Отговори
# 15
  • Мнения: 57

Момичета, здравейте!
Аз съм на санаториум в момента и до последно не знаех дали ще мога да дойда. Но така се получиха нещата, че дори успях да си резервирам местенце (надявам се да е близо до уют) за всички дни. Надявам се да не ви се натрапя (понеже никой не каза ще ли ме или не). Относно паричките Ванчето да ми се включи на лични ако обича и да ми напише сметка, телефон и колко парички дължа-да ме включи във всичко, понеже няма да мога да нося нито торти, нито разни други неща. Надявам се ние докато се учим, че мъжо няма да скучае.
Оставям ви, а аз отивам да се лекувам. До скоро.

# 16
  • Мнения: 1 965
Относно паричките Ванчето да ми се включи на лични ако обича и да ми напише сметка, телефон и колко парички дължа
10 лв ми дължиш. Ще ми ги дадеш на място.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Бюджета светна в ярко червено с МИНУС 55.50.  Тези пари, предлагам да се съберет САМО от хората които са настанени в Уют. Другите, няма да ползват толкова много чаши и ичини, а ние все пак ще ядем и пием в тях.

съгласна  Peace

# 18
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Бюджета светна в ярко червено с МИНУС 55.50.  Тези пари, предлагам да се съберет САМО от хората които са настанени в Уют. Другите, няма да ползват толкова много чаши и ичини, а ние все пак ще ядем и пием в тях.

съгласна  Peace

И аз съгласна.
Следващо включване от бг  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 965
Следващо включване от бг  ooooh!
Лек път!!! Чакаме ви в БГ с много дъжд!

# 20
  • Мнения: 634
Ванче правилно ,ще делим само тези от Уют.

# 21
  • Мнения: 1 965
Ти пък откъде се обаждаш??? На тебе имам да ти връщам пари, така че не се бутай в плащанията.  Laughing
Обръщам се към тези, които идват за първи път:
Всички изредени пластмасарии за за ОБЩО ползване. В къщите има някакви посуда, които се разнасят и постоянно си сменят мястото. Едната година нашата къща беше перфектно заредена, на другата нямаше почти нищо. Миналата година ходихме с приятели на ЦЧ и отседнахме в къщата до фитнеса. Беше наблъскана с посуда, повече от домашна къща. След това на семинара, в същата къща нямаше вилици дори. Чорбаджийката каза, че когато компании отсядат и са настанени в няколко къщи, посудата се местят и разнасят постоянно и тя не винаги успява да ги разпредели отново по къщите. Така че, може да си носите по една купа за салата, по още една за мръвки или каквото там се сетите. Ако ви се мият чинии и чаши, ползвайте си тези от къщите, ако не ви се мият, просто влизате в механата и си взимате от там. Децата постоянно искат вода и сок, така че чаши има. Салфетки също.
Нещо друго???
Инструменти всеки ще си носи сам.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз имам една налична подвижна лампа, но е дългичка стойката й над 1,5 м. не знам как ще се пренесе.

И по повод транспортирането - някой от София да може да приеме още един пътник - моя милост? Не досаждам много и няма да нося куфар, обещавам  Blush
Всъщност, дали има обществен транспорт до там?

# 23
  • Мнения: 264
Кристалина вече има за дъмитата - подсигурена. И силикон има вчера говорих с мацката от Карис заредили са на време наистина.
За това да си делим за посудата съгласна. Но това не значи че външните само ще гледат няма да подхапват в наще чинии - добре дошли сте!

# 24
  • Мнения: 1 965
Но това не значи че външните само ще гледат няма да подхапват в наще чинии - добре дошли сте!
Много ясно. Но за това те са дали по 10 лв. Бюджета ни стигна почти точно Останаха 30тина лв. Пластмасите надхвърлиха с 50, затова смятам че ние трябва да поемем разликата, тъй като ще хабим много повече от "външните". Ама, как звучи само....  Laughing

# 25
  • Мнения: 264
Ще си хабим с удоволствие дано да е и приличнно времето че само ни заплашват да не се наложи да си хабим дълбоко затворени по вилите на парно.

# 26
  • Мнения: X
А, ние ще си ги хабим доволно в механата.....   Laughing
Ще е трудно за мъжете и децата, ако вали и трябва да са затворени дълго по къщите.

# 27
  • Мнения: 1 965
Аз не си спомням някое дете да е стояло затворено вътре заради дъжда. Така хубаво си джапаха по локвите и тревата. А, в най-големия дъжд се бяха навряли 7 парчета в кучешката колиба и само крещяха: "Донесете ни сооооооок!!!.... Искаме мъфиниииииии..... Дайте по едно кюфтеееееее" на Фиолетката щерката пък ми иска възглавница, да си дремнела. Незнам къде щеше да си легне, защото от вратичката и прозорчетата стърчаха ръце и крака, ама такъв смях се носеше отвътре, че едва ли им е било тясно. Екстра им беше ако питате мен. Никой не им правеше забележки, никой не беше супер загрижен дали са кални или мокри....  hahaha

# 28
  • Мнения: 157
Вали, не вали там сме LaughingДано донеса малко топло към Бг,тук tº e около 40º
Приклю4вам няколко торти и към летището

# 29
  • Мнения: 1 173
Силве не съм се обадила понеже при нас всяко решение е предпоследно , уж в понеделник щеше да лети мъжа ми сега се отказа  ooooh! Laughing
 Вземи ги книгите и двете  Simple Smile

За времето Красимир е за бой , от Щатите тръгна понеже вълеше ...домъкна лошото време и тук  Laughing Laughing Mr. Green

Шемет а добре дошла ,аз почти след 2 седмици още не знам къде се намирам  Mr. Green Очаквате една красива София  в археологични разкопки  Mr. Green ( то цяла Бг е така де )  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт