Фейсбук 2

  • 1 271 706
  • 14 991
  •   3
Отговори
# 11 700
  • Мнения: 17 546
Къде сигнализараме за лице, което предлага заеми без да е фирма, във ФБ посредством коментари напълно несвързани с темата под която са писани.
http://www.cybercrime.bg/bg/contacts

# 11 701
  • София
  • Мнения: 4 714
banditka1, на мен след като ми беше изпратена покана за приятелство и аз я приех/ и аз се чудя защо/ на лично получих също покана за заем без да е фирма. Та се чудя? Да докладвам ли , не ли, какъв е смисълът? newsm78

# 11 702
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Като си замразя акаунта и след това размразя, всичко ли ще бъде налично - снимки, чатове, приятели, публикациии?
И месинджъра като приложение ще остане ли?

# 11 703
  • Мнения: 54 584
Като си замразя акаунта и след това размразя, всичко ли ще бъде налично - снимки, чатове, приятели, публикациии?
И месинджъра като приложение ще остане ли?

Да.

# 11 704
  • Мнения: 161
banditka1, на мен след като ми беше изпратена покана за приятелство и аз я приех/ и аз се чудя защо/ на лично получих също покана за заем без да е фирма. Та се чудя? Да докладвам ли , не ли, какъв е смисълът? newsm78
аз си докладвах на тоя сайт. май забравих едно нещо да направя - screenshot, че той след 1 минута може да го няма този профил/публикация. да се оправят. ние ги докладваме - те ги пускат е ситуацията в БГ.

# 11 705
  • Мнения: 13 580
В сисъка с лица, които ме следват имам напълно непознати за мен хора. Мога ли да ги изтрия?

# 11 706
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 405
Не, то това е смисълът на следенето - хора, които не са във френдлистата ти да ти виждат публичните постове.
Ако искаш, обаче, можеш да си изключиш следването изцяло!

# 11 707
  • Мнения: 13 580
Не, то това е смисълът на следенето - хора, които не са във френдлистата ти да ти виждат публичните постове.
Ако искаш, обаче, можеш да си изключиш следването изцяло!
Как?

# 11 708
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 405
Ами мога да ти кажа само през телефона, иначе не знам. От Settings отиваш на Public posts, Who can follow me и чекваш Friends.
От компютър не знам, нo трябва да е нещо подобно! Peace

# 11 709
  • Мнения: 54 584
Ами мога да ти кажа само през телефона, иначе не знам. От Settings отиваш на Public posts, Who can follow me и чекваш Friends.
От компютър не знам, нo трябва да е нещо подобно! Peace

Пак така е.

# 11 710
  • Мнения: 64
Намерих една опция "Edit Privacy of Likes"  и направих всичките категории на Only me .Някой по-запознат може ли да ми потвърди сега не би трябвало да ми излиза какво съм харесал на news feed-a на приятелите ми например , нали  ? . Говоря най-вече за публичните постове , които са достъпни за всички във фейсбук.

# 11 711
  • Мнения: 17 546
Е, ако е онли ти и постовете на приятелите ти, които си им харесал, само ти си виждаш, че си ги харесал! Какъв е смисъла да си правиш труда да ги харесваш в такъв случай? Joy Ако въобще тази настройка е за това...

# 11 712
  • Мнения: 838
Току що получих смс  с шест цифрен код за потвърждение. Но аз такъв не съм заявявала, че искам. Уж настройките са ми да не получавам съобщения на телефона. Как трябва да ги спра?

# 11 713
  • София
  • Мнения: 9 936
Но не дай си боже да коментираш нещо- всички виждат.

А как точно го виждат? Питам, понеже от доста време следя темата и забелязах, че немалко хора твърдите това, но аз не се сещам някога да съм виждала какво е коментирал мой приятел. newsm78 Да не би, защото ползвам FB само през компютър?
Ами чрез фейсбук телеграфа, който ти съобщава, този хареса това, онзи коментира онова. Аз го нямам вече този телеграф, но май не е премахнат изцяло, И не на всички, защото скоро на един телефон със по старо приложение на Фейсбук пак ми показваше кой какво харесвал или коментирал.
Аз мислех, че са го махнали „клюкарника” и си лайквам/коментирам на воля...

# 11 714
  • Мнения: 54 584
Току що получих смс  с шест цифрен код за потвърждение. Но аз такъв не съм заявявала, че искам. Уж настройките са ми да не получавам съобщения на телефона. Как трябва да ги спра?

Този код се изпраща при смяна на парола, ако чекнеш, че искаш да ти изпратят на телефона, а не на имейла.
Някой се пробва да ти влезе в профила. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт