Детски Градини Варна 2012 - Тема 3

  • 57 712
  • 838
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Здравейте! Много моля някой да ми каже къде да видя класирането. Много рових в сайта, но не мога да го намеря. Предварително благодаря!
http://gradini-varna.com/priem/06906E07#ODZ-31...... прелиствай надолу, има ги всички градини.

# 31
  • Мнения: 9
Здравейте! Много моля някой да ми каже къде да видя класирането. Много рових в сайта, но не мога да го намеря. Предварително благодаря!
http://gradini-varna.com/priem/06906E07#ODZ-31...... прелиствай надолу, има ги всички градини.

Много, много благодаря за линка. Не че имах някакви надежди, но все пак.... Отново не сме приети.  Cry

# 32
  • Мнения: 5 258
Volupte, сигурна ли си, че "Детската къща", преди това е била "Замъкът". Моя позната, каза, че двете нямат нищо общо. Но наистина, ще съм благодарна, ако някой сподели впечатления. Че нещо взе да ми пада увереността и изпадам в тих ужас, как ще я караме следващите 2 години, ако и септември не го приемат никъде  ooooh!

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 23:12 от Radina

# 33
  • Мнения: 3 010
Не се предавайте... има надежда Hug Днес попитах в Слънчева дъга дали има някакъв щанс да се открият нови свободни места при тях, отговорът беше уклончив- освен ако се построи нов корпус  Thinking ...ми аз  той двора им е доста голям.....
 Иначе ще отварят втория корпус на Калина Малина, там може да се класираме тоя път.

# 34
  • Мнения: 62
Ние сме приети на Златни пясъци.Много ще ни е далече,но е по-добре от частна градина или оставане вкъщи. Peace Късмет на всички неприети дечица,дано септември има добри новини.

# 35
  • Мнения: 338
Тези класирания са такъв прах в очите, че... Вярвах, че системата наистина е справедлива, но не би  Twisted Evil. Примерно в градината, която най-много исках, бяха обявени 25 места. Едно дете се беше отказало и влезе първата резерва. Онзи ден обаче загледах списъците и изненада..., приетите деца са 26, а отказалото се дете не е в списъка. Т.е. незнайно от къде се е появило друго(предполагам, че в действителност бройката е още по-голяма). Е, може ли някой да ми обясни как стана така? А ние тук си чааакаме ли чакаме...
Register, къде изчезна?

# 36
  • Мнения: 5 258
Между другото и аз съм се чудила, защо им е този огромен двор на Слънчева дъга. Има неизползваеми люлки и катерушки. Съвсем спокойно може да се направи още едно крило. Надявам се много и на места в сградата на "Малкият принц". Не знам вече, както писах и по рано варианти има, стига някой да ни вземе по на сериозно и да реши отчасти проблема  Rolling Eyes

# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 676
Между другото и аз съм се чудила, защо им е този огромен двор на Слънчева дъга. Има неизползваеми люлки и катерушки. Съвсем спокойно може да се направи още едно крило.
Ами предполагам, че като е проектирана са спазени стандартите за подобна сграда - колко пространство трябва да се пада на всяко прието дете, колко кв. м двор, спални и т.н. Което на фона на 35 деца в едно помещение в средностатистическите градини или пък на фона на 300 неприети си е направо цинизъм  Tired. Спокойно можеше да се вдигне още един етаж там, на никого нямаше да пречи. Пък и двора е толкова слънчев, че се чудя дали изобщо някой го ползва  Stop

# 39
  • Мнения: 165
И ние не сме приети.Бях оставила Златните за септември,ако не ни приемат никъде...уви,явно и за там има много желаещи...

# 40
  • Мнения: 164
и ние пак не сме приети:(

# 41
  • Варна
  • Мнения: 210
Записвам се в темата и пожелавам успех на всички!

# 42
  • Мнения: 4 187
Сега чакаме да излязат нови места, нали ?

# 43
  • Мнения: 338
Да, ако излязат Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 676
А откъде ще излязат нови? Всички незаети се обявиха миналата седмица. Незаетите от набор 2007 чак септември щели да ги обявят. Дотогава какво?  ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт