Боря се с несгодите си ден след ден и вярвам, че ще има чудо и за мен - тема 98

  • 23 852
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 140
Цоп и от мен в новата темичка.   bouquet

# 31
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Ама, хора, тя Дарма май не е правила такава снимка, а ренгенова някаква, аз така разбрах  newsm78
Ми цветната снимка на тръбите на рентген се прави, нали? Да не съм аз в грешка  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 650
ant G Да точно цветна снимка с ренген ми направиха. На изследването отгоре пише : хистеросалпингография.

# 33
  • Мнения: 39 625
Мравче, бе уж имам./Оня ден гледах Черешката с неква плеймейтка и приятелката и се казваше Мравката. Така се смях, щото се сетих за теб/
Деско, щипнах от работа на пазар, ма нъцки. Нищо довечера в кварталните магазинчета  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 960
 newsm74
Скрит текст:

# 35
  • София
  • Мнения: 5 263

А аз сега след бомбата в края на миналата тема, чакам и да кажат за какво се чакаше новата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сигме, дрехи, парцалки.... кажи какво имаш нужда.. ще помагаме щом трЕбе Mr. Green

# 36
  • Мнения: 39 625
Многоооо мразя да се шматкам по магазините без грам идея какво ми трябва.
Искам да го видя на витрината, да ми стане и айдеее. 

# 37
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Сигме, и аз я гледах, но онази Мравка, не е тази Мравка  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 39 625
Добре, щото оная изглеждаше много глуповата  Joy

# 39
  • Мнения: X
Хайде запис, дано темата се напълни само с добри новини Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 843
Мм да, сега прочетох малко и цветната снимка е с ренген, а хидротубацията е с ултразвук  newsm78
Та не разбирам много, та сигурно от там идва това с бебеправенето, но пък три месеца и на мен ми се струват много.
Сигме, успех в пазара  Hug

# 41
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен
Меци, готино заглавие  Hug

# 42
  • Мнения: 6 395
и моята беше с ренген и контрастно......и ми казаха да действам още на същият цикъл....

# 43
  • Мнения: 32
Здравейте , момичета  smile3507. Аз голямо успиване му направих днес  Blush и както не съм се разсънила още дано не объркам нещо  Heart Eyes.
Моме-мерси за закуската  Hug . Аз към диетите не мога да взема отношение, че съм от групата на поднорменото тегло  Confused . И много се дразня като се видя с някой стар познат и ми каже , че изглеждам много слаба .Аз на никого не казвам , че е дебел  Crossing Arms. И приятелят ми като знае колко се дразня се впуска да обяснява, че понякога ям повече и от него  hahaha.
ponyo хихи Simple Smile все едно слушам себе си от преди време. Сега от известно време се нормализирах, да не кажа, че и коремче малко си отпуснах (аз дето преди ми се показваха кокалите като легнех). Обаче до преди година винаги съм била много слаба. И си хапвах всичко и никак даже не можех да кача. А някой като ме срещне и като каже "лелеее колко си слаба" - е добре, че ми каза, аз иначе не си го знаех Sad. И аз като теб си мислех , абе тея хора какво постоянно ми го натякват, че съм слаба... , аз на тях казвам ли им , че са дебели...

# 44
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Пуфе тва с номерата е много психологически момент, защото при повечето момичета /и аз бях така/ гледайки как се стопява номера и някаква вътрешна нагласа имаше, че видиш ли сега вече няма как да не стане и когато не стане и следва една депресия за чудо и приказ ..

Общи условия

Активация на акаунт