Седем часа разлика сезон 2: Какво ли има още да се случи...? - тема 11

  • 42 888
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Хич не ми харесва тази кавга между bTV и Global films. Дано ако не решат спора поне преместят сериала в друга телевизия, че спирането му не е оферта.

# 31
  • Мнения: 43
От двамата братя се правят, но те не се разграничават помежду си. На пресконференцията бяха и двамата. И начинът, по който говориха, показа един много дълбок конфликт между тях (и двамата), от една страна и БТВ, от друга страна. Поводът са "Господари на ефира" и "Пълна лудница", но засегнаха и много други продукции ("Седем часа разлика" не го споменаха), но си представям, че ако никой не отстъпи и продължат в този дух има реална опасност да не могат да продължат съвместната си работа и по сериала. Не съм сигурна какви са им схемите, но съвместната продукция означава съвместна инвестиция, а между скарани партньори това е много трудно.
Силно се надявам наистина, че ще намерят разрешение за другите си пререкания, за да не се пренесе това и върху сериала и да го спрат преждевременно - защото спрат ли парите, спира снимането на сериите и ние си оставаме да си пишем сами сценария Simple Smile

Къде може да се гледа тази пресконференция? : )

Намерих ето това
http://www.capital.bg/multimedia/video/2012/04/11/1806070_globul … alagashe_cenzura/

Мерси.   bouquet

# 32
  • Мнения: 61
Хич не ми харесва тази кавга между bTV и Global films. Дано ако не решат спора поне преместят сериала в друга телевизия, че спирането му не е оферта.
И на мен няма да ми е приятно да спрат филма. Това изобщо не е решение. Ако ни четат
коментариите, би трябвало да са наясно, че филма се харесва и се коментира.

# 33
  • Мнения: 61
Представянето на героите по трима, го асоциирам с оформянето на отбори.
Сега гледах едно от клипчетата на Таня с Иван. Вижда се ясно, че тя си го
харесва, не знам дали е дълбоко чувство, но определено като я гледам с
Иван , я виждам жива и с желание за борба. Стоева е силен човек и има нужда
да се чувства силна. Затова си мисля, че накрая ще избере Иван и ще извървят
заедно своето бъдеще.
Милото, ах Милото То! Отдавна коментирах, че има някава травма, която то не е
надживяло. Вероятно се е случило в Интерната. Именно тази травма го кара да
се държи така на моменти, леко психо. Същото се забелязва и при Распутин.

# 34
  • Мнения: 74
Момичета, нещата са много сериозни. Преди малко BTV публикуваха това http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialno/story/650309226-Interesi_z … sion_kam_bTV.html.

За мен този скандал стана много грозен. Тези нападки и на двете страни са присъщи на едни махленки, но не и на уважавана медия и продуцентска къща. А и "доброжелателни" медии и зрители още повече обтягат нещата. За мен лично нещата можеха да се решат по по-тих начин. BTV трябваше по друг начин да представят нещата още в първото си изявление. Можеха без да се впускат в много обяснения с няколко думи да кажат, че поради различия в интересите на двете компании спират предаванията "Господари на ефира" и "Пълна лудница", а после като искат да се съдят. Сега стана 3-та Световна война.

# 35
  • Мнения: 596
Нещата са загрубели вярно Shocked,ще видим накрая какво ще се окаже-кой крив,кой прав? Thinking

# 36
  • Мнения: 931
Нещата от самото начало са доста груби Sad Големият проблем е, че има само две нормални телевизии, които да могат да купуват продукциите на продуцентите и съответно могат много да извиват ръце. Преди време Слави се беше опитал да налага своите условия на БТВ и тогава БТВ спечелиха. Доколкото разбирам, сега Глобал Вижън се опитват да направят това, но някъде слушах, че и други продуценти са ги подкрепили.  Много неприятна ситуация - БТВ държат пазара (без тях продукцията на Глобал Вижън има много малко места за реализация), а продуцентите пък държат качествените продукции. Само че БТВ като може да купува на безценица турски, корейски и хърватски сериала, защо ли пък трябва да плаща милиони за нещо по-стойностно?!
Мноого неприятна ситуация. А най-лошото за нас е, че филмът е съвместна продукция. Ако беше само на Глобал Вижън, могат да си го довършат и да го продадат на друга телевизия (за нас всички вярвам е без значение по коя точно телевизия ще го гледаме Simple Smile ). Може пък и БТВ да решат самосиндикално да го довършват, което по всяка вероятност ще бъде грешка.

# 37
  • Мнения: 61
Момичета, нещата са много сериозни. Преди малко BTV публикуваха това http://www.btv.bg/za%20btv/spetsialno/story/650309226-Interesi_z … sion_kam_bTV.html.
За мен този скандал стана много грозен. Тези нападки и на двете страни са присъщи на едни махленки, но не и на уважавана медия и продуцентска къща. А и "доброжелателни" медии и зрители още повече обтягат нещата. За мен лично нещата можеха да се решат по по-тих начин. BTV трябваше по друг начин да представят нещата още в първото си изявление. Можеха без да се впускат в много обяснения с няколко думи да кажат, че поради различия в интересите на двете компании спират предаванията "Господари на ефира" и "Пълна лудница", а после като искат да се съдят. Сега стана 3-та Световна война.
И а се надявах да се разговаря цивлизовано. Просто си искам филма в същия актьорски състав и
без скандали!!! Не искам да ни лишат от хубавия филм. Това би било ужасно! Днес правят ли рекла-
ма на филма?

# 38
  • Мнения: 2 108
При положение,че играят толкова пари, ще се съобразят и двете страни-парите за тях са най-важни. Сериал ще си има.

# 39
  • Мнения: 61
Наоми, вдъхваш ми вяра. Свързвам го с Великден и приемам, че нещата ще вървят
в единствената вярна посока. Да си върви сериала докрай, с всички сезони. Дано!

# 40
  • Мнения: 0
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.170852.html

Да ви кажа честно тайно се надявам да ги спрат БТВ да залезе (трудно но не невъзможно) и Халваджиан да си пуснат тяхна телевизия  Wink

# 41
  • Мнения: 8 219
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.170852.html

Да ви кажа честно тайно се надявам да ги спрат БТВ да залезе (трудно но не невъзможно) и Халваджиан да си пуснат тяхна телевизия  Wink

Типично по български ...

П.П. Действията на bTV имам впредвид.

# 42
  • Мнения: 61
Седем часа разлика е един хубав филм, който следя с нетърпение.
Сега ще ми развалят вечерното удоволствие в неделя. Толкова ли никой
не се интересува от желанието на зрителите? Какъв кошмар!
Стойностен филм, стойностни актьори и игра. За мен сериалът е страхотен!
Искам си го!

# 43
  • Мнения: 74
Аз не мога да заема ничия страна. Мен единствено ме интересува дали ще излъчват сериала. Направо ми е смешно как някой хора плюят и двете страни, все едно имат някаква финансова изгода от всичко. Никой от зрителите не може да каже, кой е прав и кой крив. Всяка от страните се изказва от своя гледна точка и защитава своя интерес.
За мен искането на BTV, Магардич да се оттегли от двата проекта, не означа че ще ги спрат. Или ще ги излъчват самостоятелно, или ще търсят нови продуценти.
Извинявам се за отклонението, но вече с тези скандали ми развалиха цялото удоволствие от сериала.

# 44
  • Мнения: 61
Един сериал, за да се гледа, зависи от актьорската игра и сюжетната линия.
Когато сюжетът е интересен, а актьорите се стараят, тогава се случват нещата.
Искам си филма, интересува ме и се надявам да не спрат.
Седем часа разлика ме грабна още от първата  серия. Харесвам актьорската игра
и тематиката. Няма да се задълбочавам в дреболии, защото човек не бива да бъде
дребнав. Очаквам следващите два епизода! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт