Аз съм отвтарителен човек!!!!Не мога да се понасям!!!!

  • 6 531
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
   Здравейте,искам да кажа,че аз съм най-отвратителния човек,когото сте срещали изобщо в живота си!
 
 Да започнем с външния ми вид-не съм грозна,но съм дебела.Не мога да се трая.Пробвах с диетата на Дюкан-получих запек,болки в корема,отпадналост,ужас.Отказах се.Купих си колело-нямам време да го карам-явно цял живот ще си остана такава дебела и отвратителна.
 Косата ми е суха-отврат,каквото и да правя пак е такава,да не говорим че е начупена,изправям се,но понякога ме мързи и не мога да се гледам в огледалото.
 Преди си пусках ноктите,но сега съм малко изнервена и само си ги ям-нямам думи просто!
 Имам четири дечица-изключително умни,красиви,направо уникални дечица.Палави са,щото са глезени,иначе са невероятни.Но аз каква съм не им отделям достатъчно внимание,знам че не го правя,обвинявам се,но и аз не знам.Предпочитам майка ми или брат ми да ги водят на вън или да ги занимават.Просто понякога ме изнервят-малки са,знам че съм виновна,чувствам се отвратително и пак.Егати човека съм!
  Мъжа ми е уникален човек-не пуши(аз по една кутия),не пие,не ми изневерява,заедно ходим на всякъде,постоянно ме целува,казва ми,че ме обича,аз го игнорирам.Много лигаво ми изглеждат тези работи и се дразня.Знам,че не съм права.Искам все на моето да става,да ми се угажда,да ме слушат и ако не стане моето,почвам до го обиждам,да го удрям,да рева.Просто съм егати смотанячката.Бях го изгонила на дивана,просто не издържах цяла нощ да спим и той да ме е прегърнал и стиснал до такава степен,че не мога да се завъртя.Чувства се самотен и го взех пак при мен-стана ми жал.Още повече,че като го обиждам после ми става гадно,знам,че не съм права,знам,но продължавам.Защо???
  Майка ми е ангел-помага ми много,все пак имам 4 деца.Но понякога ме вбесява и полудявам.После съжалявам,че съм и повишила тон.
  Баща ми е най-невероятния човек,който познавам.А понякога го пренабрегвам,да не говорим,че съм направила и някой неща,от който той страда,а аз не съм ги променила.Иде ми да се самоубия!
  За брат ми не знам какво да кажа има проблем,трябва да му помогна,но не мога и се дразня.
  Приятели близки имам,но не ми се иска да ги виждам,дразнят ме.Правят се на много важни и отворени,а аз знам какви са и се дразня,че си мислят,че не ги познавам.Имам много развита интуиция и мога да чета между редовете.Тъпа работа,да си показват номерата пред някой друг.
  Понякога ми е много тъжно,скучно,.тъпо.Не работя по майчинство съм и се дразня,не искам да се връщам там на работа-отвратително е,искам нещо друго,но не мога да си намеря.
  Изпадам или в истерии или в депресии.Кога ще се оправя не знам.
  Даже преди години бях такова милостиво момиче,плачех за котете и кученца,а преди няколко месеца минахме през местопроизшествие имаше умрял човек-видях го и не ми стана мъчно!!!!Какъв човек съм за бога????
  Жал ми е само за дечица-изоставени или починали,друго не може да ме разчувства.А и филми,пак за деца или несподелени любови.
  А не бях такъв човек кво ми стана,не знам,как да се оправя пак не знам.Не са ме глезили нашите,даже си бяхме бедни.Имах една нещастна любов и после срещнах мъжа си.Училището ми е вървяло винаги,с диплома по-малко от 5.50 не съм завършвала.Прочела съм над 500 книги.Пътувала съм много.Защо подяволите станах такава.... и аз не мога да намеря думи да се опиша.
  Та въпроса ми е ако изобщо някой е прочел глупостите ми до тук,ако се самоубия,дечицата ми на майка ми и баща ми ли ще останат(защото са си мой,на мое име) или ще се дадът в дом,след като нямат друг родител по документи?
  Благодаря за отговорите,ако има такива.
  Лека вечер.

# 1
  • Мнения: 4 569
На колко години си?
Колко големи са децата ти?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 994
Лъжеш! Laughing
Не познавам мама на 3+ деца, която да не иска да се върне на работа. Joy

# 3
  • Мнения: 41
Вече не сте дори интересни!

# 4
  • Мнения: 14 833
Та като прочетох /и аз не знам защо/Глупостите и капризите ти ,да ти кажа че като се претрепеш по някакъв начин децата ти отиват в дом
Нали това ти беше въпроса след цялата дивотия дето си изписала

# 5
  • София
  • Мнения: 1 262
Посети психолог и просто си поговори с него/нея за нещата, които си написала тук.
Изпушила си, но с малко търпение, грижа и внимание към себе си, ще се оправиш.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 17 994
Та като прочетох /и аз не знам защо/Глупостите и капризите ти ,да ти кажа че като се претрепеш по някакъв начин децата ти отиват в дом
Нали това ти беше въпроса след цялата дивотия дето си изписала

Би трябвало да останат при любящия ѝ съпруг. Thinking

# 7
  • Мнения: 2 987
Ето тук е линкът към онлайн консултации с психолог: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=89.0 Вземи си копирай там целия постинг и поискай съвет.

Все ми е тая дали темата е истинска или не - и в двата случая, който е написал това, има нужда от професионална помощ. Спешно.

# 8
  • Мнения: 2
На 31 години съм.Дечицата ми са на 1 годинка,3 годинки и 7 годинки(близначета)-уникални деца,изключително умни и красиви,а аз една смотана!
Иначе не лъжа,не искам да се върна на работа,защото тя е много и аз не знам как да се изразя точно.Отвратително е.Ако знаете какво работя и Вие нямаше да искате да се върнете.Мъжа ми казва,че имам още една година,да си потърся нещо друго,а той даже не държи да работя,но ми е много скучно вече.Само деца около мен,побърквам се вече.

# 9
  • Мнения: 14 833
Та като прочетох /и аз не знам защо/Глупостите и капризите ти ,да ти кажа че като се претрепеш по някакъв начин децата ти отиват в дом
Нали това ти беше въпроса след цялата дивотия дето си изписала

Би трябвало да останат при любящия ѝ съпруг. Thinking
Е ама  авторката пише че се водят на нейно име.При такъв случай отиват в дом .После се завежда дело за попечителство и т. н.

# 10
  • Deutschland
  • Мнения: 5 452
Защо този добър човек не е припознал децата?

Аз мисля, че си уморена, изпушила да, правилно те посъветваха да идеш на психолог.

Самоубийството е грях, а от този грях ще страдат децата ти. ПРЕСТАНИ!!!

# 11
  • Мнения: 4 569
А защо искаш да се самоубиеш?

# 12
  • Мнения: 2
Знам,че имам нужда от помощ.Мъжа ми ми беше записал час,ходих,но когато пишеш е по-лесно,когато говоря за това,плача и общо взето  цял час плаках с изключение на времето за две-три изречения.

# 13
  • Мнения: 14 833
И какво  с какво е толкова лоша работата ти.

# 14
  • Мнения: 9 905
ох, стана ми интересно Simple Smile пързалка е, авторът се губи между няколко стила.


Не познавам мама на 3+ деца, която да не иска да се върне на работа. Joy

значи не познаваш достатъчно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт