Отговори
# 45
  • Мнения: X
Малко ме е срам да питам, но защо са ни чорапи и какви точно трябва да бъдат?

Ние живот и здраве ще бъдем там още на 23-ти, някой друг освен Ани очертава ли се е да е там толкова рано?

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Малко ме е срам да питам, но защо са ни чорапи и какви точно трябва да бъдат?

Ние живот и здраве ще бъдем там още на 23-ти, някой друг освен Ани очертава ли се е да е там толкова рано?
За да може ако не се харесаме да има с какво да се душим.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: X
Абе, съвсем сериозна съм бе Валерийо...колко ги мислех тез чорапи нищо не измислих...казвай бързо, че утре трябва да ги купя:)) А пък теб имам с какво да те душа, но подозирам че няма да се стигне чак до там:))

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама и аз съм сериозна, даже се заформя следващото предизвикателство да е на тема Семинар, ще има какво да се разкаже и покаже, ще може всеки автор да прояви творчество, започвайки с чорапите!  Laughing
Утре вземи купи 30 комплекта чорапи, че то майтап, майтап ама фейс контрола там не прощава.  Laughing

# 49
  • Мнения: 0
По възможност 3/4 за да е по-качествено душенето...

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз ще съм с чорапогащници с много ликра и с много дена.  Laughing

И между бримките да споделя, че гъмпейста ви е разбъркан днес, ако са ви важни много китките някой да се сети да ми звънне на 24-ти преди обяд и да ме подсети да го взема.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 965
Мина - не я слушай тая Валерия. Както винаги се прави на изрод. Чорапите ни трябват за друго. Понеже много често взехме да се виждаме в София, та ни писна да се гледаме, та всеки ще си нахлузи по един чорап на главата. Така всички ще сме еднакви, няма да се познаваме и няма опасност някой да каже нещо лошо за друг.  Mr. Green
А сега още по-сериозно. Вземи си едно чорапогащниково чорапче. В него ще сипем нишесте и всеки ще си има торбичка с която ще си пудри дъската на която работи. Това се обсъждаше в началото на миналата тема. Затова си го пропуснала.
Валерийке, ние с тебе трябва един бабешки чорап много пъти Хикс Ел да си вземем./нещо ми се прецака латиницата, ама ти си преведи/  Голямо пудрене ще падне при нас ми се струва. Mr. Green
Райче, от колко години ни четеш тука, а? И все не ти се вярваше за какви цени си говорим. Е, сега видя що е то млечна сметана и защо никой неще да ползва Филаделфия, а търси заместители. Още колко ще видиш, ехееееееее..... Дано да не се докараш до стрес. Какво измисли ти за транспорта? Имаш ли вече решение?

# 52
  • Мнения: 634
Момичета ,трусът от тази сутрин доста ме уплаши,но дай боже всичко де е вече в историята Praynig
Докладвам ,пътят по дефилето е отворен ,но е в ремонт и наистина е в окаяно състояние.Рая ,това е нашата родина за съжаление ,дано да доживеем и по добро време.Хайде,да стягаме багажа ,че то време не остана.
Ванче ,с кеф ще следвам Гарфилд,макар че зная пътя Joy Joy Joy

# 53
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Уау какво посрещане ни организира природата ....

Рая много си права верно не е никак розово положението.

# 54
  • Мнения: 3 861
Ще питам и досаждам до последно!
Някой мераклия с мен на 25-ти да пътува сутринта и да се приберем вечерта?

# 55
  • Мнения: 1 173
Ванче мъжа ми е още тука , в неделя "уж" ще лети  Laughing ...мислим го сега , ще идва ли с децата , няма ли .

 Чорапи аз не ползвам , тъй си ръся , ама ще взема да потърся да купя едни  Laughing .
Комплекта новия за цветя кой ще носи , доста народ се събираме , поне 3-4 мисля ще ни трябват

# 56
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ванче мъжа ми е още тука , в неделя "уж" ще лети  Laughing ...мислим го сега , ще идва ли с децата , няма ли .

 Чорапи аз не ползвам , тъй си ръся , ама ще взема да потърся да купя едни  Laughing .
Комплекта новия за цветя кой ще носи , доста народ се събираме , поне 3-4 мисля ще ни трябват

Аз ще си взема и двата и стария и новия, като се надявам после да мога да си ги събера де  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 965
Комплекта новия за цветя кой ще носи , доста народ се събираме , поне 3-4 мисля ще ни трябват
Който го има, да си го носи.
Може с един перманентен фулмастер да си сложи по един знам на всяка формичка и после да си го прибере.
Райче - мъжа ти вОПще не ме интересува. Интересува ме дали ти имаш с какво да се добереш до ЦЧ

# 58
  • София
  • Мнения: 1 227
Привет дами, кога горе-долу ще пристигате там ,на обяд ли? Може ли Ванчето или някой друг да ми прати на лични телефона си,за всеки случай.

# 59
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз само една молба имам да не се почва с важните неща от първия ден веднага, моля, моля  Praynig Ще тръгнем рано от Варна, ама си е на майна си ЦЧ.

Ще черпя тортичка, тъкмо изпекох блатовете.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт