Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 114
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Едва ви изчетох.Благодаря на момичетата за превода и на всички,които пишат,коментират,споделят в тази тема!Огромен букет за всички ви  bouquet  bouquet  bouquetПрисъединявам се към групата на икономистите,но не съм счетоводител,а трз/занимавам се със заплатите на персонала/Все пак се надявам,че след толкова много екшън,сценаристките ще ни поднесат и малко романтика.Дори и да не се включвам с коментари,обещавам довечера да съм с вас на балкона.Благодаря,че ви има,мили момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
На екипа с големи благодарности за превода
Скрит текст:

# 707
  • Мнения: 459
Добро утро!

Благодаря ви за превода на 65-та серия! Просто сте невероятни!





Прочетох един пост, в който се твърди, че Енгин изнасял сериала и не мога да го подмина. Grinning Много харесвам играта на Енгин, прави страхотен образ на Керим, но си мисля че тъй като тук пишат изключително жени, май повечето са станали подвластни на магнетичните му очи и невероятния чар.  Grinning Но няма да се съглася с това мнение, защото смятам че целия кастинг е безупречен, и смятам че Берен също прави уникална роля.  Страхотна е, и пак ще повторя -  чувствата на Фатмагюл са пресъздадени невероятно, от начало до край....Никой не би могъл да изпълни тази роля по-добре от Берен, както и не мога да си представя друг в ролята на Керим.
За ролите на Рахми, Мукадес,  Мерием, Ердоан, Мюнир и останалите...изобщо няма да говоря. Mr. Green

# 708
  • Мнения: 630
Славенка, всичко видях. Разсъни ме. Сега ще сънувам кошмари.

Круела, на мен пък ми приличат на перфоратори наградите.


 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao Това определено е професионално изкривяване Joy hahaha между другото и на мен  на това ми заприличаха rotfImao rotfImbo rotfImbo

# 709
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добро утро и хубав ден на всички.

Благодаря за превода на 65-ти еп. bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera, Марияна  newsm51

# 710
  • Мнения: 326
Добро утро! Благодаря от сърце за превода на епизода! За екипа:
А понеже вчера малко ми дойде в повече виното,черпя всички  с това:
Довечера ще се надявам и аз да се добера до балкона-ако ли не,утре сутрин съм пак на линия!

# 711
  • Мнения: 1
Безценни сте момичета!Отново  ни направихте щастливи. newsm51

# 712
  • София
  • Мнения: 335
bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera, а също и mariana51, dani_ka, отново много благодаря и от мен! Hug Hug Hug  bouquet! Прекрасни сте, заради това, което правите за нас! Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 2
Добро утро, хубав и успешен ден на всички !

 bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera,mariana51, момичета Благодаря ви !

# 714
  • Мнения: 127
Друго си е като гледаш серията с превод. Мерси много. Две серии в един ден - супер. newsm51 newsm51 newsm51

# 715
  • Мнения: 824
Къде Ви оставих, къде Ви намерих?! Докато Ви догонвам трябваше да си водя записки на кого и за какво да благодаря и понеже записките станаха дълги, затова:

Благодаря :
• екипа за неуморната работа, за безсънните нощи, за отделеното време, за всичко!
• за репликите на Керим и снимките, които онагледяваха репликите, страхотен тандем заформяте!
• интервюто за облака беше както винаги много интересно, нищо, че не го гледам
• смях се на стихчето за счетоводството, вече си мисля, че морски бриз е в състояние на постоянна муза  Grinning
и на още хора трябваше да благодаря, но ще стане дълго, затова
Благодаря на форума и темата и неговите участници!

P.S. Вийййй не сте никакви вещици! Вийййй сте само едни счетоводителки и филоложки! - култова реплика от Комиците, малко преработена за нашите нужди[/b]  Grinning!

# 716
  • Мнения: 0
bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera,mariana51



# 717
  • Мнения: 11 985
 Hug

Скрит текст:
#Crazy #Crazy #Crazy

Благодаря за превода!  bouquet

# 718
  • Мнения: 2 229
Здравейте и от мен,сладурки!Днес имаме повод за двойна радост благодарение на нашия златен екип.Мариянка отново е редила субове цяла нощ-не си мисли,че не зная колко е трудоемко HugМомичета,огромно благодаря!
Аша и Славенка-за кой път ви казвам-тотално сте си объркали професиите-какви инженери бе,какви пет лева Naughty

# 719
  • Мнения: 162
Добро утро, момичета, в този страхотен четвъртък!

Първо да благодаря на прекрасните дами, които се занимават неуморно с превода и вграждането на субтитрите - bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera,mariana51, вие сте ПРЕКРАСНИ!!! Hug
Много благодаря за всичко, което правите за нас!

Хриси, благодаря и на теб за репликите на Керим - супер си Grinning

Момичета, вчера не можах да се включа при вас от следобед насетне, виждам, че е било супер интересно - професии, зодии... Та да взема участие сега (ако не е късно) - пишете ме и мен в списъка с бургаските филолози, а относно зодиите:
Аз - риби, на 26.02 ( като познайте кой:)
Господинът - везни, на 26.09
Чудесно се спогаждаме вече 10 години, така че искам да пиша опровержение до онази Тамара! Laughing
p.s.Довечера съм отменила всЕкакви задачи, на първа линия заемам място, момичетаааа!

Целувам ви и ви пожелавам страхотен ден

Общи условия

Активация на акаунт