Отговори
# 30
  • Мнения: 1 516
Галактик, благодаря , че се грижиш за темите   bouquet  bouquet  bouquet.
Много се радвам, че и при теб действа следобедния сън  Hug Hug Hug. Дълго кърмене ви желая  Peace Hug. Аз днес си взех чайчето на Хип да пробвам , но нищо май не действа като съня...Пък и си имаме извинение да си дремнем следобед  Mr. Green

Теди, пожелавам ти да увладеете положението с гърдите, че голям зор с това цедене... СВики цедих 8 месеца - беше ад...Сега се бях зарекла,ако Ема не иска да суче или пък нещо попречи на кърменето , спирам кърмат и толкоз  ooooh! ooooh! ooooh!.  

Бяхме на консултация днес - Ема е пораснала добре за повръщащо бебе  Mr. Green.Според кантара на доки - 900гр, според моя 700 гр. Но няма значение де- важното е ,че растем въпреки повръщането  Crazy Heart Eyes

Ауми , честито Simple SmileSimple SmileSimple Smile Знаех си аз ,че твоята бебка се гласи за ТВ звезда

# 31
  • Мнения: 444
Честито на новите попълнения! Hug Ауми, от сега си гледаш ти звезда вкъщи Laughing
Брей, тоя конюктивит много разпространен, аз така съм се ошашавила. Наша Лили пък не иска да пие вода, плюе я веднага, та само на кърма караме. Довечера ще и направя чайче от копър, че имам семена от каката още и се надявам поне него да пие... Още се чудя с кои капки да боря коликите, че при Ния нищо не помогна и съм скептично настроена.  ooooh!

# 32
  • Мнения: 172
delphi_5, а когато баткото спря да яде през нощта, ти продължи ли да цедиш всяка нощ до края въпреки, че не яде или и ти спря нощното цедене  Rolling Eyes

ЧЕСТИТО НА НОВООБЕБИЛИТЕ СЕ  Hug


Radostche, и аз така бях решила, че голяма болка беше и с каката, но... ooooh!

# 33
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Запис  Simple Smile

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Ауми,знаех си че твоето бебе за наградата се гласи LaughingДа ти е честито!
 Това с кокликите и на нас ни е болна тема-уж Еспумизан,бебезан ...ама пак се свива.И като пръцне,респ. се наака и млъква.Колкото до сешоара и аз го -пробвах-действа да му се незнае!Ама можеш ли да стоиш цяла нощ с него в ръцете?!

# 35
  • Мнения: 111
Привет!
и аз съм с впечатление ,че от цеденето кърмата се увеличава...Аз се цедя и давам изцеденото...
Честито на новите мамчета!
Галактик   bouquet   Чудна тема!

# 36
  • Мнения: 1 675
Като ве чета за Вигантола  и сериозно се замислям! Само на нас ли са ни изписали по 3 капки Вигантол дневно!?!  Thinking
Направо се чудя, дали да не си давам по 2, че четох не много приятни неща за предозирането му!
Честито на новите мамчета! Нека всички бебоци растат здрави и щастливи!

# 37
  • Мнения: 439
Галактик поздравления за темата. smile3525

Момичета, честно казано незнам какво правим още тук ама здраве дае. newsm78 Важното е лаф да става. Wink Доста от момичетата, които чакаме са се влючили по един единствен път и това е. ooooh!

На първо четене виждам, че в списъка с неродили мами има три родили. (Цвете7575, Мони Найденова и Дима Дари). Peace

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug
Честито на новите мами  Hug

*Cveteto*   благодаря.
Кърмим се с Диляра на поискване ,което при нас означава на около 2 часа,понякога малко по-малко понякога малко повече.Ако яденето към 12 часа  вечерта се брои за вечерно и към 4.5-5 часа сутринта се брои за сутрешно значи се храним само веднъж през ноща около 2-3 часа.
Мокрите и наакани памперси са както си казала, а за 1 месец е качила 920 гр.
Днес бяхме на консултация и личната лекарка ме скастри ,че давам на по-малко от 2.5-3 часа да яде. Sad.
Вигантол и аз давам от 21 ден по 2 капки
  bouquet

# 39
  • Мнения: 1
Поздравления на всички нови мами. Извинявам се за късното включване, но нямах възможност по-рано. И аз да се похваля - на 02.12.2012 се роди нашата дъщеричка Ема 4,160; 53 см нормално. Мпля да ни впишете в списъка за родените вече бебчета. Терминът ми беше на 8.12.

# 40
  • Мнения: 42
Аз не мога да разбера колики ли има вече куклата Confused много странно се държи от снощи насам. Спинка си спокойно и изведнъж изплаква силно, прави гримаси, започва да се кисели и да мрънка и така няколко минути, след което отново заспива дълбоко. Чувала съм , че при бебетата присвиват крачета, но тя не го прави, дали не е нещо друго... Доста пръцка, освен това снощи докато сменях памперса се наака и акото й излизаше като пяна. Чудя се дали да започна да й давам чайче от копър. Татко й още като се прибрахме от родилното беше накупил всякакви бебешки чайчета на ХИПП Simple Smile нищо че повечето ще можем да й ги даваме най-малко след 6 месеца хахаха

# 41
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте, мамчета!

Честито на новопоявилите се бебчета и техните семейства! Майките бързо да се възстановявате!

Аз мислях, че вече, ще сме в отчетни, защото отдавна не съм се включвала, но и нямам много време за това Simple Smile

Радостче, и Раличка много повръща. Чакам с нетърпение консултацията, за да видя колко сме качили за месеца. Каката по-малко връщаше, а с това мишле се виждаме в чудо... преобличане почти на всяко хранене, лигавници сменяме, пера през ден... и все има новооплескани неща.
Но и да ви звучи страшно, не се притеснявам, защото бебчето е спокойно! Доста по спокойна е от как си по същото време!

Ауми, Честито! Това е голяма емоция! Все да сте сред първите и много успехи занапред!

# 42
  • Мнения: 1 516
Ох, много е неприятно това повръщане наистина ... И Вики повръщаше и сега и Ема... Педиатрите в болницата , където работи свеки , са я посветвали да слагаме бебка по корем за 1-2 минути ПРЕДИ кърмене ... Мисля да опитам , макар че не съм оптимист ... Не виждам как може да помогне , но знае ли човек  newsm78 ... ако не друго , поне няма да навреди  ooooh!

# 43
  • Мнения: 498
Привет момичета!
Само наминавам да ви почерпя за нашата първа месечинка на Никола.
Ние днес най-накрая направихме първата по-дълга разходка с количката и баткото. Всичко беше 40 мин,но толкова !  Mr. Green

Честито на всички мами!  Hug

# 44
  • Мнения: 13
Гала-2002 веднага ти казвам, крема за хемороиди има активна съставка Lidocaine HCI 2.8% и Hydrocortisone Acetate 0.55% казва се  Gel Anti-Inflammatory Anesthetic with Aloe, сигурна съм че ако кажеш на твоя доктор съставките ще знае подобен да ти изпише и дано да ти помогне Peace

Общи условия

Активация на акаунт