Аз съм отвтарителен човек!!!!Не мога да се понасям!!!!

  • 6 545
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Знам,че имам нужда от помощ.Мъжа ми ми беше записал час,ходих

И какво стана като отиде?  newsm78
Какво стана-ревах 55минути,другите 5 не знам дали съм обяснила нещо изобщо и дали човека ме е разбрал,повече не се върнах.

# 31
  • Мнения: 56
Може би не всичко около нея е "цветя и рози" както пише...  Thinking


Или  просто  не  помни  какво е  лъгала...

# 32
  • Мнения: 14 840
А със съпруга ти имате ли сключен брак

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 760

 влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната

Съвсем добронамерено да попитам-това с познанството как става? Thinking

# 34
  • Мнения: 11
Горе главата, не се самоизмъчвай с такива мисли, знам трудно е, и аз понякога изпадам в такива състояния, макар и да нямам 4 деца, дори напоследък съм така. Гледам да излизам повече, да се наспивам, когато мога хубаво и почни да се храниш здравословно, не да пазиш диети, последните водят до ужасна депресия. Почни леко постепенно да обикваш себе си, не се насилвай наведнъж, по-малки крачки откривай красотата в теб, извън теб. Ние сме само едни проекции, всяка със свой път, не се поддавай на думи казани от негативни хора, поемай само доброто от ситуациите, лошото, колкото можеш го игнорирай. Знам трудно е, когато навлезеш изцяло в една депресия, те биват докарвани, защото човекът е бил потискан дълго като дете от обръжението си, няма самочувствието и умението после и на едни по-зрели години да се спасява и да не се дразни и приема думите на хората. Ето една истина, която може да ти помогне да вникнеш в живота на хората и техните думи, действия и да заживееш с твоето "Аз":
След като открих, че хората създават свой собствен разказ и живеят в него, как бих могъл да продължа да ги съдя? Как бих могъл да приемам лично каквото и да било, когато знам, че съм само второстепенен герой в техния разказ? Знам, че когато
говорят с мен, те всъщност говорят с второстепенния герой в разказа си. Каквото и да казват хората за мен, то е само проекция на техния образ за мен и не ме засяга. Аз не си губя времето да при­емам лично каквото и да било. Съсредоточавам внимани­ето си върху създаването на моя собствен разказ.
Успех, дори и да е пързалка темата, предпочитам да подам ръка, може пък някой истински да страда, нали затова сме хората да си помагаме!
 

# 35
  • София
  • Мнения: 15 498
 Ако всичко това е истина, жената наистина има спешна нужда от специализирана помощ.

# 36
  • Мнения: 73
Аз това с децата не мога да го разбера - хем искаш да са само твои, хем пък искаш да ги оставиш на произвола на съдбата  newsm78


 влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната

Съвсем добронамерено да попитам-това с познанството как става? Thinking
Има предвид, че е нова, без публикации в други теми. Редовните потребители се познават - не веднъж са кръстосвали саби из форумите  Peace

# 37
  • Мнения: 2
Оххх и да не помня какво съм ""лъгала"" нали има поле за предишни публикации.Лабилна ДА,но тъпа едва ли.
  Иначе да ми това беше,когато започнаха проблемите ми,исках да се разделя с мъжа си и той да си замине за Варна с децата,а аз да си остана тук.Просто да са далеч от мен.Но не става,защото много ги обичам и не можем да сме разделени.
  Другото,което е страх ме е да се самоубия,точно заради това,че ще страдат.Не за друго,а не искам.Но какво да направя?
  Най-голямите ми страхове са смъртта на близък човек и бедността.Слава на богу,второто е далеч за сега от нас,но първото-никога не се знае.
  Имах период,в който,като тръгнем някъде си представях какви ли не неща,как ни блъска кола или други подобни,това не е нормално!!Побърквам се..

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888

 влиташ тук ( и не си първата), абсолютно непозната

Съвсем добронамерено да попитам-това с познанството как става? Thinking
За познанството трябва време. Сега аз ако кажа - закъсала съм с колата в ... Каспичан, да речем - ще ми повярват.

# 39
  • Мнения: 9 911
а как си правила тест за бременност миналия април, пък детето вече е на годинка?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 18 050
Оххх и да не помня какво съм ""лъгала"" нали има поле за предишни публикации.Лабилна ДА,но тъпа едва ли.
  Иначе да ми това беше,когато започнаха проблемите ми...
...

Кои проблеми?
Все още би трябвало да си в майчинство, не ти се налага да се връщаш на омразната работа. Мъжа ти явно те обича и се грижи за теб и децата. Имаш помощ и подкрепа от родителите си.. та кое е нещото което не казваш?

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 760

Има предвид, че е нова, без публикации в други теми. Редовните потребители се познават - не веднъж са кръстосвали саби из форумите  Peace

Абе и аз така си помислих,  Embarassed ама в няколко теми по различни начини различни хора вмятат на други, че се навъдили разни нови непознати....някакви си досадници /нещо от сорта/,  Laughing пък то няма как да станеш "познат" именно ако не кръстосаш шпага тук там с един друг........ Joy

както и да е, а по темата-ако е истина всичко това виждам една много объркана жена, която има нужда от помощ, на първо място от самата себе си и не чрез самоубийство разбира се.

# 42
  • Мнения: 2
  Благодаря на тези,който не ме нападат,макар че и другите ги разбирам.
Знам,че имам нужда от помощ,но не знам...

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 760

За познанството трябва време. Сега аз ако кажа - закъсала съм с колата в ... Каспичан, да речем - ще ми повярват.
Ами там не,  Wink но ако си закъсала в моя Абсурдистан ако мога ще помогна разбира се! Peace

# 44
  • Мнения: 73
Моят съвет ще ви се стори глупав - не я се порови във форума и в други теми за самотни майки, които нямат и половината от това, което ти имаш /семейство, работа, доходи, здраве/. Пък дано после се осъзнаеш, че трябва да се вземеш в ръце  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт