Детски Градини Варна 2012 - Тема 3

  • 57 706
  • 838
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Успех на всички подали за днешното класиране. Hug

# 16
  • Мнения: 74
е те пък точно в 19ч ще пуснат резултатите ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 3
Щото много е "сложно". Уф дразнят ме ужасно.

# 18
  • Мнения: 361
Логиката е, че има дежурни групи до 19 часа. Затова и до този час може да се подават заявления. Резултатите от класирането излизат обикновено между 19,05 и 19,10 ч.

# 19
  • Мнения: 3
Че те се подават при директорите на градините ...

# 20
  • Мнения: 74
И СЕГА КВООООООООО  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ПАК НЕ СМЕ ПРИЕТИИИИИИИ

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 957
И аз тука  Simple Smile

Цитат
Аз отивам сега да подавам Mr. Green Mr. Green за двете в Победа.
Dendy до кога могат да се подават заявленията?И аз исках за там да подам newsm78
Днес е последния ден , в който се подава за тези обявени места  Peace , но там няма за яслена група (ако е за детето от подписа Wink )
да,това е детето ми, аз още всичко ми е тъмна индия.Сега видях че групата  е  2009 г.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 565
Приети сме в Звездица,ще се запишем.

# 23
  • Мнения: 338
Ние пак сме аут  Sad, но аз бях подала само за двете градини в Победа и нямахме особен шанс.

# 24
  • Мнения: 5 255
Хаха, този път случайното ни число е с няколко номера по високо от предното  Crazy  Вече почвам да си мисля, че това си е направо нарочно.

# 25
  • варна
  • Мнения: 53
не сме приети и ние на златните Cry.....................дано септември някъде ни огрее.........

# 26
  • варна
  • Мнения: 53
еее,бясна съм,как стана този номер,подадох днес към 11ч заявлението,а генерирания ни номер е адски ниско число 36 и нещо си.....ама я да си платя,как ще го вземат.....веднагаааааа.амън  от.....нямам думи.

# 27
  • Мнения: 1 565
Благодарна съм,че изобщо го приеха някъде. Този пък числото ни е 9124,направо ми иде да вия, ако беше с това число щеше да е вече записан още на първите класирания.
Дори с пътуването пак ще ми излезе по евтино от това което плащам в момента. А за контакта с децата ,няма спор какво ще спечели.

Някой знае ли какви документи ще трябва да нося в градината? До петък трябва да го запишем нали е едноседмичен срока?

# 28
  • Мнения: 3 010
еее,бясна съм,как стана този номер,подадох днес към 11ч заявлението,а генерирания ни номер е адски ниско число 36 и нещо си.....ама я да си платя,как ще го вземат.....веднагаааааа.амън  от.....нямам думи.

И аз подадох по същото време днес, и числото ни тоя път по бива -около 7000, ако първия път ни се беше паднало такова, юяхме да сме вътре Wink Иначе отново сме извън класациите Mr. Green

# 29
  • Мнения: 9
Здравейте! Много моля някой да ми каже къде да видя класирането. Много рових в сайта, но не мога да го намеря. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт