Отговори
# 45
  • Мнения: 343
Облак
Последно що е то hühnerauge- мазол или кокоши трън? Това за замразяването го купих и след 3 ползвания според описанието беше празно, кефа е 15 евро и не носи полза. На доктор ходихме, тя я е страх щото е дете и едвам пипа...

# 46
  • Мнения: 343
www.warzenentfernen.com
Информирах се, ние имаме dornwarzen. Пише и за туята и за теебаумоил. Ще опитам. Под warzen bei kinder има интересно инфо.....уффф какво ли още чака децата ни.

# 47
  • Мнения: 957
Аз пак съм на тема обувки.... в амазон Vasque e марката. Дъщернафирма на американската red wing shoe. Жестоки обувки за излети в планината -
http://www.amazon.de/VASQUE-MANTRA-2-0-GTX-7730-42/dp/B007WMP8II/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1350919992&sr=8-1

и това

http://www.amazon.de/VASQUE-Vista-UD-7413-40/dp/B005EQB0YK/ref=s … 26735&sr=8-11


 за без пари

# 48
  • Мнения: 723
Извинявам се, че се намъквам в кокошотрънестата тема Simple Smile
di-to, кокошия трън се появява по/около стъпалата и има черни точки в него. С каквото и да избереш да го чистиш, преди това кракът трябва много добре да се накисне. Каквото може да се изреже /изчисти, го направи механично. После можеш да поставиш лекарство/лепенка или с каквото си избрала да лекуваш.
Хигиената е много важна, защото има голяма вероятност да се разнесе и да се появи на нови места. Така че след това си изчисти хубаво ръцете и по възможност глади известно време чорапките и чорапогащниците на детето  Peace

# 49
  • Мнения: 4 300
Annakona
Благодаря, утре ще набавя опаковка лепенки. Кокошо око било значи, не варце. Аз пък мислех че кокошо око са мазоли...
Ново двайсет:) на български има само кокоши трън, какво е това кокоше око.
Мазолът ( освен дето се получава по механични причини) е нещо върху кожата, а кокошия трън е навътре, няма как да се сбъркат.
На нашите лепенки активното вещество е салицилова киселина +прополис и още няколко дреболии.
Ако трябва теебаумойл- също в ДМ, около 5 евро шишенцето. На чиста кожа щипе леко, аз нанасям смесено с друго масло ( но не за кокоши тръни, и щипането е поносимо, дори леко).
200 евро е в едната посока  Виена Варна:peace:

# 50
  • Мнения: 343
Рокси
Под кокошо око имах предвид hühnerauge в буквален превод.на бг го няма да.
Вече мога да взема диплома за садист касапин, от 10 варцета извадих черните корени, остават кошмарни кървави кратери. Тази вечер ще спи с wundschutzkreme и утре отивам за салицилови лепенки или теебаумоил.
Не знам дали да не го спра от плуване, 2 пъти седмично по час и половина с отворени рани по ходилата, не знам каква фауна може да се завъди...

Аз сега гледах ауа ред тикет виена варна ноември е 146 евро в 2те посоки.

# 51
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Кокоши тръни и очи, храчки, обагрени в различни цветове... Ми, уютно е!  Mr. Green
Ди-то, ти когато и да дадеш Туя на децата, все е добре, поне според това, дето ме учиха мене преди много години по хомеопатичните семинари. Докторке, не съм екстремист  Peace Не разбивам нищо, най-малко пък медицината. Напротив - уважавам я и ѝ вярвам. Чета си просто  Flutter
Торбестото, ей това имах предвид: 173-то немско бюро справки.

Днеска Елица лети, но за София, с наскоро купен билет за АУА под 100 Е в двете посоки. Явно е добро време за посещение до родните места. Филип остава без паспорт през декември и много ме привлича идеята да се отправим за кратко натам...

Кой ще ми прави компания тук и сега Wine Glass ?

# 52
  • Мнения: 957
Ne moga. Obsebena sum ot obuvnata tema. Udari edno dvojno zaradi men!

# 53
  • Vienna
  • Мнения: 266
Ди, мн мъчно ми стана за Алекс, само като си представя как търпи..... Дано скоро се оттървете от това! Но на плуване аз при отворени рани не бих го водила. А вирусът от водата или от ходене бос се хваща? В смисъл нали във водата има хлор, той сигурно го убива.
Уомби ти кога ходиш в планината та ти трябват такива обувки? Спри се с харченето бе жена! Май си нямаш друга работа, малко са ти 2 деца  Heart Eyes да ти дам и Максо!

# 54
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ди, не споменах ли, че колкото ги режеш толкова повече се появяват. Остави го, детето, не го мъчи моля те. Няма да се махнат за две седмици, по скоро около година ще ви занимават.
Вируса се хваща като и херпеса от съществуванието. Не може да не го хванеш. Безобидно е.
Един поздрав от мене:
http://www.videoclip.bg/watch/Stefan-Dimitrov-i-Familiq-Tonika-Rakiq-grozdova
Наздраве

# 55
  • Мнения: 277
Ne moga. Obsebena sum ot obuvnata tema. Udari edno dvojno zaradi men!


може да погледнеш и  www.javari.de. едно от хубавите неща на този сайт е, че може да върнеш обувките обратно до 365 дни, което си е удобно, ако купуваш за децата за бъдещ сезон и не уцелиш номера

# 56
  • Мнения: 957
Ти се опитваш да продадеш на краставичаря краставици  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 343
Ди, не споменах ли, че колкото ги режеш толкова повече се появяват.

да и в аптеката днес ме увикаха, поръчах си туята за утре и варцентинктур.
лепенките със салицил били за мазоли само. има и една тинтура с 10% салицил ама не била за деца, много свирепо действала.
офффффф Sad

# 58
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ди, купи си и един вазелин за да намажеш кожата около мазола за защита. Слагаш тинктурата само на мазола, превръзваш отгоре за да не се омазва всичко и го слагаш да спи. През деня го оставяш на мира. И така караш докато ти омръзне.

# 59
  • Мнения: 4 300
Пфу, никога не съм си  мислела, че чак лепенките със салицилова киселина са и те по възраст  Rolling Eyes  Тази варцентинктур според гугъл съдържала вит А киселина, ама това пък хептен ми е неизвестно,  може и да се губя в превода:)
Каквото и да е- търпение и да му видите сметката на кокошия трън:)

И вазелин знам вече къде се продава, защото в Красива мама се кълнат, че от него порастват невероятни мигли и вежди ( второто не ми трябва особено:) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт