Дочакахме финала на играта, ЮЛСКО бебче чука на вратата.

  • 34 661
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
  bouquetДа ни е честита новата темичка и да е изпълним с много хубави новини    bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Добро утро,сладки Heart Eyes
То добър ден стана вече,но с малчо се възползвахме от лекото захлаждане и дъждеца тази сутрин,та поспахме порядъчно Laughing И без това ни останаха броени дни,в които можем да сме само двамата през деня и да му давам цялото си внимание Wink

Честита ни нова темичка-да я напълним само с хубави новини Heart Eyes

Sarah Lou,леко раждане ти пожелавам Praynig Явно са тръгнали нещата и съвсем скоро ще гушкаш малкото съкровище Hug

nikiiit,много весели емоции ти пожелавам днес и бъдете много щастливи Hug

inrad,видях в темата за ОБ,че в петък ти е секциото.Леко раждане,мила,и да споделиш после как е минало всичко,че и аз съм там при Жекова Grinning

Аз започнах от 3 дена да слагам глобули Цикатридина за прочистване на родовите пътища.Ще ги слагам до раждането.Хич не е приятно в тези жеги и превръзки да слагам Sick,ама какво да се прави.Трябва да е чиста средата за бебка Laughing

Днес съм на поредната ЖК по ЗК.Леко е безсмислено да ходя,тя и тонове не ми мери,но пък гледа бебка всеки пък на ехографа-поне ще си я видя Grinning Ама пак имам час в най-голямата жега в 13.00 часа,а като гледам вече е 29 градуса Crazy.Хич не се съобразяват докторите,че сме бременни и е опасно да ходим по тези жеги Crossing Arms

Хубав ден от мен и стойте на хладно Grinning

# 17
  • Мнения: 8
Здравей те мамчета Hug
Да ние честита новата темичка и само хубави новини да я напълним  Praynig
inrad стискам палци всичко да мине добре, аз съм следващата седмица  Hug
Лек ден ви желая мамчета  Hug

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мамчета!
Вчера бях при доки и всичко е наред,беба не мисли все още да излиза,кротува си вътре,а вече е 3,350 и днес ще ходя при док,който ще ни изражда да насрочим секцио,че не могла да излезне-много ми били тесни костите Laughing Стискайте палци да не каже още утре да сам там-все още нямам нагласата

# 19
# 20
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Привет!
Днес при нас духа вятър и малко живнахме. Трябва да устискам още 2 дни докато ни сложат климатика.
Силвето_ники_ светли честито бебче   bouquet
Никит, честито и на вас, а наесен да си направите хубаво празненство.

# 21
  • Мнения: 0
момичета здравейте,преди малко се прибрах от мойта лекарка.Пак ново 5 сега, забеляза някаква сянка в бъбречето на бебка.Написа на направлянието за раждане да му направят ултразвук преди да ни изпишат от болницата.Направо ще откача от нерви вече.Не се притеснявам,че наистина му има нещо на бебето, а че само ненужно ме стресират точно когато ми е най-нервно.Разбирам я, естествено не може да го скрие от мен,трябва да ми каже.Сега щеше да звани в клиниката, щото и казах че сам готов още днес да влизам, вместо да чакам до четвъртък и да попадна на лекар дето може и да каже: Прибирай се, бебето е наред.Работи до 12 и след това ще ми се обади дали да отивам кам болницата.Ако вляза днес утре ще съм родила,оф айде да се минава вече, че сърцето ми се е свило...

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен маминки! Да ни е честита новата темичка и да я напълним с още повече бебочета!  Heart Eyes
На предстоящите мами леко раждане!
Буби благодаря ти мила  Hug
mpeeva хайде успех и дано не ти се наложи да чакаш още дълго! Не се притеснявай за тези сенки в бъбречетата, нека се роди бебочето, пък тогава да говорят!
Аз да ви се похваля, че днес направихме с Илиан първата разходка, рано сутринта, по хладничко, заспа като къпан милия в количката, и да кажа на мамите които са се спряли на Еспиро Вектор Про - страхотна количка, маневрена и направо си върви сама  Party! Това е засега от мен, оставям ви, че нещо комшиите са се разкъртили здраво и се притеснявам да не стреснат кокорчо!  Close

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз съм още 2в1 и си чакам Ивайло да реши да ни удостои вече с присъствието си! Хем ме е страх, хем искам да си го гушкам вече! Моя док е в отпуска до неделя, ама това не ми пречи да тръгна да си раждам, има кой да ме поеме в клиниката! Само спокойствие да има и това е!!!  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 8
Запис и от нас Simple Smile, ние с бебчо си чакаме датата на секциото - 16.07. Вече съвсем не ми минава времето незнам как да си запълвам деня.

# 25
  • В. Търново
  • Мнения: 1
Здравейте, маминки!
Влизам да ви кажа страхотната новина, че Дейна-Мейна(Деница Петрова) днес в 9ч е станала мама на прекрасна дъщеричка Невена - 3.200, 50 см. Бебка е родена секцио, добре е, а Дени вече дори се опитва да се раздвижва! Поздрави на всички от Дени!  smile3501
Аз после пак ще се включа да ви изчета!

# 26
  • Мнения: 1
Записче и от нас сме с бебка,ние също сме си две в едно все още...Вече и баща й дава зор да излиза,че много искал да си я гушка вече...милия ми...и той остана без търпение вече Simple Smile  Laughing
 nikiiit-Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден мила!Бъдете много щастливи и винаги се обичайте  Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 1
Честита рожбичка Дени да ти е жива и здрава,много радост и усмивки да ви носи малката сладурка  Hug  newsm51

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета.
Първо искам да честитя на всички вече родили, няма да изброявам поименно, защото сте много. Пожелавам ви бързо възстановяване и малко безсънни нощи.
Стискам палци на тези които все още сме 2 в 1, за леко и бързо раждане.
Аз съм добре. Вече имам нет в къщи и ще си ви следя. 2 дни се занимавах със заболекари, защото ме заболя един зъб и се оказа пулпит, та днес извадихме нервите и вече съм добре. Сутринта имах напрежение ниско долу и на обяд ходих да се видя с док, която ще ме изражда. Каза, че моя юнак вече е готов да излиза. Плацентата е напълно узряла, водите са намалели, имам 2см. разкритие, и шийката е доста скъсена. Изписа ми глобули за прочистване на родовите пътица, но каза, че сигурно няма да успея да ги сложа и 3те. Вика ме пак в четвъртък вечерта, защото е нощна смяна, за да види как се развиваме. Каза ми и че бебчо най-вероятно ще е по-голям от батко си, Марти се роди 3650 Mr. Green Та дупе да ми е яко Blush

Честита Невена на мама Дейна. Много да е здрава и да радва всички около нея. На мама бързо възстановяване  bouquet

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21
Привет, момичета!!!
Как сте днес?
Да ни е честита новата темичка и се изпълни с много положителни емоции и новинки!!!  bouquet
Ето и първата новинка:
 smile3501 smile3525 newsm51Честито на мама Дени за малката Неви и да расте много здрава, умна и красива. На цялото ви пораснало семейство много щастливи мигове пожелавам. newsm07
celika аз съм 155 първото дете го родих 3.300 кг и никой не е казал нищо, че съм дребна. Сега пак и моя корем вече го подпирам, но то е защото бебка се е смъкнала вече надолу. Не го мисли, мила.
jelly браво на теб за плажа!!!! Гледах аз снимките и ти завиждах благородно.  Hug
mpeeva пожелавам ти много спокойствие и късмет. Всичко ще е наред и дано днес влезеш наистина, както ти искаш!
pepina_79 честита ви първа разподчица на 10-тия ден! Ще спи малкия "кокорчо" то на хладно и аз обичам да спя, а ако ме и возят...
Аз днес трябваше да се срещна с доки, преди това като тръгнахме и като се изля един дъжд летен на едни едри капки, направо неможех да повярвам. После отидох за последни изследвания на кръв и урина. Хайде после при една позната на очен кабинет, че нали имам диоптер "-2", да видим всичко с очните дъна дали е оки и се оказа, че и диоптера се е намалил и всичко ми е оки, тадо тук добре.
След това трябваше с доки дето ще ме изражда да се гледаме и тонове да слушаме, а тя забравила, че е нощна и чак след 2 дни. От др. страна си викам ако тръгне тази нощ госпожицата и доки ще е там и аз ще съм щастлива...., но божа работа е това.
От 2 дни само някакво кръче успява да разпъне от ляво и като го погаля си го прибира. Контракциите ми продължават и днес, но много хаотични и не болезнени. Бебка е доста надолу и все ми се ходи до WC, а нищо не ми се прави като отида. Сега пред мен стои въпроса ще родя ли на 39 или ще е на 40 години??? Joy Joy Joy /скоро ще разберем/!!!
Ема ако имаш нужда от някакво съдействие звънни! Дано да успееш да си по-спокойна и пиши как си!!!
Ния радвам се, че вече си тук.

Един прекрасен ден желая на всички и дано започнат да ни се сбъдват желанията....

Общи условия

Активация на акаунт