Седем часа разлика сезон 2: Какво ли има още да се случи...? - тема 11

  • 42 888
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22
Сега снимат 3 сезон на "Седем часа разлика" Wink
[/quotе



Това сигурно ли е? Супер новина! Ще гледаме още значи! Ами при този интерес, това е най-логичното,де.
Lulu25, нищо чудно главният да е в играта на Лука и Коцев. даже не е необходимо да е в час с техните планове, а просто да е длъжен да изпълнява заповеди на Лука заради някаква зависимост от него. явно Лука е много влиятелен, бившата ДС в негово лице държи ключови позиции в държавната машина.
Единствените хора, които могат да свидетелстват срещу Таня са Гончев, Миро и убиецът на Миро за поставяне на Роки в упоено състояние с цел гавра с него.  Само те знаеха целия план. Гончев едва ли ще издаде Таня, а Миро е мъртъв без шанс за възкръсване засега. Дори момичетата не са достатъчни като свидетели, защото те могат единствено да кажат, че Таня ги е наела да упоят Роки в хотелска стая, което не е престъпление. Тайнственият фотограф също най-много да свърже Таня с наемането на момичетата и Гончев с това, че е бил пред хотела в колата. Това е. Остава убиецът на Миро , който има запис как Миро казва , че Таня Стоева го е изпратила. Записът от камерата може както да оневини Таня за убийството на Миро, така и за престъплението спрямо Роки, защото всъщност ще се види, че Миро нямаше време нищо  да направи на Роки. Е, при това положение, може Таня да я съдят за опит към престъпление, Но това вече са юридически подробности, в които едва ли ще се изпадне. Така че  съдебната система нищо не може да направи на Таня. За това от доста време ми е непонятно защо Иванов толкова се пъне , че ще задържи Таня. Няма как да стане и тук Неделчев е прав.

# 721
  • Мнения: 1
Цитат
Публикувана от: Lulu25
Вмъкни Цитат
Около Главния съм убедена, че има нещо гнило. Ако предположим, че Лука е настанил на Иванов на този пост - а това ми звучи наистина много разумно и логично, то тогава Главния със сигурност козирува на Лука. Все повече започва да ми се навръзва идеята, че Лука и Коцев са поставили Иванов на това място, за да раздели Таня и Милото, но понеже е млад, упорит и наивен, са държали в коз и следващия го по петите маниак. Когато се появи реална опасност Иванов да излезе от отредената му роля, пуснаха тежката артилерия - първо снимките, а после маниака. Вероятно ако започне следствие по случая с Чавдар, лесно ще се открие връзката му с тях и затова е важно там да не се рови. Мда, Главният дори и да няма собствена игра, то е зависим от играта на големите (нещо, което е напълно вярно и за родната ни действителност).


Така, така..... Май нещата започнаха да се навързват. Единственото, което ме притеснява в логиката на написаното по - горе е, че аз останах с впечатлението, че Иванов и Лука не се познаваха до момента, в който Иванов отиде да говори със Стефанакова, след едно нейно предаване и там се срещна с Лука и отидоха да говорят в парка. Моето лично впечатление е, че там се запознаха. Освен ако, не са ни показали умишлено това, че Лука му е намекнал, че той го е нагласил на този пост и затова да е това дълбоко уважение към него. По - логично ми се вижда, че той просто го уважава като по възрастен, като човек с положение и като човек, който се представя за принципен като него и искаш да прибере престъпниците на топло.

Струва ми се обаче, че Иванов няма да остане доволен, като разбере, че не е спуснат от провинцията, заради личните си качества и че Лука и Главния са го използвали като оръжие срещу Милото и Стоева и след като той е кривнал от желаната от тях посока, влюбвайки се в Таня, са му дали снимки за да го манипулират и с а пуснали по петите му маниак от миналото му, който едва не го уби. Мисля, че като разбере истината, а той вече има подозрения след признанията на Лука, Иванов ще разбере, че Таня не е злодей, а е просто жертва на Милото, на съдбата и на системата и тогава ще се върне към нея, ще поправи нещата и ще започнат да действат заедно. Аз все още вярвам, че той я обича и че действа от наранена гордост, а за нейните чувства съм 100 % сигурна.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 18:41 от taxidy

# 722
  • Мнения: 2 545
Нещата почват да си идват на мястото или поне някои от тях Laughing
Както виждам има материал  за цял трети сезон, че и за четвърти, който, да се надяваме, че все пак ще види бял свят. Живот и здраве, ще го видим догодина, по същото време. Peace

Доста сте поразчепкали нещата, но мен все още не ми дава мира въпросът защо Лука направи това признание пред Иванов ... Някак си не мога да приема факта, че този изпечен генерал от ДС го зачовърка съвестта... Айде, бе... Ще вземе да се довери на някой и този някой ще е точно Иванов?  Би изглеждало като нормална човешка слабост - той е болен, страхува за живота си и не иска да си отиде от този свят с тази тайна - внукът му е пострадал заради него... , ако не се касаеше за генерал Лука Карлов. Нали си спомняте, че този същият беше завързал другия си внук за леглото и го остави без вода цяла нощ, за да му изтръгне важна информация. Бе много чувствителен ще излезе тоя човек... направо ще ни разплаче с откровения.

Според мен подобни хора не се поддават на моментни слабости. Според мен трябва да търсим в това признание добре обмислен ход... Лука даде вид, че иска да отклони Иванов от разследване по случая Мая-Тео, а всъщност почти директно му каза да разучи "кои са тези хора и какво са направили на децата"... Е, нали медицинските им картони са при него? Лука ли не знае какво им се е случило? Та той използва цялото си влияние да вземе картоните от главния лекар на болницата, именно защото знаеше какво точно им се е случило. Особено на Мая.

# 723
# 724
  • Мнения: 6
БРАВОООООООО! Живи и здрави да сте ! Много съм ви благодарен за новите два епизода! Simple Smile)) Ейй, още има хора на тоя свят! Wink

# 725
  • Мнения: 931
Супер, нямам търпение повече хора да ги гледат, за да ги коментираме Simple Smile
А нова тема? Тази тема е към края си... "Симпатяги в действие" ми харесва за заглавие.

Simpatikonia, права си всъщност, че имаме доста основания да се съмняваме в Лука. Taxidy, аз не помня добре - първоначално също бях останала с впечатление, че Лука и Иванов се запознаха с течение на времето; но пък иначе добре се връзва; възможно е и да са се познавали задочно, не е нужно да са се срещали, за да го "прати" Лука на важния пост в София, а Иванов да богоговее пред него. Ама много особено и това уважение на Иванов. Главният също е по-стар, че му е и пряк началник - защо не изпитва такова уважение към него? А за Неделчев да не говорим...
Действително обаче е странно това признание пред Иванов. Още повече, че Лука видимо не изглежда толкова зле и като че ли не се възприема като умиращ, който незнайно защо решава да се изповяда точно пред Иванов. Още повече, че признанията му дойдоха, след като разбра, че Иванов е достигнало до "красивия младеж" (и пак, ако той наистина не познаваше нападателите, защо толкова ще се вълнува от това, че Иванов е открил магазина?) и от това, че Таня ще се прибира в София (от Таня пък от къде накъде го е страх толкова?). Принципно съм склонна да вярвам и че е просто не съвсем домислено и че просто им е трябвало по някакъв начин от някъде да се открехне вратичката и са решили така да го направят - Лука на смъртен одър, доверява се на Иванов  - на кого иначе, нима може да каже на някой от семейството си, а Коцев пък явно знае? Не се връзва с образа му това признание, това е факт. Или искаше за пореден път да го прати в девета глуха, или пък просто не беше добре измислено.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 23:09 от Lulu25

# 726
  • Мнения: 0
Цък в новата тема

Разполагайте се удобно....

Общи условия

Активация на акаунт