Бременни майки в чужбина - 40 тема

  • 24 999
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 279
щастлива Нова Година на Всички момичета!
Пожелавам ви много късмет,щастие много нови и красиви неща да ви се случат през новата година!

Hug Hug Hug

Sarnia
,специално от сърце ти пожелавам нека новата година да ти донесе много спокойствие,огромен късмет и едно здраво и пухкаво бебче!Стискам палци и се моля за теб! Hug Hug Hug

# 706
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748


С НАЙ-ИСКРЕНИТЕ МИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ, СИЛНИ И СПОКОЙНИ БЕБЧЕТА И БЛАГОДЕНСТВИЕ ПРЕЗ НОВАТА 2012 ГОДИНА!

# 707
  • Мнения: 1
Маметаааа, честита ви нова година!:) Пожелавам ви прекрасна година, изпълнена със здраве, хубави емоции и пухкави, здрави бебчета! Благодаря ви, че бяхме заедно последните месеци, дано да е така и занапред- прекрасно е да знаеш, че имаш приятели по цял свят!  Hug  п.с. ха, дано се и видим някой ден:)

# 708
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Честита Нова Година!!!!!
нека бъде изпълнена с много щастие, успехи и радост покрай бебчетата
  Hug

ние изкарахме кротко вкъщи, фойерверките бяха тази година внушителни  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МАМЧЕТА!! Hug ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,`ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДНА ПО-ХУБАВА ГОДИНА КОЯТО ОБЕщАВА ДА БЪДЕ ТАКАВА С НАшИТЕ НЕРОДЕНИ И ВЕчЕ ДОшЛИ НА БЯЛ СВЯТ БЕБчЕТА!! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ЗА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!! Hug

 около мен нищо ново ,та за това не се включвам... на всички притеснени и болнички мами пожелавам да минава бързо.. Peace Hugза тези с работодателите това е ужасно,наистина  с тази криза и всичко останало нещата се преекспонират много вече! Rolling Eyes но ние също имаме права,особено в това състояние,вярно е ,че понякога няма на къде но първо здравето на бебче и нашето е важно!
 Дидката... кофти,аман от "добри приятели"наистина,живи и здрави да сте наистина пари се печелят, и верни приятели има според мен не се разочаровай  Peace Hug
Асялеин,след всички притеснения  с доктора дето препоръчвал секцио,сега ти пожелавам нормално,бързо и леко раждане  Peaceстискам палчета! Wink

# 710
  • UK
  • Мнения: 134
Мили момичета, привети и в 2012 - да е здрава, просперитетна и незабравимо-щастлива новата година за вас и семействата ви.

Честито на майчетата, получили своите розови и сини подаръчета - да са здрави, щастливи и късметливи рожбите ви!


При мен нещата се развиват нормално, терминът наближава с висока скорост и вече чакаме "включване". Напоследък много ми се спи и гледам да си съхранявам енергийния ресурс, че скоро ще ми трябва във високи дози Simple Smile. Май и затова не ми идва много музата за писане, но ви чета ежедневно.
Момичета, на които предстои раждането всеки момент, стискам палтци от все сърце всичко да минава с лекота. Ще излъжа ако кажа, че не се вълнувам, дори страхувам, от предстоящото събитие. Но мисълта, че не съм сама, че около мен с толкова момичета ще минем през сходни преживявания ме успокоява донякъде. Радвам се, че ви има, момичета и скоро ще се срещаме и в темичките на родилите вече мамчета  Hug

Прекрасен ден ви желая   bouquet

# 711
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
имам един много тъп въпрос Blush

като се появят контракциите къде боли? навсякъде в коремната област или долу?
тази сутрин имах силни болки долу, все едно ми се ходи по голяма нужда, а не става....
идваха и си отиваха  newsm78 това контракции ли са или не са?

# 712
  • Мнения: 9 905
ами и такива са много възможни, а иначе най-стандартните болки са като менструалните, обхващат цялата долна част на корема, понякога и бъбреците. Даже по-характерно за контракциите не е точното им място, а това, че идват и отшумяват на вълни, които се усилват и сгъстяват.

Честита ви Нова година! Здрави да сте, и здрави бебета да имате!

# 713
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Даже по-характерно за контракциите не е точното им място, а това, че идват и отшумяват на вълни, които се усилват и сгъстяват.

точно това ме наведе на мисълта, че може да са контракции Thinking
появяваха се и изчезваха, докато си седях във 00 Rolling Eyes

# 714
  • Deutschland
  • Мнения: 186
За много години момичета.Желая на всички родени и все още не родени много здраве и късмет през новата 2112 година!
 asyalein аз мисля,че може и да са контракции.Мен целия корем не ме е болял.Боля ме ниско долу,но най вече кръста.Поне в началото.след няколко часа вече всичко ме болеше.Но...на периоди ли е или е постоянна болката.Защото мен между контракциите не ме болеше.Ако е постоянна болката отиди на лекар.

# 715
  • Мнения: 9 905
в отчетната на януарките ми прави впечатление, че много от жените имат подготвителни контракции изключително разнообразни, някои от дни са с повръщане, разстройство, други по няколко дни вече имат болки, които спират по някое време, падат тапи, картината е много пъстра.

аз пък след няколко луди дни, в които не ми се случи нищо, днес на излизане от асансьора се подхлъзнах на малко мокро петно и направих рязък и изключително болезнен половин шпагат, което направо ми разказа играта. Представям си, ако не се бях задържала, да се разтегна докрай - сега едвам се движа, направо ме е срам от вида ми, а исках последните дни/седмици да се  да се радвам максимално на ваканцията и на по-спокойни дни.

# 716
  • Мнения: 3 988
като се появят контракциите къде боли? навсякъде в коремната област или долу?
тази сутрин имах силни болки долу, все едно ми се ходи по голяма нужда, а не става....
идваха и си отиваха  newsm78 това контракции ли са или не са?

Ася, може да те боли корема (като при цикъл), може да е пубисната кост, може кръста, на трите места или комбинация, а може и да не те боли, а да го усещаш като дискомфорт.
Така, както го описваш, си мисля, че имаш контракции. Важно е да си на топло и в спокойна обстановка.
Искрено ти пожелавам раждането да мине както си го представяш!  Hug Тези дни само заради теб чета темата ви.  Simple Smile


Честита нова година на всички! Да сте здрави, много спокойни дни и приятно време с близки и приятели!  Hug

# 717
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Искрено ти пожелавам раждането да мине както си го представяш!  Hug Тези дни само заради теб чета темата ви.  Simple Smile

благодаря ти много  Hug
болки имах само сутринта, сега пак е затишие.. Rolling Eyes
бяха си на периоди между тях нямах болки  Peace

направих рязък и изключително болезнен половин шпагат, което направо ми разказа играта.

 Shocked тити, внимай, накрая си!!!
добре ли си сега?

мен много ме е страх сама да взимам вана, че трудно излизам... Rolling Eyes
все чакам мъжа ми да си дойде и тогава да влизам в банята....

# 718
  • USA
  • Мнения: 1 323
Честита нова година коремчета! Нека новата 2012 ви донесе всичко онова за което сте мечтали до сега и не сте получили! Бъдете живи и здрави и много се обичайте!
Честит новогодишен подарък и на мама КОРА! Да е жив и здрав малкия Фредерик Николай! А на мама бързо възстановяване.

# 719
  • Мнения: 343
Честита нова година, момичета! Пожелавам ви здраве, късмет и много, много щастие!

Ха, новогодишна изненада Grinning
Честит син на Кора! Да им е жив и здрав! На мама бързо възстановяване Hug

Ася, започва лека-полека, след термин е малко по-напрегнато да чакаш, ама все някога ще излезе няма как Wink

Тити, само се разтегна ли, добре, че не си паднала да се удариш лошо, внимавай Hug

Ние също изкарахме много приятно семейно посрещане на новата година, но при нас от 8 години е така, защото празника се измести от РД на голямата щерка и татко й. Затова ви черпя виртуално за тяхно здраве. Другата неделя ще празнуваме с приятелчетата й и се надявам да устискам дотогава, за да мога спокойно да се подготвя за празника.

Общи условия

Активация на акаунт