Ime za momche

  • 8 477
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Споделих тема която ме вълнува в момента не е задължително да се "напъвате" .
Ние сме си избрали няколко имена,но исках да споделя темата и с др. мами които се вълнуват от тази тема.Предпочитам името да е българско.

# 16
  • Мнения: 0
Марио-любимото ми мъжко име !!!

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Дарен
Добрил
Дойчин
Далин
Дамир
Калиман
Красен
Красин
Манол
Маноил
Милан
Милкан
Милотин
Милован
Момчил


"Български именник"







# 18
  • Мнения: 273
Добре било името да е с нечетен брой букви и да има буквичката Р в него.   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 68
Венетко  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 2 216
Добре било името да е с нечетен брой букви и да има буквичката Р в него.   Simple Smile
Кой каза, че е добре?! Защо нечетен брой? Р е хубаво да има в името на кучето, но за човек не знаех Mr. Green

# 22
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз ще чакам евентуално анкета, не мога да допълня нищо от вече предложените.

# 23
  • Мнения: 273
Според Науката за числата, буквите и човешките имена : Съвършените имена се състоят от нечетен брой букви.
Буквата Р означава разумност, светлина, които се проявяват като различни качества в природата. Символизира човешката ръка – буква на активността и волята. Означава здраво да държиш идеята в ума си. Буквата Р е силна, но показва, че българинът иска да придобие доброто чрез насилие. Българинът трябва да смекчи тази буква, за да не препятства на доброто. Буквата Р има възможностите на буквата И, но като изразител на светлата им страна. При буквата Р не е необходимо процесът да бъде повтарян многократно, за да достигне съвършенство, защото е по-духовна и по-жизнена. Чрез буквата Р като цикъл могат да се постигнат най-съкровените духовни въжделения, развитие и усъвършенстване на личността във всяко желано направление. Р е интелектуална буква и изисква концентрация на съзнанието, за да може да насочи живота в определена посока.

ето още ако на някой му се чете и го интересува все пак  Wink
http://margaritta.dir.bg/05chovek.htm

# 24
  • Мнения: 6 713
Iskam da zapochva s bukvata M,K ili D

Mladen
Konstantin
Daniel

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
е като сте се спряли на няколко имена може да ги споделиш и да кажем кое ни допада и кое не....така наистина почва да става малко тема без смисъл....

# 26
  • Мнения: 378
Максим, Камен, Добрин

Направи анкета с тези, които харесваш, а след тях със сигурност ще има и нови предложения Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 291
Хубаво е името да е с нечетен брой букви и да има "р" по средата, но това далеч не е достатъчно.
Трябва непременно да означава нещо от рода на "победител", "най - велик сред най - великите", "неземно красив" или "изкуствен интелект".
Трябва името да може да се прочете лесно, а също така и да се произнесе лесно из всички бивши руски републики, китайски провинции, американски щати и скандинавски острови.
Да съдържа точно шест гласни и нито една повече и по възможност в предложенията да се вложи достатъчно труд и творчество.
Освен това непременно трябва да е потърсено мнение и на астролог, нумеролог, филолог и специалист по фън шуй.
И най - важното, да е сънувано най - малко три пъти от майката и то при пълнолуние.
В противен случай, името отпада и се търси друго.
Компромиси не се допускат.

# 28
  • Мнения: 4 569
Освен това непременно трябва да е потърсено мнение и на астролог, нумеролог, филолог и специалист по фън шуй.
Мисля че фън шуй няма значение за имената. Не е ли само подреждане на дома?  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 291
Освен това непременно трябва да е потърсено мнение и на астролог, нумеролог, филолог и специалист по фън шуй.
Мисля че фън шуй няма значение за имената. Не е ли само подреждане на дома?  newsm78
Ама ти сериозно ли ме питаш!?!   Laughing
Темата отдавна престана да е сериозна.   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт