Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 116

  • 105 029
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 418
Нели Ди-на мен много ми харесва колата!  bouquet

# 691
  • Мнения: 24
ditsan, зле ми стана, като четох! Дано нямаш повече такива преживявания, а дъщеря ти да се възстановява бързо! Hug Тортата с гълъба обаче е станала много нежна, нищо, че лилавото изглежда по-наситено на снимката.

FRESA, лалетата са страхотни! Много неестествено пролетна торта за това време - приятно свежо напомняне за друго време от годината.

Свещичка, взе ми акъла! Много Валерийска торта Wink и честит рожден ден на малката скорпионка!

Мъфините на miravarna са също много готини - аз лично харесвам всякакви трактати на есенна тематика, защото тези цветове ми допадат много.

# 692
  • Мнения: 6 002
patriyani микитата са направо като истински.
nalika страхотен чайник
sVeshti4ka тортата е страхотна да ти е жива и здрава дъщеричката.  bouquet,а в сряда ще гледам,надявам се  newsm78 да не изникне нещо.
miravarna ще се почерпя с тиквените кексче,  chefне че в къщи не се намират разни грозновати  Cry
NellyDi много хубава кола
Момичета аз да почерпя за завръщането на половинката от мисия
 
с грозните ми сладки,ама ШТ така ми се размекна и се точеше в един момент Sad
И  хиляди благодарности за рецептите на Леля Ог и    r.i.angelova на които обещах да покажа резултата,   r.i.angelova възхищавам се на търпението ,аз не бих повторила да правя сладки със шаблон Hug Hug
докато изпиша фермана се появили още тиквени истории
BiankaD много красиво руло и  сладки малки тиквички   bouquet

# 693
  • Мнения: 49
Честит Рожден Ден и от мен на малката красавица. Да е жива и здрава. Тортата е уникална, просто нямам думи   bouquet

Ванче , ми де да знам разточих чаршафа и го метнах веднага. Фондана е купен и незнам защо се получи така. Следващия път какво да направя за да не се получи тоя гаден ефект. Разточих го с пудра захар (пресята) на биосет , че такава намерих. Трябва ли да се добави нещо при доомесването?

# 694
  • Мнения: 31
Момичета страхотни сте  newsm51
Редовно ви следя и ви се възхищавам на красотите които правите и показвате.
Показвам първата ми торта която е нищо спрямо вашите но поне е вкусна.
Тук искам да благодаря, на всички   от ТОРТЕНА БИБЛИОТЕКА  благодарение на нея направих първи опит и ще продължа с правенето на торти.

# 695
  • Мнения: 234
Няма торта за днес, домързя ме  Embarassed

но има мъфини  Hug

Шоколадови мъфини за Хелоуин

# 696
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз напоследък нещо май само се изпльоквам по някой въпрос и изчезвам , та отдавна не съм коментирала. Малко ще се опитам да наваксам.

Марина, не знам какъв ти е бил замисъла, ама според мен зелената торта си е много хубава.

Фреса, готини торти. Плисетата под лалетата много ми харесаха. Peace

Елфичка, ти сигурно вече си я метнала в коша, но по принцип да знаеш - 2-3 дни след отварянето е срока на годност  Peace

Дитсан, тази торта хич не и личи, с какъв зор си я правила. Прекрасна е! Мнооого ми харесва! Гълъба е станал супер според мен Peace Изписаха ли детенце?

Деси 2, из пространството има 100-ци рецепти за бисквитена торта. Просто пусни едно търсене в Гугъл.

Налика, на мен чайника много ми харесва! Какво му се оплакваш. Пък разреза още повече ми харесва  Laughing

Кукита, разточвай с нишесте, вместо с пудра  Peace Иначе тортичката е готина, много добре си се справила с покриването.  Peace

Патри, стига бе...... Очаквам тия дни да споменеш например 20  ooooh! Crazy

Свещичковааа, и тук да кажа ......... отивай при Валерия да си говорите по извънземно му  Crossing Arms Не може пък да сте толкова добри вий  Naughty   Whistling

Мираварна, защо да са ти измъчени кексчетата бе. Според мен са си супер  Peace

НелиДи, супер кола  Peace

Бианка, мноооого готино руло и мъфинки!  Flutter

JMM, готини са сладките, бе! Само боите нещо са доста светли. Какви бои ползваш?

Лукс, суперски мъфини. Сметаната не разтопи ли захарните кръгчета?  newsm78

Аз нямам с какво да се отчета. Врътнах едни кексчета ама без украса и едни стъпала и длани, се мотаят у дома, ама като ги сглобя с тяло - тогава  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 148
Свещичка,да ти е жива и здрава дъщеричката.Много радост.щастие и късмет и желая.А болестите никога да не ви навестяват.Да расте весела,щастлива и много обичлива,да е отмяна и радост на мама.  bouquetА тортата е уникална,просто нямам думи.
МОМИЧЕТА,ДЕТЕНЦЕ ВЕЧЕ СИ Е ВЪВ КЪЩИ И Е ГЕРОИ КАТО МАМА.Всичко е наред,тя е добре и си я глезя.Торта за Хелуин няма но правиме супички,пюрета и разни други глезотиики.
Вчера като я изписахме само му теглих една майна на доктора,добре че не го набих.Със цялото си нахалство се обръща и ни казва че ако искаме може да платим за избор на екип 200лв/а ние не сме избирали,те не ни дадоха въобще възможност/Ейй,откачих направо.Па като го почнах,избор на екип ли?вие ми искарахте детето лъжкиня,яйчници я болели на две стотинки я бяхте направили а сега избор на екип,а искаш ли една жалба да ви спретна?Оня седи и мига срещу мен и накрая със цялата си наглост ми вика"Ами то няма значение по принцип,защото като платите на касата те тия пари няма да стигнат до мен".Погледнах го и му казвам"Че си нагъл,нагъл си ама защо не си кажеш директно че искаш пари?"Оня ми се усмихва и казва'Ами не бих отказал"а аз "Знам ама няма да ти дам"Еи тия ни приемат като "БАНКОМАТИ",нямам думи.
Нели ди,страхотна кола се е получила.
Бианка,рулото изглежда много апетитно.
J_M_M,идобре завърнал се на съпруга ти,страхотна почерпка.
Ira-ari ,добър първи опит.
Лукс,много готини мъфини.

# 698
  • Мнения: 49
Татитт Благодаря ти мила за съвета и за прекрасния коментар. Иначе тортата я заглаждах с ръце , че все още нямам инструмент. Нишестето натурално ли да е ?
Дистан браво на детенце, да си я глезиш още много време , но без лошите неща .

# 699
  • Мнения: 1
Да си пусна аз измъченаната тиква  Laughing

# 700
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
 #Crazy

 Blush

Трогната съм много и силно смутена!
На Шемет невероятен дължа появата си тук - благодаря й, че ме насочи към темата и имах удоволствието да прочета многобройните поздравления за мен!

Да.. след една нелека и почти вечна бременност  Rolling Eyes, резултатът е вече в легълцето и си заслужава всички болки, неразположения и страдания! Синчето е най-трудоемкото ми творение досега, по-прекрасен от всички майсторски направени торти по света, по-сладък от всички съществуващи сладкиши, съвършен във всеки дребен детайл! ...  Sunglasses  Grinning

Поздрави от все сърце за всички отправили към мен мили думи!  Heart Eyes
Приемете огромната ми благодарност за чудесните благопожелания, за вниманието и симпатията, за безкрайно топлото и мило чувство, за затрогващата радост, умиление и пареща влага в очите, предизвикани от вас! Благодаря ви  Hug

На свой ред: бъдете здрави и усмихнати, доволни и щастливи, творчески заредени и дейни!   Nature Sun With Face

Късмет и безброй хубави моменти ви желая!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 701
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
здравейте момичета -лаптопа ми съвсем се скапа и го закарах на сервиз и сега набързо пиша от чужд компютър -като ми го оправят ще ви гледам и коментирам на спокойствие

# 702
  • Мнения: 24
Фук-фук, кой си поръча молд за хора  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега трябва и торта да му намеря  Laughing Laughing Laughing

Шемет невероятен, страхотно е, че си се сетила да кажеш на Димитрана за нашите пожелания! Мисля, че всички много се възползваме от споделените й знания. Лично аз съм голяма фенка!

# 703
  • Мнения: 1 122
Честити бебчета на Шеметчето и Димитрана! Да са ви живи и здрави и мнооого радост да ви носят!!!

mari_eta тортата с влака е много хубава, радост за окото ми е като видя рисувана торта.
van444eto кошницата е супер, розите ги правиш идеални.
Valeria мъфините са много съблазнителни.
BiankaD да ти е жив и здрав мъжа, а каква торта само си му спретнала.
МаринаД много нежна шапка.
FRESA и двете ти торти са много хубави.
ditsan радвам се, че дъщеря ти се оправя  Hug , а тортата е супер, всичко по нея ми харесва.
betina33 много сладък Спонч.
nalika чайника е чуден. Доста висок ми се вижда, трудно ли го покри с ММ?
kukita83 много добър първи опит.
Патри ти ме разбиваш с тези бройки Shocked как смогваш не знам, а и все големи са ти тортите. Микитата са ми любими.
sVeshti4ka да ти е жива и здрава дъщеричката, а ти да й правиш все такива хубави торти. Я кажи за тази стойка как стои така втория етаж?
miravarna чудни са ти кексчетата.
NellyDi хубава ти е колата, ти ако видиш моята първа, то не беше целулит, напукано тесто, че и размера не улучих.
BiankaD доста си се постарала за днешния празник.
J_M_M честито завръщане на половинката, а сладките сигурно са много вкусни.
Ira-ari със сигурност ще продължиш, че то си е голяма краста.
lux и ти си се постарала за днешния празник.
Darlinka не знам колко е измъчена тиквата, но много ми харесва.
betina33 възглавничката е много сладурска.

Аз правих едни Хелоуински мъфини по рецепта на Валерия. Много вкусни станаха.



Аз имам едно питане: Имам ММ със срок на годност 25.11, а торта ми се очертава да правя в началото на декември, та се чудя дали да я използвам тогава? newsm78

# 704
  • Мнения: 31
ditsan[/b ,]stasi76 много ви благодаря, като гледам красотите ви мое та тортичка е нищо, но човек като има желание а и има вас, които казват, показват толкова много красоти няма как да не се научи,  със сигурност ще продължа и ще се ръководя от вашите умения и съвети.
За всички вас    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт