Детски Градини Варна 2012 - Тема 3

  • 57 707
  • 838
  •   1
Отговори
# 45
  • варна
  • Мнения: 53
има още незаети места.ама в Боров кът,Каменар.и на мен ми казаха вчера от Калина малина,че ще иам места нови,но кога,колко и за кой набор не се знае още.и ако случайно детето ни е прието някъде и искаме да кандидатсваме там трябва да го отпишем

# 46
  • Мнения: 338
Диме, за съжаление до септември май нищо Cry. Мисля, че и миналата година е било така. Нали сега господа общинарите трябва отпуски да си вземат, за да си починат. Кво им дреме, че ние сме без градина за децата си

# 47
  • Мнения: 399
А къде видяхте свободните места, за които сега сте кандидатствали? Гледам сайта и нищо не виждам. И в новини не пише никъде за свободни места и срокове за кандидатстване за тях Thinking!

# 48
  • Мнения: 1 566
ОДЗ №36 "Ран Босилек"   Първа група, нов прием 2009   5   до 06.07.2012   резултат
ОДЗ №31 "Боров кът"   Първа група, нов прием 2009   15   до 06.07.2012   резултат
ЦДГ "Зорница"   Първа група, нов прием 2009   4   до 06.07.2012   резултат
ОДЗ №13 "Детска радост"   Първа група, нов прием 2009   4   до 06.07.2012   резултат
СДГ №34 "Горски кът"   Първа група, нов прием 2009   12   до 06.07.2012   резултат
ЦДГ №14 "Успех"   Първа група, нов прием 2009   8   до 06.07.2012   резултат

Ето за тези кандидатствахме,това бяха обявените свободни места.

# 49
# 50
  • Мнения: 361
А къде видяхте свободните места, за които сега сте кандидатствали? Гледам сайта и нищо не виждам. И в новини не пише никъде за свободни места и срокове за кандидатстване за тях Thinking!
Явно не гледате където трябва. Още на първата страница, изброени в колона надолу "Свободни места за целодневни групи"......... Там трябва да гледате и всеки петък, от тук нататък, дали ще изскочи някое свободно място......... вече септември, предполагам.
http://gradini-varna.com/

Диме, за съжаление до септември май нищо Cry. Мисля, че и миналата година е било така. Нали сега господа общинарите трябва отпуски да си вземат, за да си починат. Кво им дреме, че ние сме без градина за децата си
......пък и учебната година започва септември, така че сега лятото надали ще обявят цели групи с нови места.
...... пък и нали приеха наредба да изписват от яслите на 31.08........ та така.

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 16:39 от Diraq

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 274
Аз този път не подавах документи.Ще чакам ако някъде изскочи случайно някое място, което ми е по-удобно...

А мога ли да си изтегля документите от градината в която първоначално съм подавала и да подам в някоя по-близка градина?Че първия път подадох в такава, която ми идва в момента една идея по-далече.

# 52
  • Мнения: 38
Здравейте!
Имам един теоретичен въпрос : Аз тази година подадох документи за яслена група към ОДЗ ,т.к. с този комплект документи ще се подават заявления от петък на петък, евентуално,от кога мога да кандидатствам да приемат детето  в първа група?
Някъде бях чела, че за първа група в детска градина може да се кандидатства в годината в която детето навършва три години, не знам дали е така.Това означава ли,че след  началото на 2013г. с подадения от мен комплект документи мога да посочвам желани места от първа група?
Благодаря!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 476
Не, за първа група ще можете да кандидатствате след започване на кампанията за сформиране на нови яслени и първи групи/ след 1 април най-вероятно, ако не променят нещо/.

# 54
# 55
  • Мнения: 44
Ехеее, ми аз докато се осетя и вие вече сте на четвърта страница  Blush

# 56
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
запис

# 57
  • Мнения: 76
правилно ли разбрах,че чак септември ще обявят свободни места?

# 58
  • Мнения: 74
имам въпос----Кога пак ще се подават заявления за ново класиране?

# 59
  • Мнения: 361
имам въпос----Кога пак ще се подават заявления за ново класиране?
Когато обявят свободни места....... кога точно, надали някой може да каже със сигурност Rolling Eyes.......

Общи условия

Активация на акаунт