Аз съм отвтарителен човек!!!!Не мога да се понасям!!!!

  • 6 539
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
От кога разрешиха поддържането на два профила във форума или психично нестабилните се ползват с привилегии?

# 61
  • Мнения: 14 840
Авторката е била против децата да се запишат на баща им и го обяснява с егоизма си
Та  интересно ми е защо е постъпила с децата си по този начин...

Ако не си сигурна в перспективите на една връзка е напълно логично решение, за да си спестиш "радостите" при делата за попечителство.
Напълно си права ,ама ако не съм сигурна във връзката си няма да раждам четири деца все пак

# 62
  • София
  • Мнения: 2 217
Стига бе, жена! Не си луда....
Според мен наистина си много отегчена и това състояние си е направо диагноза, когато сане хронично...
Минала съм през това, знам за какво говориш....
Ти си се поизгубила .....

# 63
  • Мнения: 3 634
От кога разрешиха поддържането на два профила във форума?

Докато не те хванат. Аз как бях с две лица толкова време.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2
Към отвратителната дама - влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната с такава провокативна тема, много надъхана - как искаш да те приемаме насериозно?
Има мами,който ме познават.Имам и друг профил.Но не смея да се покажа,защото там съм ис нормална,говоря и обсъждам нормални теми и изведнъж се оказвам някаква откачалка.
  Под проблеми имам предвид-това ми състояние.Не бях такъв човек преди.
Абе не толкова непозната.....не се шегувам, дали не е нещо от сорта "раздвояване на личността" newsm78 това също е психологически проблем, и то сериозен. ooooh!
Не не страдам от раздвоение на личността.Просто там не споделям проблемите си,говоря главно по темите,които обсъждам.Не намесвам личния си живот.Тук просто споделям какво ми е и как се чувствам.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 217
От кога разрешиха поддържането на два профила във форума или психично нестабилните се ползват с привилегии?

Паси, стига де......Жената не пише от друг профил колко любовника има....Просто е объркана и дори паникьосана....Ти па и диагноза и лепна Grinning

# 66
  • Мнения: 3 634
Напълно си права ,ама ако не съм сигурна във връзката си няма да раждам четири деца все пак

Ти не, но има циклично глупави.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 217
Тя не е несигурна във връзката си....Несигурна е в себе си, а това обърква доста живота и представите за нещата...

# 68
  • Мнения: 309
Аз мисля, че това е някакво временно състояние. На много хора се случва, просто не всеки знае как точно да излезе от него...

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Има мами,който ме познават.Имам и друг профил.
Това е директно нарушение на правилата тук.
Ако има зрънце истина в публикациите Ви:
извинявам се, но отговорите са очевАдни - търсене на помощ от психиатър, изследвания, медикаменти ако трябва, терапия.
Ако е пързалка е грозно и пошло.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт