Бебета родени в чужбина - тема 15

  • 26 522
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13
megipo ние разделяме ваксините така нали тук се слагат на 2,4 и 6 месеца по 2 инжекции и една през устата, е ние слагаме по 1 инжекция на месец и на 2,4 и 6 месеца тази през устата Peace
За спането през нощта радвай се и моето Еми спи като легне към 9:30 та до към 7:30 като папка към 3 и 6 сутринта Peace
За оциклянето и аз го очаквам, тия дни ме боля кръста, обаче още нищо няма на лице Mr. Green предният път когато ми спря кърмата, тогава ми дойде  Thinking
За БГ събора мисля да отидем стига времето да е хубаво и бебе да е на кеф Mr. Green
Май се отчетох по темите Joy

# 676
  • USA
  • Мнения: 1 323
Хей мами здравейте! Тези две дни бяхме много заети,но имаше поне резултат от всичкия екшън.Три месеца след като спечелихме къщата при наддаване успяхме и да затворим сделката и вече сме горди притежатели на малка спретната къщурка с 30 годишен кредит ,който се надявам да изплатим за 5. Вече си мислехме ,че сме изгубили сделката ,защото банката която ни дава кредита искаше от другата която я продава да направи някой ремонти,а това рядко се да не кажа никога не се случва,но те се навиха.Друг е въпроса,че ремонта продължи прекалено дълго и накрая трябваше да чакаме рапорта на инспектора за покрива,а той хванал гората  за празниците  Rolling EyesКакто и да е до 31 май трябваше да сме подписали иначе губехме сделката и парите и моя мъж тръгна на път до калифорния поне да направи някой лев.Агента ни се обажда ,че банката продавач се съгласила за още един ден и мм трябваше пак да хваща самолета за да успее на време.Взехме го от летището с Лекси и отидохме да видим пак къщата и от там да подписваме.Мислехме,че ще свършим за половин един час и за обяд не бяхме помислили(
голяма грешка) Влязохме в 12 и излязохме в 4:50 след обяд.Глупаците се заядоха за подписите ми ,а 5 човека бяха свидетели и лекси ми беше в ръцете през цялото време.Няма как да са перфектни.Обаждаха се да потвърдя,че са мои и да подписвам още хартии #Crazy Тая къща я взехме с по-големи родилни мъки от раждането ми.Лекси беше много послушен благодарение на кенгуруто ми.И той беше на диета като нас,че само на вода мляко няма Rolling Eyes Тази нощ моя мъж трябваше да хване някой полет и да се върне до някъде да пресрещне другия шофьор,че толкова път не е за сам човек,но понеже нямаше нощен полет от Чикаго,та трябваше да отиде до Милуоки на около час и нещо от нас и понеже през нощта метрото не върви трябваше да вземе моята кола и сега съм без кола до неделя на обяд и за това на събора ще ходим тогава.Много дълго стана извинете Embarassed
А сега на въпроса за възпитанието да кажа и аз ,че съм съгласна че е до родители.Имам една приятелка която изобщо не искам да ми идва на гости с децата и.Като дойдоха да видят Лекси като беше на 2 месеца,децата започнах да скачат в шезлонга му и да го разнасят,да блъскат люлката и да искат да се качват в нея,а гимнастиката я намерих в спалнята.Хванах малкия преди да засили една саксия на чисто прясно изпрания килим,а майка им си пиеше кафето и държеше да разкаже колко са били всички очаровани от децата и в БГ Rolling Eyes
Нашия кош за кола е Бритакс,не съм забелязала да му е горещо.Паля колата преди да се качим и пускам климатика ами добре му е не се е оплакал Laughing

# 677
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Калалили,
 честит ви дом! Да сте много щастливи в него, Лекси да расте и играе на воля заедно с една малка сестричка или братче, винаги детските усмивки да греят в дома ви, а стените да кънтят от детски смях!

# 678
  • Мнения: 245
Честита къща Калалили, ние за сега сме само на етапа мечта за собствен дом. По рано от 5 години не виждам как ще стане, а може и по късно, зависи аз кога ще започна да работя и какви пари ще взимам. Да ви е изпълнена с много здраве къщата.

# 679
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
честита къща Kalalily  Hug
сигурна съм, че ще бъде изпълнена с любов и ще бъде обзаведена с вкус.
та чакаме снимки!!!

Тим е с Römer и много се поти в него newsm78
имам и един кош на Чико, но ми се струва, че е прекалено седнал в него, един път пробвах, ми той милия беше в някаква странна поза ooooh!

Kalalily  , Hirsen в какво стоят бебетата като им давате да ядат?
високо столче за маса ли сте взели? Фин, който е роден на същия ден като Тим стоял е такова столче, за да яде каша newsm78 много се чудих  Thinking
днес ги гледах тези столчета - много са ми грозни  Rolling Eyes

# 680
  • USA
  • Мнения: 1 323
Благодаря ви за хубавите пожелания момичета! Hug Вече започвам да опаковам най-после.
Ася и на мен не ми харесват тези столове ,а и да се чудиш къде и тях да сместиш,та видях ,че има такива дето се монтират на нормален стол като това http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=11981516#showReviews и облегалката се накланя на зад за децата които не могат да седят.Ние обаче още не сме купили ,защото и аз още разглеждам.За сега Лекси "яде" в това http://www.google.com/products/catalog?hl=en&tok=9WabFNdO1_X … ;ved=0CMQBEPICMAQ ,но не ми се струва удобно за ядене и не прекарва там повече от 5 мин.Той и без туй е свалил всичко от подноса за толкова на земята или го е омазал,но определено баща му има повече успех с обучението как да дъвче.Сядат един срещу друг и мм започва да мляска много здраво да му покаже ,че трябва да дъвче и само вика салфетки ,салфетки и употребява цял пакет салфетки за едно хранене. Joy

# 681
  • Мнения: 30
Здравйте мами,
Хайде един отчет и от мен. До преди малко разхождахме Поли и вече двойно озъбения Тео на мама Алис. Тео е невероятно сладко пухкаво и весело бебе. А мойта поли не спря да се стряска от всеки мааалко по-силен звук който той издадеше и почваше да плаче наистово  Cry Не знам какво й става, и с други бебета е така, ако чуе бебе което плаче почва и тя, изобщо малко по-високи бебешки честоти я стряскат и започва да реве! И племенника ми ни беше миналата седмица тука, то детето на 2.5 години и ествествено не спира да тича и да си пиука и ти-но-ни-но-ка и нашта лудна  newsm78 Някой има ли подобен проблем? С възрастни хора, дори и по-гръмогласни да са, всичко е ок, но от звуци на малки деца и бебета много се плаши. Ужас, да не вземе да ми стане някое асоциално че не знам  ooooh!

Калалили голяма честитка за голямата продобивка! Да прекарате страхотни години в нея, много детски смях да я озарява и дано бързичко да си я изплатите. Запретвай сега ръкави и почвай с кашоните че много работа ви чака, като знам ние през къв ад минахме...

Меги имай предвид че е силно вероятно това което имаш в момента да не е МЦ. При мен точно в този период в който си ти дойдоха вторичните лохии. И чак 5 месеца по-късно си дойде вече истински МЦ. Иначе за спането и неяденето на бебка не се плаши, бебоците минават през различни фази, много е рано да имат фиксиран ритъм. Просто се води по него. Ако спи нека си спи, ако му се папа давай. Ако гърдите ти много се напълнят заради заредялото сучене може леко да го поизпразниш за твой комфорт.

Ние минахме на 2-ро ниво макси кози, предното взе много да става тясно и крачетата й стърчаха. Но старото имаше един сенник и й ставаше тъмничко в колата и си къртеше, сега в новото столче й е много светло и не затваря око.

Ася първия месец на захранването (след като навърши 6 м.) държахме поли в краката си когато ядяхме защото още не можеше хич да седи стабилно в столчето, килваше се настрани. Като навърши 7 започнахме да я слагаме в столче, тя все още не можеше да седи стабилно но я подпирахме с възглавнички. Сега вече си седи без проблем. Столчето ни e такъв чешит, само че други цветове. Не е върха на естетиката но не бих дала 200€ за "красивото" стокке (в тази цена не влиза табличка и възглавничка). В крайна сметка ще се ползва 2 години.

# 682
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не бих дала 200€ за "красивото" стокке (в тази цена не влиза табличка и възглавничка). В крайна сметка ще се ползва 2 години.

това ли имаш предвид newsm78
мисля, че се ползва повече от 2 години, ама не ми харесва изобщо.... само като си представя колко място ще ми краде и колко пъти на ден ще го подритвам  Rolling Eyes

незнам защо Поли се стряска от други бебета... ти ходиш ли на krappelgruppe или подобни сбирки, че да се сблъсква редовно с пискащи бебероши?
Тим не се впечатлява нито от плач, нито от възторжени крясъци - той просто ги заглушава!  hahaha

# 683
  • Мнения: 30
Да, това е столчето на стокке. Да, наистина на него, както и на много други, идеята му е да се ползва с израстването на детето но мисълта ми е че периода в който реално бебетата (децата) имат нужда от специално столче за хранане е около 2 години, т.е. ако захранването е започнато около 6 м. докъм 2.5год. След това по мои наблюдения чудесно се справят и върху стол за възрастни с една възглавница под дупето. Та затова и решихме да не инвестираме особено в тая покупка, а тя пък взе че се оказа никак не лоша Peace Най-удобното ми е че табличката е двойна, като се омаже положението махаш горната и долната е чиста, а пък горната можеш да измиеш директно под водата а не да обираш с парцалче. А стоккето и на мен не ми харесва, но много хора го намират за изключително стилно и даже допълващ интериора аксесоар..
Не съм я водила още на групи поли, водя я само на мютербератунги и там понеже често се чака повече от 40мин и "контактува" с други деца, в смисъл че ги наблюдава, въргалят се всички заедно на един голям килим, кое по корем кое седнало, кое им ходи по пръстите, но след като се върнем от ваканцията в бг ще се поинтересувам тук в новия ни град какви възможности за бебоци има.

# 684
  • USA
  • Мнения: 1 323
Хирсен ако някое бебе пищи или плаче Лекси е втория иначе много им се радва и все иска да ги пипа  Crazy
За столчето на стоке и аз съм на мнение ,че е грозно и ми изглежда и ужасно не удобно,а тези столчета дето се монтират на нормален стол също се преобразуват с растежа на детето.
Аз всъщност си харесах това столче http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=12652238 единствено ме спира това,че не може да се облегне детето повече на зад.Лекси се задържа вече на дупето си ,но далеч не е стабилен.
Меги и аз като Мимето разделям ваксините.На 2 месеца сложих едната инжекция и тази през устата на 3месеца сложихме втората инжекция.Задължителните за 4-ти месец пак така,но ние малко се забавихме,защото Лекси беше с хрема и отложихме с 2-3 седмици.Не знам как другите деца ги понасят на куп.Моето реве и го боли крачето и даже не иска да е на земята по коремче,а това му е любимата поза за игра Sad

# 685
  • Мнения: 13
Привет мацки,
днес бяхме на БГ пикника, много хубав тази година, много забавления за децата, имахме богата програма с народни хора, Рени пя, както и Борис Солтарийски и актьорите от Слави шоу, парка беше пълен и добре че имаше безплатни бусчета да развозват хората, че инаше трябваше да ходим поне 30 минутки пеша за да си стигнем до колата Mr. Green Еми понесе добре пикника, а пък кака и Диди много и хареса имаме снимки с пони, скачайки по надуваеми замъци, снимка с Рени и с хубавеца Борис Mr. Green утре мислим да заведем и тате, да го разведрим Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1
МАМИ, ПОЧЕРПЕТЕ СЕ! ЗА 1-ВИ ЮНИ, НАШИЯТ СИН НИ ПОДАРИ 2 БЕЛИ ЗЪБЧЕТА!ДАНО ДА СЕ НАРЕДЯТ МНОГО ТАКИВА И БЕЗПРОБЛЕМНО ДА ИЗЛИЗАТ!



Да се отчета след консултацията на четири месеца е 7.665 и 70 см. Върви дългичък, което ме радва и все повече иска да го държим прав, та да гледа наоколо.

Калалили,честита ви къща. Стягай партито   chef
Хирсен,чувала съм че децата се сприятеляват по-лесно след 3-тата годинка. Нашия също се стряска от силни и резки звуци и мисля че е нормално. Това значи че детето чува и реагира.
Миме,добре сте си изкарали явно. Айде, утре ще доразказваш как е било.

Приятна вечер мами Simple Smile Simple Smile

# 687
  • Мнения: 245
Здравейте, на нас ни е още рано за столчета, но сме си харесали това http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sID=19 , дали него ще вземем зависи от финансите като дойде момента, защото е скъпичко. Същата фирма има и по-евтин вариант, но дотогава може сто пъти да си променя мнението.

Мимето, сподели малко снимки Simple Smile

Рапунцел, честити зъбки, да се наредят прави и белички, и по-безболезнено да излизат.

# 688
  • София
  • Мнения: 204
Kalalily, честит нов дом!
С пожелание за много уют и любов! Hug

Rapuntzel, честити ви зъбенца!
Да излезнат всичките безпроблемно здравички и белички!
Heart Eyes

# 689
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Здравейте, на нас ни е още рано за столчета, но сме си харесали това http://www.bloombaby.com/collection/main.php?sID=19 , дали него ще вземем зависи от финансите като дойде момента, защото е скъпичко.

този мисля, че е единственият стол, който малко ми харесва, но не смятам, че ще дам някога 300Е за стол за бебето Crossing Arms

Rapuntzel, честити зъбчета, да растат здрави, равни и бели! Hug
Тим сега реве от зъби  Cry

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт