Дългото чакане след трансфер - 12

  • 38 392
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 835
Слънцето има предвид 14-ти ден от пункцията!...Слънце аз съм в клиника Малинов.

# 706
  • Мнения: 45
Слънце, Шайни, силно стискам палци за вас  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover да ни зарадвате през седмицата  Praynig Praynig Praynig

Благодаря на всички момичета за поздравленията, прегръщам ви силно, много сте готини Hug Hug Hug  love001

# 707
  • Мнения: 835
Това е то ,останахме две и всички се покриха:(Ехооооооооо къде сте всички мацки??

# 708
  • Мнения: 1 089
Слънце, Shyny, 10-ти ден след траснфер на 5-ти трябва да е достатъчно и резултатите да са категорично ясни. Дано са категорично положителни  Praynig Praynig Praynig
Днес dreaming трябва да се отчете с ЧХГ близо до 800  Praynig Praynig Praynig.

# 709
  • Мнения: 459
Dreaming, хайде мила минавай на отчет, ние стискаме палци  Praynig Praynig Praynig

# 710
  • Мнения: 336
Мерси, момичета, че сте се сетили за мен. Дадох кръвчица и чакам да ми звъннат следобед. Надявам се с хубави новини. Стискайте палци.
И да ви се оплача. Днес като се прибирахме с колата една патка ни засече пътя (от лява лента прави десен завой без мигач)  и мъжо силно натисна спирачки, че щеше да ни блъсне. Добре, че си държах колана малко напред от корема  и не ми беше прилепнал за корема и не можа да ме натисне по корема, че не знам кво щях да я направя тая, ако ме беше натиснал колана по корема в резултат от рязкото спиране. Аман от пишман шофьори. Много ме ядоса...

# 711
  • Мнения: 835
 Не знам на 10-ден колко ще е категоричен,но днес ми е 8 ден от трансфера на бластоцити и не се удържах и дадох кръвчица....hCG + beta-121.4 newsm53

# 712
  • София
  • Мнения: 3 789
Не знам на 10-ден колко ще е категоричен,но днес ми е 8 ден от трансфера на бластоцити и не се удържах и дадох кръвчица....hCG + beta-121.4 newsm53

Ееее, чудно!!!!!   bouquet

# 713
  • Мнения: 1 625
Ей Shyny много много хубаво ЧХГ, да ти е честито.Подозирам че са два броя, защото моето на 8-ми ден беше 62 Simple Smile, пожелавам ти най най-леката бременност

# 714
  • Мнения: 515
Не знам на 10-ден колко ще е категоричен,но днес ми е 8 ден от трансфера на бластоцити и не се удържах и дадох кръвчица....hCG + beta-121.4 newsm53
Мммм,браво! Hug Само така и занапред! Praynig След 2 дни-двойна кръвчица пожелавам  Laughing

# 715
  • Мнения: 835
Нали ,и аз не мога да повярвам още.Дано след 2 дни да расте.Като видях резултата отидох и препиках един тест и а да видя как изглеждат две черти!Ако ви нямаше тук да ме разсеивате и обнадеждавате обаче не знам дали нещата щяха да бъдат същите

# 716
  • Мнения: 835
Ами те ми върнаха три ,което не се прави ,но така или иначе трябва да се редуцират ако са повече от едно.Абе то всичко да е ОК до тогава....дано,дано..

# 717
  • София
  • Мнения: 3 789
Ами те ми върнаха три ,което не се прави ,но така или иначе трябва да се редуцират ако са повече от едно.Абе то всичко да е ОК до тогава....дано,дано..

По каква причина не можеш да износиш две?

# 718
  • София
  • Мнения: 3 050
Шайни, колко хубаво.   newsm44 newsm44 newsm44
Лека и безпроблемна бременност. Hug

# 719
  • Мнения: 459
Ами те ми върнаха три ,което не се прави ,но така или иначе трябва да се редуцират ако са повече от едно.Абе то всичко да е ОК до тогава....дано,дано..
Честито миличка  Hug, ама защо ще редуцираш ако са две?

Общи условия

Активация на акаунт