Парфюмни размисли и страсти - 158

  • 51 076
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
Не е тайна, че и аз съм фен на смокините. Зрелият плод обожавам да похапвам, а в парфюми ги харесвам зелени и дървестни. Иска ми се хвърля някоя нова смокиня за обсъждане, но не съм попадала скоро.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 677
Момичета, ще пращам парфюм по пощата и тъй като си спомням, че някои имаха проблеми с пощаджийките, но не съм чела внимателно тогава, та да питам - как е по-добре, да кажа, че ще пращам парфюм или да не казвам?

# 32
  • Мнения: 35 971
ако е до Бг, изобщо не се обясняваш /макар, че при последната пратка подписвах декларация, че пращам предмети с платен акциз и подобни неща  Joy /
до чужбина имат право да проверят съдържанието на пакета

пп напръскала съм се с Черния оуд и ми е приказно!
около мен никой не е умрял /все още  Mr. Green/

# 33
  • София
  • Мнения: 5 657
И аз вече подписах десетина такива декларации, обаче не съм се интересувала кои точно стоки попадат в зоната на забраната  Laughing спринцовки дали може?  Flutter

# 34
  • Мнения: 35 971
досещаш се какво пращах  Whistling  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 5 657
Е то е ясно какво пращаме, въпросът е какво не бива да се праща Simple Smile

# 36
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Aтти, както винаги страхотно оформление и чудесна тема.  Hug Бижу, благодарности и на теб.  Hug
Никой не знаеше досега, че съм фен на смокинята. И аз самата дори.   Mr. Green
Докато една много голяма, манипулативна и опасна подкукуросничка не ме запозна с Л'артизановата смокиня.  Heart Eyes
Вкусно, сочно, чак лигите ми потичат, като душна смокиня.
Денс, да не пропусна, и за Монталите /черни, червени, пембени/ пак ти си виновна.  Hug

# 37
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 foxysilver , моля те, дай линк към този парфюм, който така си описала, че се окапах.  Hug

# 38
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
foxysilver , моля те, дай линк към този парфюм, който така си описала, че се окапах.  Hug

neli mar4,
ето я:
http://www.fragrantica.com/perfume/L-Artisan-Parfumeur/Premier-Figuier-1261.html
Давам линк и изчезвам, даже си мислех като Бижутка да напиша декларация, че нивгъж повече няма  да надзърна тук, дори и с едното око, ама после размислих и си викам, чакай поне да стане полунощ и да се брои от утре.
Вече не мога да се понасям, искам, та искам.  newsm43

# 39
  • Мнения: 31 208
Aтти, както винаги страхотно оформление и чудесна тема.  Hug Бижу, благодарности и на теб.  Hug
Никой не знаеше досега, че съм фен на смокинята. И аз самата дори.   Mr. Green
Докато една много голяма, манипулативна и опасна подкукуросничка не ме запозна с Л'артизановата смокиня.  Heart Eyes
Вкусно, сочно, чак лигите ми потичат, като душна смокиня.
Денс, да не пропусна, и за Монталите /черни, червени, пембени/ пак ти си виновна.  Hug
Приемам вината. Hug
Лартизановата Смокиня Екстрим е невероятно добър парфюм. Искам я и ще я купя. Нинфеото ми свършава много бързо и понеже вече имам похарчени две бутилки от него, повече няма да го купя и ще сменя, преди пак да се върна към него. Двата ще ги редувам, заедно със Зеления кристал, който нямам в момента и нарочно не купувам, за да се разтъжа достатъчно за него.

# 40
  • Мнения: 813
Обичам смокини във всякакъв вид Heart EyesИскам да изпробвам от гурме смокиновите аромати някои неща , Уоманити първото не одобрих.Може да не съм попаднала на правилния вариант.
Слагам една снимка с не много добро качество и с малко закъснение, извинявам се за което.

# 41
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Обичам смокини във всякакъв вид Heart EyesИскам да изпробвам от гурме смокиновите аромати някои неща , Уоманити първото не одобрих.Може да не съм попаднала на правилния вариант.
Слагам една снимка с не много добро качество и с малко закъснение, извинявам се за което.
Много ми хареса и колекцията, и онова отзад, за поддържане на фигурата.  Peace
Има ли и други фенки на спорта /европейското не се брои  Naughty/

# 42
  • Мнения: 97
Имам много и прекрасни летни спомени от смокиновото дърво в къщата на баба...и от сладкото от смокини през зимата  Grinning Вече го няма за съжаление.

Има ли и други фенки на спорта /европейското не се брои  Naughty/

Има, има  Mr. Green

От къде поръчахте сладкото уоманити, че една приятелка ме пита, няма до по магазините, нали, или аз греша ?

# 43
  • Мнения: 64
Нежна, кога успя да го преполовиш това Нинфео бе!  Mr. Green Супер колекция!

foxysilver, аз практикувам гребане с лъжица в дълбока паница и ядене на вита баница с препядствия... Най-изявен спортен атлет!  Joy

# 44
  • Мнения: 3 495
Има ли и други фенки на спорта /европейското не се брои  Naughty/

Има върли фенки  Laughing. От спорт определено разбирам повече, отколкото от парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт