Отговори
  • Мнения: 1 965
Ха, Добре дошли в продължението на темата.
Добре дошли на подготовката за нашия четвърти тортен семинар!
Това са предишните ни теми:

ДА СЕ СЪБЕРЕМ ДА СИ НАПРАВИМ ТОРТА
ДОКУМЕНТЪТ В КОЙТО СЪБИРАХМЕ ИНФО
ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР
ДОКУМЕНТЪТ В КОЙТО СЪБИРАХМЕ ИНФО
АЛБУМЪТ ОТ ДВАТА СЕМИНАРА, ДОПЪЛВАН ОТ СРЕЩИТЕ НИ
ТРЕТИ ТОРТЕН СЕМИНАР
ДОКУМЕНТЪТ В КОЙТО СЪБИРАХМЕ ИНФО
АЛБУМА СЪС СНИМКИ ОТ ВСИЧКИ СЕМИНАРИ И СРЕЩИ
ЧЕТВЪРТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА



Информация за решеното до момента, може да видите: ТУК

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 22:36 от van444eto

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ихааа, сериозна банда се очертава тази година. Цоп у новата тема.

# 2
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ооо до втора тема стигнахме браво на нас.

Ванче чорапчета за нишесте взела ли си - само напомням.

# 3
  • Мнения: 234
записвам се да не изгубя темичката
взела съм плочките, поръчала съм 1 тава баклава да ми опекат за Семинара - за сега с програмата съм ОК

но съм забравила да взема стиропор-  ще мъча комшиите на майка да намерят нещо

лека и мека

# 4
  • Мнения: 264
Ура, Дани!!!  Много се радвам. Ванче мерси, че се грижиш и за темата.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Хайде запис и аз.
За осветление се зачудих като се спомена, трябва ни постоянно такова, аз имам 2 софтбокса с които снимам, но са високи 2 метра и широки около метър от всякъде, светят силно, постоянно осветление, но на 10-тата минута всички ще сме изпукали от жега, нагряват много яко, половината механа биха заели и няма да има място за много хора като ги гледам сега подредени един до друг, нещо такова ни трябва но по-малко.
Имам и едни настолни лампи с врътки на които ще им трябва само дълъг разклонител евентуално, мога да им сложа крушки и да ги донеса, ще се закачат на масата, прожектор имам един, но той е за камера и е с батерии 8бр, ако ще трябва да се сменят на 2 часа няма да е много удачно ми се струва.

# 6
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Вал, ти има ли нещо да нямаш! Май е време да дойда да го видя тоя твой дом. Да не е 800 квадрата бе?

# 7
  • Мнения: 1 965
Вал, ти има ли нещо да нямаш! Май е време да дойда да го видя тоя твой дом. Да не е 800 квадрата бе?
не! Само 799 е.
Шемет - чорапчетата са в списъка, не са забравени.
Разклонители ще взема 1,2
Има вероятност днес да се класирам и за пластмасите, но е рано да се каже.
Абе, по списъка вече всичко зависещо от мен е в наличност. Обадиха ми се Кукитата. Дошла е телта № 18. Казах им да я донесат, все някой може да изяви желание да я купи там на място.
Друго?

# 8
  • Мнения: X
Да не е само запис....
Гледах прогнозата до края на месеца....   Sad  ами, хладно, дъждовно и мрачно.
Така че мятайте дебелите якета и ботуши в багажите. 

Аз още обмислям какво да приготвям за хапване.... може да е нещо солено, че чета доста сладки работи се предвиждат.А и е по-трайно...

# 9
  • Мнения: 634
Четах ,четах ,но не разбрах Марулче ти ли ще докараш Рая?
Дани много се радвам че ще дойдеш.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Четах ,четах ,но не разбрах Марулче ти ли ще докараш Рая?
Дани много се радвам че ще дойдеш.

Вероятно не, щото тя нищо не каза. Поканата ми е отворена още де, ако реши, че така ще й е удобно ще я вземем, няма никакви проблеми.

# 11
  • у дома
  • Мнения: 1 581
дъждобраните и гумените ботуши са задължителни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3
Четох инфото на 1 стр. Не помня предвидили ли сме спирт и четки за почистване на нишесте newsm78? Или то няма да има нужда?

# 13
  • Мнения: 1 491
Аз много плахо ще попитам какво беше решено за въглищата? Всеки сам?

Благодаря, че оФчи е турнала и списъкът на Шемет в документа, щото на мен както ми изгърмя хард-диска не искам да ви обяснявам колко загуби претърпях ...  ooooh!

И сори много, но тая година аз НЕ съм виновна за времето ...

# 14
  • Мнения: 1 965
Аз много плахо ще попитам какво беше решено за въглищата? Всеки сам?
Последно се реши, всеки да се оправя сам. Имах желание да облекча всички, но не се прие.
Сега да докладвам:
1. Чорапи нЕма! Всеки да си сложи по 1 чорапче в багажа с играчките. Ако все пак намеря, ще докладвам.
2. Пластмасите са закупени. Този път завиших количествата, че миналата година не стигнаха чиниите и някои чаши.
Взела съм:
Чинии - 2 вида
Чаши - 3 вида -  200 мл за кафе, 350 мл за сокчета и 500 мл за бири
вилици -
ножчета - ей така да има за пържоли
лъжички малки
бъркалки за кафе, които можем да ползваме за боички
чували за боклук
малки пликчета, всеки да си слага гъмпейст и да си има пред себе си.
Огромен пакет салфетки - 720 бр.
голяма домакинска ролка
Стреч фолио - 30 м
Алумин. фолио - 30 м

Общата сума е 88 лв.  Rolling Eyes
Бюджета светна в ярко червено с МИНУС 55.50.  Тези пари, предлагам да се съберет САМО от хората които са настанени в Уют. Другите, няма да ползват толкова много чаши и ичини, а ние все пак ще ядем и пием в тях.

Дани - не ти отговорих за манджата, че се прехвърлихме в новата тема. Правилно си спомняш за пържолите на двора, а аз пък си спомням че Дарилчо беше много щастлив от мъжката компания. Сега имате 2 варианта. Ако искате да си правите пикник с нас, носете си манджа и ще я печем на двора, както винаги. Ако мислите да си ползвате услугите на ресторанта в хотела, си е ваш проблем. Но, на двора има 5-6 барбекюта и не е проблем да си печете там. Нали знаеш че моя мъж е зачислен като главен готвач в беседката и пече всичко наред. Кой каквото му даде, го мята на скарата. Не взима скъпо. Важнотото е да има постоянно студена биричка в чашата. Той си я носи, трябва само някой да му налива от време на време.  Laughing

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 11:19 от van444eto

Общи условия

Активация на акаунт