Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 839
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 260

и аз тук  Whistling

# 16
  • Мнения: 520
Хоп и аз в новата тема. Дано е много бебеносна за всички. Praynig Praynig Praynig
Чета ви всички, но когато не съм наясно с нещата предпочитам да замълча, вместо да изръся някоя глупост. Blush
Хубав и усмихнат ден на всички. Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 4 864
Супер тема !!!

Аз знам,че ще се преборя и за мен ще има чудо, когато-тогава.

Мерси,меци, за хубавото заглавие на темата.  bouquet

# 18
  • Мнения: 11 523
Муш и аз при вас.
Признавам си, че поствам закуски, които не ми се позволяват да ям в диетата - така вие ще ги изядете и за мен няма да има, да не се изкушавам  Laughing Само дето утре заминаваме на уикенд-екскурзия в чужбина и ще има кулинарна вакханалия  Blush Много се радвам, че ову-то ми вече минава и няма да се "наложи" на фона на всичките обикаляния по туристически обекти да правим бебе  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 499
Меци, тенкс.
Каролка, Hug Hug
Аника, ще изям Коко Simple Smile, голям сладур е Heart Eyes

Прашец за всички, очакващи двете чертички Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 843
Ехаа, супер темичка, Мец  Hug
Перу, това "бух" под прашеца е добър знак  Hug
В_К, стискаме палчета  Praynig  Hug
Дони, браво на малък пуханчо, сега ще видиш какъв апетит ще отвори сладурчето  Hug
 Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 167
И аз да се запиша !Прекрасна темичка и много хубаво заглавие. Peace

dharmaaa аз като си бях правила снимка преди точно 3 години имах също нагъната тръба и една запушена но си забременях нормално,така че не се притеснявай виско е Божа работа.А за въздържанието поне аз не съм много съгласна.Моя доктор беше казал че точно след снимка шанса да се забременее е доста висок,един цикъл може да се изчака и да се почне.При мен се получи така на 5м след ЦС.Април ми беше август съм забременяла,малко преди да почна инвитро.А и нямах овулация само с медикаменти но уви хоп чудо(вече почити 2 годишно) бременност с въпросните тръби и без овулация.Имах и втора до преди месец,но не продължи дълго.

Аз също ходя във Варна, но в Майчин дом там също има добри специалисти.

А за zuzi_79 изинявам се ако грешно съм разбрала  Rolling Eyes , но май срещнах някъде че е бременна   newsm78, но сигурно се бъркам.Дано е де ,но ще се похвали,тя си знае. Hug.


Хайде много положителни тестчета в тази тема.

Стига вие ме разбихте  #Crazy ,нямаше публикувани отговори в новата темичка като почнах да пиша(ама докато приспа малкото диваненце) ,а сега вече на втора страница.Връщам се да ви чета.

Последна редакция: ср, 04 апр 2012, 15:07 от лилка

# 22
  • Мнения: 39 536
Баси тъпото. Даже и дрехи не мом си харесам  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 201
Здравейте  Hug Hug
Новата тема е страхотна  Peace Peace
И аз затова се записах на танците ,малко да поотслабна ,ама мисля и диетка да започна ,та по бързо да се случат нещата Peace Peace Peace
Дарма всичко ще е наред  Praynig Praynig
Вк чакаме добри новини Praynig Praynig
Дони ,радвам се че бебчо вече наддава и сте добре Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 843
Баси тъпото. Даже и дрехи не мом си харесам  newsm78
Kакви дрехи бре Сигме, сега е модерно без дрехи  Mr. Green
Аз всеки ден съм пред тая дилема, с какво да излезна сега  hahaha

# 25
  • Мнения: 6 395
цОООП ЦЦоооп и аз съм туккк  smile3534 smile3534, щете ме нещете, тук съм


Мецка мерси за темата и много се кефя, че нямаме номера тук, че като се включих бях на 100 и кусур....сега като видях 30 и ми се досговни  Rolling Eyes Rolling Eyes Tired сега обаче нищо не виждам  Mr. Green Mr. Green

Дарма, три месеца без секс  Shocked Shocked Shocked това пък кой го измисли и защо??? Ние още същият цикъл си действахме, дори и антибиотик не ми изписаха и нищо ми няма, дори гъби не пипнах  Rolling Eyes Rolling Eyes Дори ми казаха, че е препоръчително да опитваме следващите три месеца, защото снимката има и терапевтичен момент, че изчиства тръбите и шанса се увеличава  newsm78 newsm78 newsm78 много се чудя

# 26
  • Мнения: 1 167
Дарма, три месеца без секс  Shocked Shocked Shocked това пък кой го измисли и защо??? Ние още същият цикъл си действахме, дори и антибиотик не ми изписаха и нищо ми няма, дори гъби не пипнах  Rolling Eyes Rolling Eyes Дори ми казаха, че е препоръчително да опитваме следващите три месеца, защото снимката има и терапевтичен момент, че изчиства тръбите и шанса се увеличава  newsm78 newsm78 newsm78 много се чудя

 Peace

# 27
  • Мнения: 39 536
Деситке, то верно мойто телО е голяма красота, амшма опандизят  hahaha

# 28
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Деситке, то верно мойто телО е голяма красота, амшма опандизят  hahaha
Ти нямаше ли някакви връзки в МВР-то  newsm78  hahaha

# 29
  • Мнения: 2 843
Деситке, то верно мойто телО е голяма красота, амшма опандизят  hahaha
Joy Тъкмо после ще има какво да разправяш на децата  Mr. Green Та къде ще ходиш, избра ли си нещо?  Hug

Ама, хора, тя Дарма май не е правила такава снимка, а ренгенова някаква, аз така разбрах  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт