Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 840
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 260
Многоооо мразя да се шматкам по магазините без грам идея какво ми трябва.
Искам да го видя на витрината, да ми стане и айдеее. 

Отменям офертата си да помагам за дрехки, край  Naughty Как така не можеш... мен само ми дай да скитосвам за парцалки, мога с 20 санта токчета до черни връх за 20 мин да стигна, ако някой ми каже че има хубава разпродажба  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Меци, точно така е за номерата... и другото, как така аз съм номер 5, а номер 100 ме изпревари  Tired Много добра идея и аз я подкрепям  Mr. Green

Руанделка, такива кат' теб с правото черво направоооооооооооо ... леко им завиждам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз диети- нйе нйе нйе, ама все пак внимавам, а и съм си и "пуФкаФка", гледам да не стигна до момента, като отида и влезна в морето при опита ми да изляза, зелените да ме бутат обратно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И аз пак да си намрънкам, като казах море и така ми се приходиииииииииииии  Heart Eyes

# 46
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Рейни ние в събота трябваше да ходим до Трявна, ама Мецка не мой да излази до центъра и обратно без да й е сложнУ на стомаха, камо ли до Трявна да се грабне .. пък ако знайш колко обича да си вее д-то Blush

# 47
  • Мнения: X
Пляяяяс тук ! Мерси за новата тема  Hug

# 48
  • Мнения: 2 401
Меци, благодарско за новата темичка!
Меци, за първите месеци и аз бях така и трите пъти, но после пък съм голяма свежарка, не се спирам изобщо!
Понио, Руанделка, те хората така си говорят защото това да ти кажат, че си слаб си е нещо като комплимент, защото повечето хора не са!
Дарма, като чета тука момичетата, май са те подвели с тези три месеца, проучи въпроса и си започвайте работата.
Дианче, много хубава идея за танците и аз като Петеса си помислих, че за забременяването е препоръчително повече движение, та дано при тебе да имат и този ефект!
Аз днес ходих да гледам бебчо, но основният въпрос за пола, пак не се изясни, доктора каза, че много са му свити краченцата. Сигурно вече хората ще започнат да си мислят, че нарочно не казвам, ама това е положението. На мен пък от няколко седмици, ми се появиха нещо като разширени или спукани вени по краката, ама никак не са малко, не знам това чудо откъде ми дойде, не съм качила много килограми, ама май стоя много права, доктора даде някакво гелче за мазане да видим дали ще има ефект, че краката ми нещо много взеха да посиняват, направо неприятна гледка! Confused

# 49
  • София
  • Мнения: 5 260

ЕЕЕЕЕ Меци, твоето е оправдано, дет се вика дано и Сигмето я оправдая по същата причина скоро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз ако не мога да ходя не знам как ще ми е.. ама целта оправдава средствата... моля натам ми го напомнете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Звездичке, ех че е срамежливо бебоооооо, ама след като всичко му е наред... то само ще си реши като порасне какъв ще е пола Mr. Green (аз поне така бих отговаряла на хората)

# 50
  • Мнения: 7 118

Аз ако не мога да ходя не знам как ще ми е.. ама целта оправдава средствата... моля натам ми го напомнете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green




Лично се ангажирам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 477
Не мога да ви смогна вече  ooooh!

# 52
  • Мнения: 2 401

Звездичке, ех че е срамежливо бебоооооо, ама след като всичко му е наред... то само ще си реши като порасне какъв ще е пола Mr. Green (аз поне така бих отговаряла на хората)

hahaha Интересна идея! Аз все пак се надявам какъвто пол се роди такъв да си остане до края на живота! Sunglasses

# 53
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
hahaha Интересна идея! Аз все пак се надявам какъвто пол се роди такъв да си остане до края на живота! Sunglasses

все едно мъжа ми слушам Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 401
Явно просто с него сме от по-консервативните! Simple Smile

# 55
  • Мнения: leet
Запис и от мен, Меци   bouquet за темичката
Мисля по честичко да ви наблюдавам Flutter

# 56
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Аз пък се чудя, дали ще искам да знам пола на бебето (да забременея първо) преди да се роди? Сега си мисля, че не искам, но после може и да ми се прииска  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 706
 Ето ме и мен в прекрасната ни нова тема  newsm08 . Меци -  newsm51 . Сега остава да завалят и новите чудеса  Heart Eyes .
 Звездичке - да ми го казваха някои като комплимент , хич нямаше да им се сърдя , ама те все едно съм болна от нещо  Crossing Arms . Иначе последните месеци успях да позагладя косъма малко  Joy . Ама ако тръгнем по планините пак ще ги сваля набързо . А относно разширените вени - избягвай да стоиш в право статично положение, това е голям предразполагащ фактор  Hug. Ей как ще ви държи до последно в неведение туй бебче, да е живо и здраво  Heart Eyes.
 Донии- браво на юнака , все така да наддава. И Бенито да се похвали така в най- скоро време за Ема  Heart Eyes Heart Eyes.
 Сигме - при мен проблемът с дрехите е , че тез дето си ги харесвам рядко са ми по джоба , затова карам основно на кила и разпродажби   Blush. Но пък като си търся нещо мога да обикалям с часове, не ми омръзва  Crazy.
 Хубава и бебеносна вечер ви желая , аз почвам да готвя   chef .

# 58
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пони мини и през нас, че на мен сили не ми останаха и за това, а нямам какво да предложа на мъжа ми Blush

# 59
  • Мнения: 706
 Меци - далекинко си ми , ама едни бъркани яйчица с пресен лук и сирене като идея  Flutter  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт