Детски Градини Варна 2012 - Тема 3

  • 57 698
  • 838
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 22
Запис и тук Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 254
И аз тук Wink
Надежди особени нямам, ама току виж ме изненадали  Mr. Green
За частна градина е абсурдно да мисля. За нещо почасово по става.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 166
Следвам и аз.
Дано не го раздават вече отпускарски и да вземат да обявят свободните места.
Съмнявам се,но се надявам...

# 4
  • Мнения: 62
запис и от мен.

# 5
  • Мнения: 656
Успех на всички подали за днешното класиране Hug, и дано пуснат скоро останалите незаети места.....

# 6
  • Мнения: 38
И аз тук Simple Smile
Късмет на чакащите!

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да попитам тези, които са по-информирани - нормално ли е да ти стои в заявлението (новото от 04.07. в моя случай) срещу градините "кандидатстващ"? Аз си мислех, че след като излезе резултата излиза и този статус. Някой ако е наясно да сподели, моля!

# 8
  • Мнения: 4 187
Успех, на всички подали документи за ново класиране. Аз не съм от тях , но ще следя темата  Peace !

# 9
  • Мнения: 361
Здравейте, искам да попитам тези, които са по-информирани - нормално ли е да ти стои в заявлението (новото от 04.07. в моя случай) срещу градините "кандидатстващ"? Аз си мислех, че след като излезе резултата излиза и този статус. Някой ако е наясно да сподели, моля!
Да, така е. След излизане на резултатите, ако сте приети, статуса се променя на "ПРИЕТ"........ ако НЕ, остава "КАНДИДАТСТВАЩ".

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Цитат
Аз отивам сега да подавам Mr. Green Mr. Green за двете в Победа.
Dendy до кога могат да се подават заявленията?И аз исках за там да подам newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Успех, на всички подали документи за ново класиране.  Praynig

# 12
  • Мнения: 781
И аз тука  Simple Smile

Цитат
Аз отивам сега да подавам Mr. Green Mr. Green за двете в Победа.
Dendy до кога могат да се подават заявленията?И аз исках за там да подам newsm78
Днес е последния ден , в който се подава за тези обявени места  Peace , но там няма за яслена група (ако е за детето от подписа Wink )

# 13
  • Мнения: 3
А кога ще има резултати?

# 14
  • Мнения: 1 542
Предполагам след 19 часа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт