"Българско школо" - отзиви

  • 49 350
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 111
100% личен опит.

# 61
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря! Беше хубаво да се уточни.
Съжалявам да го чуя, защото училището се счита за едно от много добрите частни учебни заведения.

# 62
  • Мнения: 111
Съжалявам,че те разочаровах, но това,което написах е самата истина. Голяма част от родителите се усещат за какво става на въпрос чак към трети-четвърти клас.

# 63
  • Мнения: 3 659
Не защитавам училището, но човек написал подобен пост въобще не може да ме убеди в думите си!




4    Образование / Училища / Re: Частни училища - информативна тема 15   : ср, 16 ное 2016, 11:11
Цитат на: Saara в ср, 16 ное 2016, 09:35
Цитат на: mim4eto_84 в чт, 10 ное 2016, 10:11
"От по-далечни познати съм чувала хубави неща за "Св. Климент Охридски" и "Образователни технологии"."

и аз се чудя между тези двете, за 1 клас. Моля, някой да сподели впечатления.

В "Св. Климент Охридски" всички постижения на децата са следстивие от частни уроци и курсове.
Тази година много се хвалят с резултатите от матурите в седми клас, но истината е съвсем друга слаба организация /собствениците се правят, че няма проблеми и за всичко са виновни родителите и семейната среда/, някой от учителите не знаят за какво влизат в час /цял час е с телефона във вайбър, а децата решават сами задачи/.
Деца от седми клас имат гаджета и се опипват и целуват в коридорите и класната стая.
Коментарът на класния е "Какво толкова."
Впечатленията са лични.

Написаното в този пост е абсолютна глупост и изобщо не отговаря на истината. Нивото на обучението е доста високо. Впечатленията са ми лични и имам доста богат опит с частните училища.

# 64
  • Мнения: 111
Не искам да влизам в излишни полемики, но ако трябва да сравня нивото на обучение в Св.Климент Охридски(което също има много трески за дялкане) и Българско школо, то първото е като Оксфорд в сравнение с второто.

# 65
  • Мнения: 3 659
Отричане на чуждо мнение по този начин е недостойно. Не уважавам хора, които така категорично отричат опита на друг. Самата аз съм споделяла впечатления и съм получила същото непристойно отношение. Затова не вярвам на подобни потребители. Което не означава, че БШ е супер училище.

# 66
  • Мнения: 111
Аз не пиша тук, за да печеля нечие одобрение или уважение. Изказах собственото си мнение, което между другото съвпада с мнението на много от родителите , с които съм говорила в атриума на училището , докато чакам детето. Преустановявам дискусията, но ще отговоря на лични на всеки заинтересован.

# 67
  • Мнения: 13
А не сте ли на мнение, че вече има много ку-ку родители?!

# 68
  • Мнения: 131
Може ли някой да сподели в момента какво е нивото на обучение в БШ от личен опит? Благодаря!

# 69
  • Мнения: 1
Училището ако вече може да се нарече училище няма педагогически персонал.Учителите са от платформа Зедно в час .Нямат никакъв опит и съответно обучение няма .На училището е останало само името.От три години се трансформира в прогресивно училище ,Обучение по Монтесори.2023 година е годината в която за последно ще излезе паралелка с класическо образование.Директорката е нагла и безцеремонна .Никога не отговаря на имейли а родителските срещи са мираж.Моят син беше ученик на училището до 14.02.2022 в 5 клас.

# 70
  • Мнения: 2
Детето ми беше в Българско школо учебната 22/23 г. Тормозена беше тя и още едно ново дете систематично от други деца. Многократно писмени жалби и търсене на ПОМОЩ от ръководството, бяха посрещтнати с пасивност и НИЩО НЕ СЕ НАПРАВИ. НИЩО!! МАХНАХ Я ОТ ТАМ И В ДУШИТЕ НИ Е РАДОСТ ОТНОВО. ВСЕКИ ПЪТ, КОГАТО РАЗГОВАРЯХ И МОЛЕХ ЗА ПОМОЩ, ТЕ ПРАЩАХА ДЪЩЕРЯ МИ ДА БЛИЖЕ РАНИ ПРИ ПСИХОЛОГ, ВМЕСТО ДА ПОМОГНАТ С НЕЩО ДА РЕШИМ ПРОБЛЕМА ЗАЕДНО. БЕЗХАБЕРИЕ И АБСОЛЮТЕН ИГНОРАНС.  ДЕЦАТА ТАМ СА МНОГО НЕВЪЗПИТАНИ И ЗАУЧИЛИ МАЙСТОРСКИ ЛЪЖИТЕ, ЗАЩОТО ИМ МИНАВАТ НОМЕРАТА ПРЕД УЧИТЕЛИТЕ. ИМА ГРУПИЧКА ОТ МОМИЧЕТА,  КОИТО ТОРМОЗЯТ ПСИХИЧЕСКИ ВСЯКО НОВО ДЕТЕ. НАРАНЕНА И ОТВРАТЕНА СЪМ ОТ ТОВА МЯСТО, КОЕТО НЯМА ДА НАРЕКА УЧИЛИЩЕ. ТАЗИ ВРАТА ЗАТВОРИХ ЗА ВИТАГИ И НИКОГА НЕ ИСКАМ ДА СЕ СЕЩАМ ОТНОВО.
КЛАСНАТА ОБИЖДА ДЕЦАТА И ИМ КРЕЩИ. НА ДЪЩЕРЯ МИ ВЪПРОСНАТА КЛАСНА  ЗАБРАНИ ДА ДАВА ИНФОРМАЦИЯ ВКЪЩИ ЗА ТОРМОЗА, КОЙТО ПОНАСЯШЕ ВСЕКИ ДЕН. ТОВА Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ В МОИТЕ ОЧИ. ТАМ, АКО ИМАТЕ ПРОБЛЕМ " КЕРВАНА СИ ВЪРВИ......БЕЗ НЯКОЙ ДА СЕ СПРЕ И ДА ЧУЕ ПРОБЛЕМА ВИ. ЛОШОТО Е, ЧЕ ДЕЦАТА НИ СА ПОТЪРПЕВШИ.
Може ли някой да сподели в момента какво е нивото на обучение в БШ от личен опит? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт