Бебеправене - Тема 3

  • 24 742
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 297
Здравейте момичета!
Аз също не съм си правила тестове за ову, но ми препоръчаха някакви "Овю", те били най-добрите Simple Smile И аз не пропускам да ви ги препоръча и на вас Simple Smile Успех на всички бебеправещи  Hug

Мери, аз също ползвам Овю и съм доволна Simple Smile Чертичките са по-наситени от тестовете на Клиър. Поздрави!

# 31
  • Мнения: 109
Ето, значи и аз като тръгна да си купувам, ще си взема от тях Simple Smile

# 32
  • Мнения: 652
Бързо и аз да се запиша в новата тема, че със скороста с която пишете ще изостана много  Simple Smile

Пожелавам хубава седмица на всички. Kъсмет и търпение Simple Smile

# 33
  • Мнения: 109
Бързо и аз да се запиша в новата тема, че със скороста с която пишете ще изостана много  Simple Smile

Пожелавам хубава седмица на всички. Kъсмет и търпение Simple Smile

Добре дошла! На теб също ти пожелавам много късмет и дано скоро да се похвалиш с хубава новинка Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 297
Lilly  Hug то и аз много изостанах, затова бързам да се запиша в новата тема, че всички много пишат Simple Smile което значи, че има интерес Simple Smile

# 35
  • Мнения: 15
И аз май изостанах много. HugЗаписче

# 36
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте момичета, ако може и аз да се включа във вашата темичка. От юли месец миналата година се опитваме да направим братче или сестриче на нашата принцеса, но уви още не става. И за Ния поработихме около 8 месеца, ама това второто съвсем се запъна. Детето ми ходи на ясла от 1 месец, не работя и почнах по-цял ден да го мисля, кога най-после ще забременея. Днес ми е 26 ден от цикъла, обикновено най-късно ми идва на 28ия и сега 2 дни пак ще се треса дали ще дойде или не. Не искам да е така, знам, че като не го мислиш е по-добре, ама ми идва от вътре.

Стискам палци на всички скоро да видят 2те чертички. Simple Smile
Хубав ден от мен !

# 37
  • Мнения: 15
Добре дошла скъпа Sunny9.Успех в бебеправенето. HugИ ние искаме братче или сестриче на нашата джуджа,ама когато стане.Мисля си че този месец май пак сме изпуснали момента защото имам обикновените  симптоми и явно лелката скоро ще ме посети.

# 38
  • Мнения: 806
Колкото повече време минава от бебе-правенето, толкова повече се замислям по въпроса.  Просто взех много да се притеснявам да съм бременна.  Хем го искам, хем не ... не знам.

# 39
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 833
Здравейте и от мен момичета! Радвам се, че всички сте добре. На новите момичета, добре дошли и от мен и успех в бебеправенето. Аз съм си дала срок и този месец и ако не стане, ще започвам тестове за овулация да видим какво е положението. Ние сме от сравнително скоро, но все ме човърка от вътре защо не става. Сега мисля да пробваме през ден до предполагаемата овулация и всеки ден в дните, в които се очаква, пък ще видим какво ще сътворим. То тези месеци все бяхме болнави - грипове, гъби, кашлици и сополи, та все си казвам, че може да е за добро, че не е станало, защото, като ми беше зле, съм ползвала капки за нос и лекарства, макар и не силни. Сега вече сме здрави, надявам се да не боледуваме повече и бебока да стане. Като го планирахме, смятах и осигуровки и майчинства /на новата работа ме осигуряват на повече парички/, та ми се шеще да стане след май месец, въпреки че не се пазехме и май така и ще се получи.  

# 40
  • Мнения: 201
Успех, ivksa03! Стискам палци!
Аз изчаквам да ми свърши цикъла и започваме с нови сили. Мислех и аз тоя месец да започвам с ову-тестовете, ама пък като че ли се поотказах - пробваме само от 3 месеца, няма да се наплашвам още от началото я!  Peace

# 41
  • Мнения: 230
Здравейте и от мен момичета.Аз си пия Дуфастона,имам още малко хапчета и ще чакам цикъл.Моето момче си идва тези дни,чакам го с нетърпение.При нас сигурно ще стане по-трудничко,понеже секса е мноого нередовен заради пътуванията го правим 1-2 пъти в месеца,но пък такава му е работата-трябват парички.Вече по нататък живот и здраве зимата смятам да започна да ходя на фоликулометрия да следим овулацията и така.Дано Бог да е с нас и с вас също и всички станем родители. Успех на всички.

# 42
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен момичета.Аз си пия Дуфастона,имам още малко хапчета и ще чакам цикъл.Моето момче си идва тези дни,чакам го с нетърпение.При нас сигурно ще стане по-трудничко,понеже секса е мноого нередовен заради пътуванията го правим 1-2 пъти в месеца,но пък такава му е работата-трябват парички.Вече по нататък живот и здраве зимата смятам да започна да ходя на фоликулометрия да следим овулацията и така.Дано Бог да е с нас и с вас също и всички станем родители. Успех на всички.

Желая ти успех!
Пък и не се знае, нали знаеш, понякога става и от половин път Simple Smile
Стискам палци:)

# 43
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Здравейте =) Аз също искам много бебе, но имам някои проблеми със здравето, които ще бъдат пречка . Но следя темата и мисля, че когато искаме нещо много силно то просто се случва... рано или късно. Късмет на всички с бебеправенето и дано повече бебчета се раждат, те са най-скъпото на този свят . Wink  love001

# 44
  • Мнения: 109
Здрасти, Ева! Пожелавам ти да си имаш скоро време едно хубаво бебче. То тук повечето сме с някакви здравословни проблеми. А при теб какво е точно ?

Общи условия

Активация на акаунт