Какви цветове имате в дома си?

  • 14 599
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Цветовете и разположението на мебелите реших още преди да влязат майсторите. В началото избрах  масите - за хранене и малка, и столовете за хранене, масив в цвят наситено керемидено, корпусите на всички мебели в апартамента са в същия цвят. В общото помещение дневна, трапезария и кухня поръчах стъклени вратички на мебелите, еднакви със стъклото на интериорната врата, а за плот и гръб на кухненския бокс - сиво. Пода на дневна и коридора е  гранитогрес в светло керемидено с бледо жълти ефекти, пода на  спалнята – ламинат бреза. Всички стени са бледо жълти, като  вратите на  мебелите в  коридора и спалнята са в по-плътно жълто. В дневната сложих  бял килим и мека мебел в тъмно зелено и бяло и два пласта римски щори   – бели полуплътни и тъмно оранжеви много плътни, акцентите са в оранжево и сиво. Банята е в бяло и светло тюркоазено. Извинявайте  за подробния пост, за първи път пиша нещо толкова дълго.

# 46
  • Мнения: 1 172
pina знае, ние имаме само спалня и тя е в зелено и бяло( мръсно, екрю или не -знам-какво-точно).

# 47
  • София
  • Мнения: 38 567
Такаа. Почти всичко е след ремонт, така че ние си ги избирахме и осъществихме.
Банята ни е шоколадово и бяло.
Стаята е в ябълково зелено и бежово.
Холо-кухньо-спалнята е в бяло, сиво и черно с цветни петна в червено-коралово и розово-лилаво/ох, не знам как точно се нарича този цвят/.
Планирам тераса в пъпешово.
И антренцето трябва да го измислим.

Ето снимки:
http://dilianavk.snimka.bg/architecture/my-home.518960.all

# 48
  • Мнения: 10 547
Много е приятно у вас, L'Agent.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ето тук личи разликата между двете стени. Самата стена, пред която са снимани цветята също е от два цвята, които преливат един в друг.

Съжалявам за лошото качесто, но телефонът ми толкова си може.

# 50
  • Мнения: 11 747
Поне на снимката стои сякаш просто е сянка. Цвета е същия, само друг нюанс, но много близък до първия.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Извиних се за лошото качество.  Sunglasses Но цветовете наистина са различни. Ако се въхновя, може и да поснимам с нормален апарат.

# 52
  • Мнения: 11 747
Виждам ги, че са различни, ама доста се концентрирах докато го установя. Може би и защото дори в еднакъв цвят стените си стоят с разни отсенки според това как пада светлината. Стената с прозорците винаги стои като по- тъмен нюанс на цвета, насрещната стена май стои най- светла, абе всяка чупка е с различен нюанс. Та при теб разликата ми се струва на такова ниво. Но може и да не е. Значи то освен от снимката, зависи и от монитора, на който се гледа. Поне у нас два различни лаптопа понякога имам чувството, че гледам съвсем различни неща, а то едно и също.

Ще се радвам ако покажеш повече снимки, всички вече знаят, че съм много запалена по интериори.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 350
хубава идея е да се покажат в темата разни кътчета от интериора, все пак не всеки би искал да му се снима целият апартамент, а и за темата не е нужно Wink
иначе и аз обичам да гледам интериорни снимки, това ми е зареждащата се страница в нета първо като отворя компа  Peace (оная със спалните)

# 54
  • Мнения: 301
Богиня, и аз ги виждам почти като еднакъв цвят, като сянка, както го описа и Pina,  но пък изглежда много хубаво. Мерси за снимката  Peace Ако се вдъхновиш снимай и някой друг ъгъл Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт