Парфюмни размисли и страсти - 158

  • 51 074
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 813
фокси това отзад го ползвам основно за закачалка  Laughing Laughing
Мерси Рени, нинфеото си върви много бързо за първи път ми се случва такова нещо Simple Smile
Скрит текст:
Рени може да разправя че яде много , но на живо е финна и красива PeaceКаква вита баница hahaha

# 46
  • Мнения: 8 463
Не знам нищо повече за смокините, но вчера се влюбих в този
http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/Voleur-de-Roses-4433.html
Нито пирамиди бях чела, нито имах предварителни нагласи. Толкова много ми хареса, че го купих 15 минути след като момичето от Съркъл ми напръска листче. Такава пачулесто-розова красота, толкова успокояващо дървесен, че нямам думи.
Сега отварям пирамидата и виждам, че бил мъжки. Да, ама не, както се казва. Joy
Не си го представям на мъж изобщо.
Едно от ревютата го потвърждава-
I never thought it was a perfume for men. It feels extremely feminine to me! A friend of mine send me a sample and I fell in love, and I want it so badly...

# 47
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момичета има ли разлика голяма разлика между ЕДТ и ЕДП на Fragile, Jean P. Gaultier?   bouquet

*Emia*, на каква цена го взе от Съркъл? Hug

# 48
  • Мнения: 64
BBella, има огромна разлика между двата. ЕДТ аз харесвам повече

Emia, божествен е този Артизан и аз си мечатя за него от много време. Изобщо не е мъжки! 

# 49
  • Мнения: 813
Emia усеща ли се розата отчетливо.Доста мнения бях чела че е прекалено пачулест.Да ти е честит, аз също му се точа за тест. С тая роза как ще е мъжки крадеца незнам Grinning

# 50
  • Мнения: 8 463
Момичета има ли разлика голяма разлика между ЕДТ и ЕДП на Fragile, Jean P. Gaultier?   bouquet

*Emia*, на каква цена го взе от Съркъл? Hug
Не питай. Имат само по 100 мл, но се прежалих. Crazy
Хубаво, уравновесено, меко, шоколадово пачули. Розата е в допълнение.

# 51
  • Мнения: 31 208
Еми, честито. Направо е невероятен този парфюм. Радвам се, че точно ти ще го носиш, защото ще ти отива много. Heart Eyes Hug

# 52
  • Мнения: 8 463
Мерси, мерси! Толкова му се радвам!

# 53
  • Мнения: 13 625
Много бързо ни свърши старата тема
Снимките на всички бяха страхотни! Беше ми много интересно да ви разгледам колекциите Hug

Сега по новата тема: харесвам миризмата на смокини. И може да ме сметнете за куку, но изобщо нямам спомен да съм яла смокини
Може и да съм, но просто не си спомням.
Womanity напоследък нещо не го харесвам....сигурно, защото попадам на прекалено много жени, които си "взимат душ" с него Парфюмът е адски готин, но е от тези с които не бива да се прекалява!
Рени спомена With Love на Хилъри Дъф....замислих се, че винаги ми е ухаел прекрасно на смокини. Но Фрагрантика изобщо не споменават тази съставка в него Thinking Има ли смокини все пак в него?

Днес носих Truth or Dare, а вчера дори си го пръснах за лека нощ

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 21:17 от Жаки°

# 54
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Честито, Еми! Със здраве и кеф да си го носиш!!!  Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 8 463
Благодаря на всички! Да ви се връща многократно и да имате много парфюмни радости!  bouquet
Получих куп мостри, тия дни ще тествам и ще пиша.

# 56
  • Мнения: 31 208
Рени спомена With Love на Хилъри Дъф....замислих се, че винаги ми е ухаел прекрасно на смокини. Но Фрагрантика изобщо не споменават тази съставка в него Thinking Има ли смокини все пак в него?
На смокини си мирише отвсякъде.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 657
Рени спомена With Love на Хилъри Дъф....замислих се, че винаги ми е ухаел прекрасно на смокини. Но Фрагрантика изобщо не споменават тази съставка в него Thinking Има ли смокини все пак в него?
Да, няма смокини в пирамидата, но аз също усещам предимно тях - във вид на гъсто сладко, разбърквано с дървена лъжица Simple Smile Нямам представа дали това, което представят като кокос, аз визуализирам като смокини или наистина има смокинова нотка, която не е упомената в пирамидата (според обичайната практика)  newsm78

# 58
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
BBella, има огромна разлика между двата. ЕДТ аз харесвам повече

Благодаря, Рени! Смятам да го отстрелям на сляпо! Peace

# 59
  • Мнения: 31 208
BBella, има огромна разлика между двата. ЕДТ аз харесвам повече

Благодаря, Рени! Смятам да го отстрелям на сляпо! Peace
Майтапиш ли се? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт