Кое е по-гадно?

  • 13 288
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
И тя .."ми ... защотооо ... ти скъсява живота  Rolling Eyes"
Умрях от смях при тоя отговор.
Но добре де , може и моите впечатления да са субективни.
Да, това им беше отговора на повечето зъболекари прези..И аз винаги казвах - Абе, нека се скъси, щото иначе аз ще скъся твоя ако ме оставиш без упойка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В моето детство и самите машинки не бяха така бързи и беше гадно, добре, че имах 1-2 кариеса като дете и нямам кофти спомени....Но сега вече ако поискаш да няма кофти изпълнения има и упойки и всичко...изобщо не е като едно време. Затова и не ми е чак толкова гадно на зъбар. Но гинеколога не мога да го долюбя и това си е.....Добре, че ми остана по 1 преглед в годината и то още няколко години...та повече няма да ми се налага  Naughty Naughty Naughty

За съжаление, с напредването на годините, посещенията и при зъболекар, и при гинеколог зачестяват. И докато - ако си късметлия - зъболекар може и да не се наложи, то към старта на менопаузата гинекологът си е задължителна разходка на всеки 6 месеца  Sad

# 106
  • Мнения: 571
Не съм казала,че са развалени Peace
За прегледа при гинеколога-и мен ме е боляло,но моя док си ме научи и внимава Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 6 477
Чак пък на 6 месеца при гинеколог, не знам newsm78 newsm78 newsm78 Аз лично трябва да се разхождам веднъж годишно за ехограф само...После и това ще отпадне.
Ама на зъбар - да, с годините става май все по-често...за съжаление..щото там финансовия въпрос е много по-болезнен от всичко друго ooooh!

# 108
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нито едно от двете, на зъболекар ми е като на спа (смеят ми се тук като им кажа, че всичко ми е песен в сравнение с дълбаенето на живо, което зъболекарството ми беше причинило като дете). Гинеколожката си я обичам, ражданията ми бяха много приятни, въпреки че леко проблематични.
Предстоят ми мамография, понеже вече съм на 40, но си мисля, че и това може да се окаже не чак толкова болезнено, колкото го представят.

# 109
  • Мнения: 15 379
Бубе, мамографията боли. Особено ако имаш по-чувствителен бюст.

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 364
Чак пък на 6 месеца при гинеколог, не знам newsm78 newsm78 newsm78

Ако си на противозачатъчни, е препоръчително да се преглеждаш на 6 месеца.

# 111
  • София
  • Мнения: 6 477
Чак пък на 6 месеца при гинеколог, не знам newsm78 newsm78 newsm78

Ако си на противозачатъчни, е препоръчително да се преглеждаш на 6 месеца.
Ясно, разбрах...Да, при всяка жена е различно според конкретния случай. Peace

# 112
  • Мнения: 261
Чак пък на 6 месеца при гинеколог, не знам newsm78 newsm78 newsm78

Ако си на противозачатъчни, е препоръчително да се преглеждаш на 6 месеца.
Защо , с какво противозачатъчните усложняват случая?
Питам , защото не го знаех  Blush

# 113
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бубе, мамографията боли. Особено ако имаш по-чувствителен бюст.

Така чувам, да. Ще видим дали е по-гадно от зъболекар или гинеколог.

# 114
  • Мнения: 5 351
По- гадно е да се разболееш от гинекологично зоболяване или да ти опадат зъбите, защото ти е било гадно да ходиш при съответния специалист.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 477
По- гадно е да се разболееш от гинекологично зоболяване или да ти опадат зъбите, защото ти е било гадно да ходиш при съответния специалист.
Да ти кажа можеш да се разболееш независимо от ходенето или неходенето. Да не се налага е най-добре!

# 116
  • Мнения: 67
Morgana , всяка жена трябва да ходи на гинеколог и да си прави цитонамазка поне един път в годината , даже и да е в менопауза , за да не се изненада от някой рак на шийката на матката .Когато се хване рано , се лекува . Даже и да не водиш полов живот може да си заразен с ЧПВ .Казват ,че когато ти заслабне имунната система , те атакува .
 А на зъболекар се ходи вероятно докогато си сложиш пластмасовите чейнета .
 

# 117
  • София
  • Мнения: 6 477
Не, не всяка...понякога просто спира да се налага щото няма на какво да се прави цитонамазка...
Но за тези, които има на какво да им правят цитонамазка - да, било е хубаво, така казват докторите.

А за зъбарите - и като си с ченета се налага..ми те се чупят и си правиш нови Wink Wink Wink

# 118
  • Мнения: 2 634
По- гадно е да се разболееш от гинекологично зоболяване или да ти опадат зъбите, защото ти е било гадно да ходиш при съответния специалист.
Зъбите могат да ти опадат дори ако ходиш редовно на зъболекар Mr. GreenПарадонтоза,например,ген и т.н.Говоря от личен опит,макар моите да не са опадали още.Представям си какво щеше да е ако не бях ходила въобще на зъболекар ooooh!Но е вярно,че има хора с изключително здрави зъби,които до 45-50 години нямат умъртвен или изваден зъб.При моята зъболекарка идваше една баба на 80 години,която си беше със всичките зъби и за пръв път й лекуваха пулпит.На 80 години без със всичките си 32 зъба-просто уникален случай!И за  мен да ходя на зъболекар си е точно като спа-процедура Laughing

# 119
  • Мнения: 571
Мамографията не е ли снимка newsm78 Защо да боли newsm78
Биопсията обаче съм чувала,че боли  #Crazy Нищо,че моя док като видя спринцовките в кабинета му все ми казва "да си чула някоя да крещи"

Общи условия

Активация на акаунт