"Най-гадното от БНД"-2

  • 66 257
  • 480
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 927
Благодаря за разяснението  bouquet
Поне така като гледам няма да ми трябва в скоро време и не знам дали има смисъл да се занимавам. Но наглото му отношение вече едвам го търпя Close
     Смисълът е да разполагаш с документа, за да не се налага при необходимост да търчиш до общината и да се молиш да ти го изготвят по-бързо.
     А за наглото отношение - колкото по не ти пука толкова по-добре ще се чувстваш. Но затова трябва време, доколкото разбирам, скоро сте се разделили.

# 436
  • Мнения: 6 904
Е не, той ще ми го даде ако ми трябва Mr. Green Бил на мое разположение...ама при него. И все пак ако ми трябва само за записване в училище, пътуване извън страната и смяна на личен лекар има голяма вероятност да не ми потрябва скоро изобщо.

# 437
  • Мнения: 7 779
май няма вероятност да не ти потрябва.  Laughing
по-добре си извади дубликат и не се тюхкай повече. не е скъпо.

# 438
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Е не, той ще ми го даде ако ми трябва Mr. Green Бил на мое разположение...ама при него. И все пак ако ми трябва само за записване в училище, пътуване извън страната и смяна на личен лекар има голяма вероятност да не ми потрябва скоро изобщо.

 За получаване на детски също искат акт за раждане.  Peace

# 439
  • Мнения: 6 904
Благодаря Simple Smile Не вземам такива и едва ли сега ще почна. Той след няколко дни ми го донесе в крайна сметка, просто трябваше да се направи на интересен както винаги Tired

# 440
  • Мнения: 420
Най-гадните неща, които е правил... Докато бяхме още в началото на връзката ни аз излизам с приятелка, той е осведомен за което. А нашичкият, които е патологичен ревнивец, накарал 2-ма общи приятели и той с тях да ме дебнат зад заведението - с кой ще си тръгне "мършата". Крайно разочарование изживя, след като си тръгнах сама  Mr. Green В последствие е имало още изцепки, породени от безпочвената му ревност - трошене на телефони, печки в стената, заплахи. Най-потресаващото беше, че в изблик на ревност си загаси фаса в гърдите ми, докато бях бременна. В последствие много пъти съм съжалявала, че не сложих точката още тогава. Но бях бременна и много уплашена от неизвестността, а и все мислех, че дъщеря ми трябва да има двама родители. Като се роди малката уж се кротна, макар че не спираше да подхвърля "на шега" разни глупости за любовници. Все любовници го гонят, милия. Преди половин година, когато за пореден и последен път си събра багажа и се разделихме окончателно, уж искаше като зрели хора да се разделим, обещаваше 150 лева издръжка и други дрън-дрън неща от тоя род. Проглуши ушите на целия град колко обича детето и как няма да я остави. Е, от тогава я е взел има-няма 3-4 пъти и то винаги след като аз съм настоявала и съм го търсила. Издръжката няма да споменавам, че не е 150. До съдебното споразумение плащаше по 100, след него - по 110 Simple Smile Преди него се оправдаваше, че не взема малката, защото чакал да има определен режим на свиждане, но когато режимът вече е факт все така не я е потърсил. Да не говорим, че се амбицира да разпространява лъжи по мой адрес - аз съм к*рва, пияница, не си гледам детето, купувам за малката твърде скъпи млека и памперси. Родителите му поддържат същата теза, че имам любовник и затова сме се оставили.  Laughing  Въобщеее - отървах се от семейство Адамс Simple Smile))

# 441
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ееееее, ама те всички са така преди развода. Аз децата си няма да оставя, аз ще продължавам да се грижа за тях, аз ще плащам половината от еди какво си извън издръжката. После ги хваща амнезията и се започва с пазаренето. Защо трябва да ходи на английски, нали го учи в училище, защо трябва да ходи на уроци, защо трябва да носи ботуши от 60лв. като може и от 20, защо това, защо онова. И накрая си идваме на думата- няма да давам повече.  Rolling Eyes

# 442
  • Мнения: 7 325
То обещаването не е като даването.  Joy
А това за любовниците ... всички я пеят тази песен с надеждата да бъде опровергана. Аз си доставих удоволствието да видя втрещената физиономия на БНД уведомявайки го лично че имам любовник. Да уточня - всичко се случи след раздялата ни. Така че - бившите си приказват, ама какво правим с животите си реално, не е тяхна работа. Ако искам и 5 любовника ще имам, ако искам ще ида в манастир, въпрос на личен избор.

# 443
  • Мнения: 420
То историята с любовниците е толкоз шизофренично съчинена, че нормален човек би ударил главата си в някой ръб като я слуша  Grinning Пред всеки версията е различна - едната е, че си търся любовниците в сайтове за запознанства, другата е, че любовник ми е един наш общ приятел (въпросното лице хал-хабер си няма и като до него достигнаха тези слухове искаше да заведе дело за клевета срещу БНД-то  Laughing ), включително има версия, че бащата на БНД-то ме е заварил с любовника  Shocked Grinning Понякога съм се чудила дали БНД-то всъщност наистина не е психично-болен. Нормален човек подобни филми не би си съчинил...  #Crazy

П.С. След раздялата БНД-то ме беше заплашвал - аз съм била свободна жена, да съм си правела каквото си искам, ама видел ли друг мъж да държи за ръка детето, щяло да стане кърваво  Grinning  Тогава си позволи да ме заплашва, че ще ме гръмне - пушката му била в багажника, за 10 години щял да ме излежи и детето щяло да остане на него  Sunglasses  Twisted Evil

# 444
  • Мнения: 7 779
нормална реакция на всеки , на който са му отнели детето.
да не би да си останала с впечатлението , че грижовните майки не правят същото ?  даже е и по-зле. всякакви обвинения , всякакво шикалкавене, неплащане на мижавата издръжка ...  сценарият е еднакъв за всички.

# 445
  • Мнения: 420
За мен не е нормална подобна редакция, нито пък е адекватно и зряло да заплашваш и да си измисляш някакви истории само и само, за да се представиш като най-големия страдалец на света. Личи си колко му е домъчняло за детето, щом не се сеща да я вземе дори за няколко часа, нито пък да вдигне телефона, за да се информира как е, добре ли е, има ли нужда от нещо.

# 446
  • Мнения: 7 325
Оф, Бонго какво нормално намираш в подобни филми. Любовника спи с майката, не се навира да става баща на детето, поне не в началото. По голямата част от жените са склонни на какви ли не компромиси, само и само децата им да имат бащи ( собствените им ). В моя случай преди години, допуснах  да разкарваме малкия като куфар из Пловдив за да не се чувства създателя му пренебрегнат или ощетен, мир и разбирателство да има. Големите приказки и напъни обаче не продължиха дълго. Не казвам че няма и жени дето за нищо не стават ( справка съседната тема ), камо ли за майки, ама отнемането на детето е най малката причина мъжете да се вкарват във филми на тема любовници.
Е, ако жената хване първия сулю и го набута в очите на детето само и само да се доказва пред бившия си колко е вървежна е друг въпрос, но когато нещата са дискретни без глупашки демонстрации, или пък са само в главата на бившия - вече говорим патология.

# 447
  • Мнения: 2 214
На Бонго жените са му виновни и за озоновия слой Laughing
Иначе подкрепям I hr - правим се на палячовци и преглъщаме и гордост и обида, за да не накърняваме връзката на детето с "баща" му. Само дето често" бащата" хал хабер си няма за чий правим тези напъни.
Много жени рискуват да останат сами,за да не натрапват чужд мъж за втори баща, това е доста често срещана грешка,както и разбирането,че човекът ,който би застанал до нас няма да обича детето ни Tired аз лично се страхувам от нов мъж до себе си,точно защото винаги ще имам съмнение,че е същият кретен като БНД Peace

# 448
  • Мнения: 2 927
нормална реакция на всеки , на който са му отнели детето.
     Доколкото прочетох, таткото сам се е "отнел" от детето - напуснал майката и не търси рожбата, ето:
     
Цитат
Преди половин година, когато за пореден и последен път си събра багажа и се разделихме окончателно, уж искаше като зрели хора да се разделим ... Проглуши ушите на целия град колко обича детето и как няма да я остави. Е, от тогава я е взел има-няма 3-4 пъти и то винаги след като аз съм настоявала и съм го търсила.
      Бонго приеми, че има бащи, които не могат да се разведат/разделят само с жените си, ами задължително включват и децата в сметката. Все едно бившите им половинки са си получили при раздялата сватбения сервиз от леля си. Това че ти (пък и доста други напоследък) не сте от тази порода, не значи че е изчезнала от лицето на света. 
      Много мъже след раздялата създават нови връзки и семейства, но онази "мръсница" бившата няма право да води друг пред очите на детето. Не знам от къде се пръкват тия очаквания, но ги има и доста често се виждат по съдебните зали. Най-често срещаната причина е "Откъде накъде аз ще й давам пари, да си живее живота?!".
      ПП Знам, че веднага ще ме репликираш за майки от същия вид, ще те изпреваря  Grinning - има ги, все повече стават през последните години, но ти отговарям на конкретен пост по повод написаното от конкретен потребител.

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Най-често срещаната причина е "Откъде накъде аз ще й давам пари, да си живее живота?!".

   Лично аз, след като преди години разбрах какъв е размерът на т.нар. издръжка, бях напълно потресена как може даден баща да се задоволява с трохите, които дава на детето си, че даже и да се хвали с това. Sick Големи мухльовци има на тоя свят, щом едни стотина лева им бъркат в здравето. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт