Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 88

  • 50 112
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 229
Хриси,Евелин,с вашите избрани моменти и кадри отново усетих сладката тръпка и магията!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 1
Hug

Скрит текст:
#Crazy #Crazy #Crazy

Благодаря за превода!  bouquet
[/quote
За кой ли път благодаря на Бог ,че съм се родила тук ,където мога свободно да си ходя облечена и не толкова  JoyПри тях да си жена е престъпно

# 722
  • София
  • Мнения: 11
Привет мили дами!!!

На екипа по превода: Бъдете щастливи, неуморни и всеотдайни дами!


dani_ka, присъствието ти тук е много ценно за мен ..... следя постовете ти с интерес ... те са едни от малкото важни и обогатителни и интересни постове в темата!!!



явява се на отчет


Водолей - Рак "Безумен, тежък, но често срещан съюз. Привличат се и се отблъскват. Отношенията им приличат на катарзис, който преобразява и двамата. Рака е свикнал да удържа и изкушава партньора, но Водолея нищо не може да го изкуши, един ден обезателно ще си иде. А Рака ще го чака вечно. Но щом Водолея се завърне, Рака пак започва да строи домашен затвор. Водолея го разрушава, и всичко започва отначало."

Вале, от къде ги взимаш тези анализи ..... излиза че в живота съм изтеглила най-късата клечка, а аз в каква заблуда съм живяла Shocked


В заключение да вметна, че от 40стр разбор, прегрупиране, астрални анализи установих, ДА ЖИВЕЕ ТРУДОВИЯ ПРОЦЕС!!!

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

НОВА ТЕМА 89

Още малко да си допишем тази тема и новата ни чака.

# 724
  • Мнения: 326
хайде да се посмеете с моя съюз с мъжо-аз съм рак,той е риби:
http://astro.beltcho.eu/12_Pisces/mf04.htm
има и за другите зодии,затова моля обогатете познанията си!  Laughing

# 725
  • Мнения: 115
ДобрютроУУУ, пичолларки!   bouquet

Момичета, вчера не можах да се включа при вас от следобед насетне, виждам, че е било супер интересно - професии, зодии... Та да взема участие сега (ако не е късно) - пишете ме и мен в списъка с бургаските филолози, а относно зодиите:
Аз - риби, на 26.02 ( като познайте кой:)
Господинът - везни, на 26.09
Моя милост също е родена на 26,09.  Flutter

# 726
  • Мнения: 162
Ех, Гери, значи си супер човек! Hug

# 727
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Пъстър и успешен Четвъртък с много поводи за усмивки за Вас !
Всеки миг от живота ни е единствен и неповторим,
затова да му се насладим истински, да го оценим и изживеем!
Усмихвайте се, обичайте, живейте и ценете всеки миг!
Пролетта вече носи своя свеж цветен аромат!
Усмихни се на слънчевите лъчи, поздрави новия ден!
Излез в парка, да послушаш птичите песни,
да се порадваш на природата, която се пробужда от зимен сън!
Каквото и да избереш за занимание днес,
най важното е да се наслаждаваш на онова, което правиш!
А денят и без това си е прекрасен топъл, слънчев, красив,
пъстър, многоцветен!
Щедър подарък от живота!



# 728
  • Мнения: 824
Hug

Скрит текст:
#Crazy #Crazy #Crazy

Благодаря за превода!  bouquet

Ох, кипна ми кръвта, пак! Отиде ми хубавото настроение!

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 51
мариана, bonobo, colorblind, Sofi_q, gphilipova, riviera



Трудно намирам вече думи за вас! Просто сте невероятни!!!

                       

# 730
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Днес имам отвратителен ден. Работа, работа, работа... Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Добре че сте вие, та да се разведрявам от време на време.  Hug

Явно тук съм единственото "теле" омъжено за рак. Кой каквото ще да казва, много добра комбинация. Препоръчвам.

# 731
  • Мнения: 115
Ех, Гери, значи си супер човек! Hug
Hug Hug Hug Hug Дааам!  Wink

# 732
  • Мнения: 11 985
Хриси и аз имам много скапан и натоварен ден ooooh! и за капак ме боли една глава,че ми иде да си отида и да му легна ама другия път  Sick

Тъй малко статистика:
Скрит текст:
Спред Рива да живее трудовия процес,защото къде ти толкова време у дома .......... Mr. GreenWhistling,множеството дами в темата са счетоводители и то от Бургас повечето,следват филолозите,учителите...и няколко инженера за цвят,,,и един геодезист за аромат....другите си мълчат Crossing Arms,а имаме май и студенти...пъстро,цветно,всеки с нещо обогатвява темата и най важното имаме уникално чувство за хумор и мярка  Hug

# 733
  • Мнения: 824
Хриси и аз имам много скапан и натоварен ден ooooh! и за капак ме боли една глава,че ми иде да си отида и да му легна ама другия път  Sick

Тъй малко статистика:
Скрит текст:
Спред Рива да живее трудовия процес,защото къде ти толкова време у дома .......... Mr. GreenWhistling,множеството дами в темата са счетоводители и то от Бургас повечето,следват филолозите,учителите...и няколко инженера за цвят,,,и един геодезист за аромат....другите си мълчат Crossing Arms,а имаме май и студенти...пъстро,цветно,всеки с нещо обогатвява темата и най важното имаме уникално чувство за хумор и мярка  Hug

Аз съм пропуснала:
Графичен дизайнер - за цвят, ако има други да казват, да увеличим групата, не че можем да се мерим с счетоводителките и филоложките, ама нейсе...  Grinning
Мъж Стрелец, моя милост Скорпион. По всички астро закони и канони сме обречена комбинация, но и аз вярвам, че е до човек и нещо в което вярвам още повече е че е важно в какъв момент от живота си се срещат хората Peace

# 734
  • Мнения: 2
nianta, имаш едно рамо  hug По професия съм икономист, но по стечение на обстоятелствата работя като графичен дизайнер. За протокола: и двамата с мъжа ми сме Водолеи - отнесена работа.

Общи условия

Активация на акаунт