Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 396
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 789
Ехоооо! Несериозните!!! Казвайте за утрешната среща!

# 691
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Pakcho честито миличка   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 успех и безпроблемно до края  Hug Hug Hug

# 692
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Деска,слаба организация. hahahaВико се покри! CrazyДано все пак успеем да се срещнем някой ден.Ние трите,с теб и Вико,вече се събрахме,нооооо по-готино ще е да сме и с другите.
А,честитящата над мен,също не казва нищо.Дзипа,хили се,мете с тая метла,раздава букети,но си трайка. hahaha Joy
Пакчо,честитооо!  bouquet Hug Praynig Peace

# 693
  • Мнения: 2 512
Тук все едно бомба е паднала - какво става никой ли не чака за тестче newsm78 newsm78 newsm78
хайде казвайте да стискаме палчета #Crazy
Деска,слаба организация. hahahaВико се покри! CrazyДано все пак успеем да се срещнем някой ден.Ние трите,с теб и Вико,вече се събрахме,нооооо по-готино ще е да сме и с другите.
А,честитящата над мен,също не казва нищо.Дзипа,хили се,мете с тая метла,раздава букети,но си трайка. hahaha Joy
Пакчо,честитооо!  bouquet Hug Praynig Peace
Деси, Руми много несериозни се оказаха, зарезаха ни темичката и срещата пропадна  smile3521

# 694
  • Мнения: 1 089
Пакчо, честито душицо  Party Party Party!!! Много ти е хубаво ЧХГ-то, пу, пу, пу. Леки и безпроблемни оставащи 8-9 месеца до финала.  Praynig Praynig Praynig

Следващата май е Слънцето, други май няма или бъркам  newsm78 newsm78 newsm78
Колко остана до теста, Слънчо?

# 695
  • Мнения: 17 995
ееееееееееее, тука поне има 1-2 на линия. как сте бе моля

# 696
  • Мнения: 6 730

Следващата май е Слънцето, други май няма или бъркам  newsm78 newsm78 newsm78
Колко остана до теста, Слънчо?

Още малко има.  #Silly Казаха ми на 19-ти, обаче май се объркаха. Предният път трансфера ми беше на втори ден, а теста след 14 дни. Сега- трансфер на пети ден, а теста пак на 14-тия ден ми казаха.  33uu Смятам да поизбързам и съвсем скоро серията боцкания да започне  doctor  Да видим какво става, че този път нещо ни болки, ни дяволи. И с това разболяване в най-неподходящото време се притесних.
А иначе и още една мацка има- Shyny, ама не знам на коя дата й е теста  newsm78 И те туй сме май. Ако има някой друг, моля да признава веднага!

Последна редакция: нд, 11 мар 2012, 10:57 от слънце

# 697
  • Мнения: 359
Слънце опитай на 14ден от пункцията ,без да броиш деня на самата пункция.

# 698
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Слънце миличка стискам ама много, много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 699
  • Мнения: 835
Ехо малко съм пропуснала купона!Пакчо честито душко,да се радваш на безпроблемна бременност и после пухкави слънчица.На мен теста също ми се пада на 19.03 ,но аз никога не изтрайвам докрай.Върнаха ги на 5 ден и ми се струва че ако всичко е наред мога да пусна на 14.03-което е десетия ден.Слънце -кога ще се престрашиш?А надявам се че поне бабините илачи са подействали:)

# 700
  • Мнения: 6 730
Ехо малко съм пропуснала купона!Пакчо честито душко,да се радваш на безпроблемна бременност и после пухкави слънчица.На мен теста също ми се пада на 19.03 ,но аз никога не изтрайвам докрай.Върнаха ги на 5 ден и ми се струва че ако всичко е наред мога да пусна на 14.03-което е десетия ден.Слънце -кога ще се престрашиш?А надявам се че поне бабините илачи са подействали:)
То само те подействаха! Да са живи и здрави момичетата, дето ми ги споделиха!
И при мен картинката е същата. Тестът е определен за 19.03. И аз мислих за 14.03, което е точно 14-ти ден след пункцията. Ама не знам. Може и малко по-рано да мина през някоя лаборатория Rolling Eyes
Ти в коя клиника беше?
Миеринче,   love001

# 701
  • Мнения: 2 512
Слънце, Shyny и на 10 ден ще  покаже ЧХГ но вие си решавате от мен много стиснати палчета за хубави нивини  Praynig Praynig Praynig

# 702
  • София
  • Мнения: 16 691
Слънце, Шайни какви са тези тестове на 14-ти ден, давайте на 10-ти ден, да ни зарадвате Hug Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 336
Shyny, Слънце, стискам ви палци, момичета.
И аз мисля, че 10 ден след 5 ден трансфер е предостатъчен. Тук тестовете ги правят на 10 ден след 5 ден. 14 дни е супер много. Тъй, че смело напред и другата седмица с + тестчета Simple Smile

# 704
  • Мнения: 835
Така де милички -14.03 е десети ден от трансфера!И аз искам веднага да скоча ,ама знам ли има ли смисъл....

Общи условия

Активация на акаунт