Отговори
# 30
  • Мнения: 1 965
Очаквате една красива София  в археологични разкопки  Mr. Green ( то цяла Бг е така де )  Laughing
Ти чакай да видиш пътя от Велинград до Цигов Чарк. София ще ти се стори като площадка за кънки....  Joy

# 31
  • Мнения: 634
Ванче ,не зная дали е затворен пътя по дефилето.Говореха ,че ще го затварят от 1 май .Ще попитам и ще докладвам.

# 32
  • Мнения: 148
Аз като черна станция да се обадя,ама май е отворен защото дъщерята каза че са ходили до Велинград и е било отворено но хич не личало че е правен ремонт.

# 33
  • Мнения: 634
Работят по трасето ,но днес по обяд ще ми се обадят от общината дали ще пропускат коли.

# 34
  • Мнения: 529
 Имам молба: моля покажете на някоя карта къде точно се намира "Уют".

# 35
  • Мнения: 1 965
Имам молба: моля покажете на някоя карта къде точно се намира "Уют".
Няма такава карта. Като стигнете до Цигов Чарк, пътя ти продължава направо или завива  надясно. Там имаше някаква подвеждаща табела, по която много народ се обърка и стигаше чак до Батак. Ти трябва да завиеш НА ДЯСНО.

Тази снимка е правена точно на това място. Виждаш ли в дъното на снимката дървената кръчма? Към нея караш. Продължаваш си по пътя и ще видиш табели-ориентир за "Вили СЕНАТОР". Табелите са за указание за наляво от пътя. Може да има и за Уют, но не съм сигурна. Щом стигнеш до Сенатор /те са отдясно на пътя/, продължаваш си по самия път, който подминава Сенатор и си завива. След около километър, може и по-малко вече се оглеждаш за табелите на Уют. Обикновенно оставям листове с указания по дърветата покрай пътя.  Тази година патрон ни е Гарфилд, така че, оглеждай се за листове формат А4 със стрелки и указания. Така ще ни намериш. Ако се затриеш някъде ,звъни ми.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много ми е чудно вие какво и правите на тази табела точно, няма такава друга съсредоточеност като вашата!  hahaha

# 37
  • Мнения: 1 965
Това са мишките  от миналата година. Лепим поредните указания със стрелки
за заблудените.  Mr. Green  Нали мъж ми е откачен като мене, та ми водйдисва на акъля. А Мики, не пропуска случая да заснеме случая.  hahaha

# 38
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Това са мишките  от миналата година. Лепим поредните указания със стрелки
за заблудените.  Mr. Green  Нали мъж ми е откачен като мене, та ми водйдисва на акъля. А Мики, не пропуска случая да заснеме случая.  hahaha

ей такава табела мисля да ви лепна на разклона за вилата, за да видите де се завива  Mr. Green Mr. Green нямам идея кога ще стигнем, но като стигнем ще разберете Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 965
ей, такава каква???
Какво ще им лепим тази година? Ти си с апарата, то е ясно, ама аз какво да лепя по твоите приказки?

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ти може да седиш пред табелата и да ръководиш движението, аз като мина обещавам да ти махам от далече.  Mr. Green

# 41
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ей, такава каква???
Какво ще им лепим тази година? Ти си с апарата, то е ясно, ама аз какво да лепя по твоите приказки?

ще я познаеш  Mr. Green   hahaha Mr. Green а какво да им лепим...... трябва да помисля  newsm78 Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 965
E, как какво???
Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 173
Очаквате една красива София  в археологични разкопки  Mr. Green ( то цяла Бг е така де )  Laughing
Ти чакай да видиш пътя от Велинград до Цигов Чарк. София ще ти се стори като площадка за кънки....  Joy
Не можеш ме уплаши душа , от 2 седмици съм тук по пътищата на родината бродя  Laughing ..." дупка до дупка , газ ..."  нали имаше една чалга такава  Joy Mr. Green
 
Айде живот и здраве ще се видим в четвъртък  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 861
Някой ще пътува ли от София на 25-ти? Аз може би ще пътувам за деня. На 25-ти сутринта рано пътувам и вечерта се прибирам пак в София.

Общи условия

Активация на акаунт