т.н.) са го водили съседите ни, с които сме доста близки. Но това се е случвало десетина пъти. И аз не мога да разбера защо да не може да се изведе бебе в 8:00-9:00 сутринта като е добре облечено и завито. Rolling Eyes Ако чак толкова времето не позволява и няма кой, просто голямото дете ще си остане един ден в къщи и толкова.

# 76
  • Мнения: 159
И аз, ако имам бебе, не знам как бих водила сина ми на градина. Градината въобще не е близко, ходим с градския транспорт, аз не шофирам. Таткото работи на смени, първата започва в 6.30, а втората свършва в 1.30 след полунощ, тоест всеки ден съм ангажирана или с водене, или с взимане. Но като се обзаведем с бебе,  ще му мислим.
даа и аз като се замислих,ако решим някои ден да имаме др дете,това с градината ще е трудничко.1.ще се местим в големия град,който още е непознат за мен,2.таткото пътува и само събота неделя си е в къщи.3.аз съвсем сама с 2 деца(говоря за напред ако си направим)може би в началото ще ми е трудно но се свиква на всичко.като му доиде времето ще му мислим Wink






# 77
  • София
  • Мнения: 2 060
Сега го упражняваме това с ходенето на градина. За сега се справяме, но трябва добра организация, за да смогнем на време. Честно казано си направо мечтая за зимата...не за друго, а защото дребчо ще е малко по-голям и по-лесен за пренасяне/придвижване от сега, а пък големия ще може сам да се събува и обува, съблича и облича, та няма да ми се налага да гуша големия, а той да притиска увисналото от кенгруруто бебе  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 54
Разликата между децата ми е 10г.- и малко и много е.Малко,защото голямата все още е дете с претенции вече за голям човек/разум на малък/ и иска да гледа сестра си,а в същото време неможе съвсем....Много,защото имат различни интереси и не могат да си играят.

# 79
  • Мнения: 269
Разликата между децата ми е 10г.- и малко и много е.Малко,защото голямата все още е дете с претенции вече за голям човек/разум на малък/ и иска да гледа сестра си,а в същото време неможе съвсем....Много,защото имат различни интереси и не могат да си играят.

И нашата разлика е същата. Много се карат , но и много ми помага каката.

# 80
  • Мнения: 2 090
Разликата в годините на децата ми е 2 години и 10 месеца. Не бих могла да си представя по-перфектна. Досега не съм имала някакви сериозни трудности с тях. fingerscrossed Дрязги има помежду им, но като цяло и децата, и отношенията един към друг са точно такива, каквито винаги съм мечтала да бъдат. Приятели са. Пу-пу. Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 1 262
Разликата в годините на децата ми е 2 години и 10 месеца. Не бих могла да си представя по-перфектна. Досега не съм имала някакви сериозни трудности с тях. fingerscrossed Дрязги има помежду им, но като цяло и децата, и отношенията един към друг са точно такива, каквито винаги съм мечтала да бъдат. Приятели са. Пу-пу. Grinning

Браво и поздравления   bouquet И моите са така, но с 2 години (без няколко дни) разлика  Peace

# 82
  • Мнения: 819
Разликата между децата ми е 10г.- и малко и много е.Малко,защото голямата все още е дете с претенции вече за голям човек/разум на малък/ и иска да гледа сестра си,а в същото време неможе съвсем....Много,защото имат различни интереси и не могат да си играят.


И нашата с брат ми е 10 г. Той е по-големият. До сега сме си в чудесни отношения, изключително много се разбираме, винаги съм могла да разчитам на него, винаги ми е опора в трудни моменти.Много си го обичам.Да, не сме имали общи интереси, всеки си е имал различна компания(макар че имаше един по-късен период, в който сме си празнували РД заедно и ставаше голям купон с моите и неговите гости  Mr. Green ), сега всеки има различен живот, но това съвсем не значи, че не сме близки. На празници сме заедно, той е кръстник и на двете ми деца(това също мисля е показателно).Много примери имам пред мен в доказателство, че не разликата е определяща за разбирателството м/у децата.

# 83
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
На моите, живот и здраве ще е 4г. и 7-8м. Ако зависеше от мен щеше да е с година по-малка.
Аз и сестра ми имаме 7 години разлика. Като деца бяхме много, много близки, неразделни. После, след като тя завърши и стана студентка започнахме да се отдалечаваме и сега се чуваме рядко и се събираме само по поводи, за съжаление.

# 84
  • Мнения: 472
На моите е 1г.10м. точно...ами,ако знаех не бих си го причинила....въпреки,че второто стана случайно  Laughing

# 85
  • Мнения: 159
На моите е 1г.10м. точно...ами,ако знаех не бих си го причинила....въпреки,че второто стана случайно  Laughing
аууу сигурно ти е било много трудно Confused

# 86
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
На моите е 1г.10м. точно...ами,ако знаех не бих си го причинила....въпреки,че второто стана случайно  Laughing
аууу сигурно ти е било много трудно Confused
Като гледам възрастта им- трудното все още е в пика си. Сещам се какво беше, когато сестра ми имаше дете на 1г.- прохождащо и "голямо" на 2г. и 4м., на което се опитваше да махне памперса. Беше лудница, буквално. Но сега, 5 години по-късно е такава хармония и спокойствие при тях.

# 87
  • Мнения: 472
Хаххаха ами трудничко е да Simple Smile И то особено,ако си ги гледаш сама,като мен Simple Smile

Menina малката прохожда,а голямата е във бебешки ли,детски ли пубертет,но още оцеляваме Simple Smile Дано и при нас нещата се успокоят,та ако може и малко по=скоро от 5 годинки Simple Smile

# 88
  • Мнения: 169
На моите, живот и здраве ще е 4г. и 7-8м. Ако зависеше от мен щеше да е с година по-малка.
Аз и сестра ми имаме 7 години разлика. Като деца бяхме много, много близки, неразделни. После, след като тя завърши и стана студентка започнахме да се отдалечаваме и сега се чуваме рядко и се събираме само по поводи, за съжаление.
Не мисля,че само разликата в годинките е причина за това. Аз и брат ми имаме 3 години и 9 месеца разлика, но не мога да кажа че сме любов необяснима. Аз съм по голямата , но той винаги е бил глезеният. Беше слабичък като дете, но доста буен и все аз си го отнасях. Незнам, може и от родителите да зависи,дали децата ще се имат след време.

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 19:28 от mireto

# 89
  • Мнения: 24 467
може и от родителите да зависи,дали децата ще се имат след време.

Изцяло от това зависи или поне едно 90%. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт