Отговори
# 30
  • Vienna
  • Мнения: 261
Уомби:
http://www.mein-design.org/
Dawanda е немскоговорящата  платформа за ръкоделия.
Иначе с храчките е: бели и безцветни: нищо ти няма, жълти и зелени: гной = антибиотик, Кафеви: кръв=бронхоскопия
Пробвайте Туя за тръните бе жени!
Ренка, хич не смея, че ти направо разбиваш цялата медицина. Няма вируси, няма имунна система... Все едно не съм я учила досега. Иначе на бар ще те вземеме. Ще се насъскаме докато си в тоалетната.
Аз останах без дете, и мъж, че и някакви свръхчасове съм взела и направо съм като студентка...

# 31
  • Мнения: 343
Докторке, веднага купувам туята ако ми кажеш че до седмица тръните ги няма. Ама да се точим в надежди (и болки) месеци наред, па било шишенцето до тв или jsm, па съм ги дала преди, след или по време на миене на зъби, ядене на шоколад, лук, чесън или изобщо детето е дишало и това блокира действието на туята... Разбираш ли ме??? По скоро ще му тура ваксина за хпф Mr. Green

# 32
  • Vienna
  • Мнения: 261
До две седмици няма да помогне със сигурност. Иначе Това с джиесема и прочие, хич не се притеснявай. Като действа действа. Ваксината за тези не помага, само за другите, по половите органи е. Ама може и няколко неща наведнъж да правиш... Аз не съм от радикалните хомоеопатки.

# 33
  • Мнения: 4 150
За варцен знам натурална рецепта с Теебаумойл.

Облак,
Какви са секретите при вирусна инфекция?

Да питам знаещите:
Трябва ми спешно да летя до Варна или Бургас от Виена.
Знам,4е има някакви евтини линии...не знам кои са.
Моля за информация,който знае.
Благодаря предварително. bowuu

# 34
  • Мнения: 957
до Варна с австрийските авиолинии. Други не зная да са изгодни. Бургас го забрави.

# 35
  • Мнения: 4 150
до Варна с австрийските авиолинии. Други не зная да са изгодни. Бургас го забрави.
Защо Бургас не става?

# 36
  • Мнения: 4 300
Ред тикета на австрийските е 200 евро до Варна, за Бургас не знам.

# 37
  • Vienna
  • Мнения: 261
Колега, обяснявам на жената защо я пита нейния дофтор какви ги плюе. Ти що се заяждаш. Като отиде човек на практишер арцт и лелката отпред това го пита и сама и изписва... Сори, ама такава е действителността по ординациите. За тези пари, които и плаща касата не може и повече да се очаква. За 3 минути трябва да си вън.
Уомбат направо се учудвам че си се добрала до доктора.

П.С. Защото зимъс никой не лети до Бургас

# 38
  • Мнения: 4 150
Колега, обяснявам на жената защо я пита нейния дофтор какви ги плюе. Ти що се заяждаш. Като отиде човек на практишер арцт и лелката отпред това го пита и сама и изписва... Сори, ама такава е действителността по ординациите. За тези пари, които и плаща касата не може и повече да се очаква. За 3 минути трябва да си вън.
Уомбат направо се учудвам че си се добрала до доктора.

П.С. Защото зимъс никой не лети до Бургас
Изобщо не се заяждам;-) Peace
....няма явно такьв цвят. Laughing

Много благодаря на вси4ки отзовали се за инфото за Бургас и Варна! Hug
200 евро в двете посоки ли е билета?

# 39
  • Vienna
  • Мнения: 261


Изобщо не се заяждам;-) Peace
....няма явно такьв цвят. Laughing



Да... хич

# 40
# 41
  • Мнения: 957
Кристиан, аз съм от Бургас и никога след упадъка на скай юръп не съм намирала изгодно билети до там. Сега през зимата билетите са или с прекачване в София и часове между двата полета плюс солени цени или ако има директни полети струват колкото от тук до Нова Зеландия и обратно. Виж в checkfelix.com.

Въобще не съм ходила на лекар. Да не съм луда! Да си лепна още 5 вируса плюс кокоши тръни евентуално  Mr. Green Самолекувам се  Mr. Green

Всъщност не, ходих в нотфаламбуланц на СМЦ Ост. Кракът ми няма да стъпи повече там!!! Загубиха ми времето, а бях с температура и ми идеше да умра, пратиха ме по живо по здраво без снимка на дроба, бронхитче съм имала, дадоха ми антибиотик за 5 дни. Отделно чакането 3 часа, и  бебето с мен и с 39С температура. Набучиха ми един абокат да не мога да си взема детето като реве. А се оказа май пневмония, недоизлекувана от 5те дни антибиотик и сега пак антибиотик, защото храчките са отново жълти - зелени и танк ми е стъпил на гърдите. Между другото същото се случи преди години с Даниел. И детето от 28 дни  през февруари пи 20 дни антибиотик, защото бронхитчето им се оказа отново пневмония. Накрая се карах в АКХ да му направят снимка и се оказах права. Ама кел файда като всичкото тровене е на наш гръб.

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 19:17 от fat.wombat

# 42
  • Мнения: 234
wombat, благодаря за темата   bouquet
Докато се огледам и вече три страници изписани...

di-to, за кокоши тръни, ако не паднат от прополиса, изпробвай тези лепенки на Hansaplast, но първо накиснете крачето, на което е кокошия трън във топла вода/хубаво да се накисне/, после го подсуши добре и залепи лепенката. Да стои колкото се може по дълго без да се отлепя... Ако падне-повтори пак. Мисля, че най-късно след втората лепенка или 48 часа ще имаш успех и ще паднат поне корените, а докато изцяло оздравее мястото ще мине малко повече време.
Много отдавна имаше едни лепенки с тъмнокафяво лекарство и те със сигурност действаха, но вече ги няма или са променили цвета на лекарството и затова си мисля, че са тези на Hansaplast.
Успех с лечението!
http://www.hansaplast.at/produkte/fusspflege/huehneraugen-pflaster

# 43
  • Мнения: 343
Annakona
Благодаря, утре ще набавя опаковка лепенки. Кокошо око било значи, не варце. Аз пък мислех че кокошо око са мазоли...

# 44
  • Vienna
  • Мнения: 261
Абе хора, вие бъркате мазоли и брадавици! Мазола е нещо, което става от обувки и тяма нищо общо с варцетата. Според мен това без варцентинктура не става. Наскоро гледах едно чудо, което ги замразява. Иди в аптеката и си купи, ако не става идете на кожен лекар.
Мазоли при деца почти не се появяват.
Уомбат, бързо оздравявай. При такива като тебе пневмониите обикновенно се чуват със слушалки. Не се бутай толкоз за рентген, не е хич здравословно.

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 20:09 от Леден облак

Общи условия

Активация на акаунт