Аз съм отвтарителен човек!!!!Не мога да се понасям!!!!

  • 6 546
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
 Има мами,който ме познават.Имам и друг профил.Но не смея да се покажа,защото там съм ис нормална,говоря и обсъждам нормални теми и изведнъж се оказвам някаква откачалка.
  Под проблеми имам предвид-това ми състояние.Не бях такъв човек преди.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 217
Като прочетох заглавието си помислих, че съм пускала тема и съм забравила....Сега се връщам да чета ....
Така: аз съм с три и мога да напиша абсолютно същото за себе си...
Пиши ми на лични....Мисля, че можем да си поговорим и да си помогнем -аз май поизлязох от този омагьосан кръг.....

# 47
  • Мнения: 2
 В последния ми пост има 48000 грешки-извинявам се,но пиша бързо.
Знам,че съм по-добре от много хора,помагам,давам когато мога,даже се чувствам страхотно.
 И затова се чудя-защоооо,когато имаме всичко,децата ми всичко,слава на бога здрави сме,защо съм такава,все едно съм неудовлетворена или недоволна???Побърквам се,даже мисля,че имам много сериозен проблем,не е нормално такова нещо!

# 48
  • Мнения: 3 634
С четири деца щях да съм абсолютен дзен или точно като авторката. Хората с буен темперант често откачаме по подобен начин. Сега въпросът е как да достигнеш вътрешен мир когато нямаш възможност за усамотение.

# 49
  • Мнения: 3 153
Това е най-вероятно следродилна депресия. Говори с лекар, искай лекарства.

# 50
  • Мнения: 2
Относно работата,не съм длъжна да се връщам там.Мъжа ми също не иска,казва седи си,почивай си,но аз не съм уморена,а отегчена.Затова си мисля,да започна нещо,но все не мога да намеря това дето искам,дето би ми било приятно да работя.А на работата,която съм в момента-няма да се върна,отвратително е,поне за мен.

# 51
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Има мами,който ме познават.Имам и друг профил.Но не смея да се покажа,защото там съм ис нормална,говоря и обсъждам нормални теми и изведнъж се оказвам някаква откачалка.
  Под проблеми имам предвид-това ми състояние.Не бях такъв човек преди.
ShockedСтягай се и се вземай в ръце!

# 52
  • Мнения: 14 840
С всичко съм съгласна,но много ми е чудно едно
Авторката е била против децата да се запишат на баща им и го обяснява с егоизма си
Та  интересно ми е защо е постъпила с децата си по този начин и как бащата се е съгласил на подобно нещо

# 53
  • Мнения: 2
С всичко съм съгласна,но много ми е чудно едно
Авторката е била против децата да се запишат на баща им и го обяснява с егоизма си
Та  интересно ми е защо е постъпила с децата си по този начин и как бащата се е съгласил на подобно нещо
Защо съм го решила няма да ти отговоря.А тогава с мъжа нямахме брак и когато се родиха близнаците не съм го питала,просто ги записах,а естествено сърди се,но му ина,с другите си деца постъпих пак така,но не мога да ти отговарям защо.

# 54
  • Мнения: 5 710
тоест, сега трябва да нахвърляме 20ина страници 'предложения', а от теб ще чуваме само 'не знам"?
извинявам се, но отговорите са очевАдни - търсене на помощ от психиатър, изследвания, медикаменти ако трябва, терапия.
 
Все пак човек не създава 4 деца, само защото иска. Тези деца имат нужда на първо място от майка си.

# 55
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ако всичко това е истина, авторката... ти не знаеш какво е човек да има проблеми за които наистина си заслужава да се замислиш, бориш, и побеждаваш...

# 56
  • Мнения: 11
Ти обаче продължаваш да си дуднеш на махленско ниво, прогледни в себе си, почни да се обичаш, ще заобичаш и живота си.
Сетих се коя си! Confused

# 57
  • Мнения: 3 634
Авторката е била против децата да се запишат на баща им и го обяснява с егоизма си
Та  интересно ми е защо е постъпила с децата си по този начин...

Ако не си сигурна в перспективите на една връзка е напълно логично решение, за да си спестиш "радостите" при делата за попечителство.

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Към отвратителната дама - влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната с такава провокативна тема, много надъхана - как искаш да те приемаме насериозно?
Има мами,който ме познават.Имам и друг профил.Но не смея да се покажа,защото там съм ис нормална,говоря и обсъждам нормални теми и изведнъж се оказвам някаква откачалка.
  Под проблеми имам предвид-това ми състояние.Не бях такъв човек преди.
Абе не толкова непозната.....не се шегувам, дали не е нещо от сорта "раздвояване на личността" newsm78 това също е психологически проблем, и то сериозен. ooooh!

# 59
  • Мнения: 2
Ти обаче продължаваш да си дуднеш на махленско ниво, прогледни в себе си, почни да се обичаш, ще заобичаш и живота си.
Сетих се коя си! Confused
Ако наистина си се сетила коя съм,моля те сподели ми,в др ми профил приличам ли на такава,на луда?

Общи условия

Активация на акаунт